Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

JESSY

Оставите некоме поруку.....

Оцени ову тему

Recommended Posts

I just called to say I Love You

I just called to say how much I care

I just called to say I Love You

And I mean it from the bottom of my heart...  :)

Ако треба скочићу и у вуду и у ватру само да је теби добро Сунце моје мило.

Možda ti Bože kapiraš taj neki viši plan, ali ja ga iskreno ne razumem. Premotavah milion...ma šta milion, milijardu puta...i ništa. Izgleda ništa ne naučih. :( A mogla bih, jer dovedoh cara do duvara.  I mogao bi malo da smanjiš to, jel mi postaje malo preteško. Ne bi onako bilo loše, znaš, da poneka vratanca ili čisto prozorče, malo odškrineš, čisto da se ne ugušim ili da ne oslepim. Jer i ovom biću je potrebno da diše, kao i da nešto malo više lepo, uoči. Ako nije problem. I onda mi dođe grozno, što sam ljuta na tebe, jer ne kontam zašto je sve to tako, a onda posle kažem, "pomozi", kako licemerno, zar ne? Trebalo bi da imam puno poverenje u tvoj sud, da je bolje za mene, da do kraja en znam ništa i da prihvatim sve. Pokušala sam i tako, jesam, o, da, kako nisam. Mileh, mora da je puno gadnije od ovoga kako ja mislim, jel te, da jeste, pa mi ti da me zaštitiš. Ali, ne znam šta je gore...saznati sve, pa da me sravni. Ili živeti ovako u divnom neznanju, nedorečeno. E, ajde sada ti znaj šta ćeš...i ti sa mnom i ja sa sobom. Komplikovano, puno, zar ne? Slažem se. Šta misliš, tek meni kako je...uplakanim očima. Možda i ti više digao ruke od mene, kada meni toliko vremena treba da ukapiram neke stvari. I šta je svrha? Ili ti ne pokazuješ dovoljno jasne znake već, ili ja ne tumačim dobro. Nešto jeste. Ali, kako si ti emni nešto uzvišeno, svakako da je ipak do mene, zato kumim te, moraš opet jasnije, jer ja i dalje ne razumem. A možda i neću da razumem, više ne znam ni ja. Totalni besmisao smisla..

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...