Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

JESSY

Оставите некоме поруку.....

Оцени ову тему

Recommended Posts

пре 1 минут, Flojd рече

Јер дама то заслужује. 😉

Морала сам да се нашалим на рачун ових што "нуде" @Flojd-ову помоћ. Можда је то нека ваша интерна шала у коју нисам упућена, али сам сигурна да ако ми затреба помоћ да сада са сигурношћу знам коме да се обратим. И да поделим још нешто, кад сам већ ту :) Много је лакше читати форум без регистрације :D:D

@Татјана H Nije nikakva sala. Nego ozbiljno je Liga, veoma pozitivan i druzeljub prijatelj. Sebe nisam mogo nikak da preporucim, ja sam ti vazda previse ozbiljan i stidljiv.  Tako da nemoj da se brines. :D:D

пре 3 минута, Nikola Stojanovic рече

@Татјана H Nije nikakva sala. Nego ozbiljno je Liga, veoma pozitivan i druzeljub prijatelj. Sebe nisam mogo nikak da preporucim, ja sam ti vazda previse ozbiljan i stidljiv.  Tako da nemoj da se brines. :D:D

Не знам да ли ми је прво за око запала озбиљност или стидљивост 😁:scratch_head:

Шалим се мало. Сви сте сјајни и ведри, што дође као освежење у овом намргођеном свету :sunce:

пре 10 часа, Татјана H рече

Морала сам да се нашалим на рачун ових што "нуде" @Flojd-ову помоћ. Можда је то нека ваша интерна шала у коју нисам упућена, али сам сигурна да ако ми затреба помоћ да сада са сигурношћу знам коме да се обратим. И да поделим још нешто, кад сам већ ту :) Много је лакше читати форум без регистрације :D:D

Па Ниџа се то фрља са помоћи ко са падежи. 

А нуди другаре ко лесковачки роштиљ, са препоруком. 😁

И на крају нас хвали као циганин свог коња, само да нас што боље прода. :)))

Само опуштено Татјана.

1 hour ago, Flojd рече

Па Ниџа се то фрља са помоћи ко са падежи. 

А нуди другаре ко лесковачки роштиљ, са препоруком. 😁

И на крају нас хвали као циганин свог коња, само да нас што боље прода. :)))

Само опуштено Татјана.

Jer Vi u ligi, ili lizi Gentlmena to zasluzujete. Hahahah :D:D

Нећете тајним мењањем и брисањем порука да отерате одавде своје умишљене противнике. Имате дигиталну власт и моћ али фали још пар ствари да бисте били и људи уз то.

"Прошло је тачно годину дана од нашег виђења. Код тебе се ништа није променило... Јер да јесте, ти бих рекла... Време је да те пустим. Нека те Бог благослови и сваким добром дарује." 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...