Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Дејан

Какве сте несташлуке правили у школи?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Чек', па шта је ондак нај-black ту?

to nije najgore, ono najcrnje me sramota da kazem....

Тц тц тц... тцрни kordun, па ниси ваљад на главу скак'о?

С трећег сам скакао али у песак.

Е сад ако си ти на камен, онда свака част.

znas kako 10 romana ti je za klince bilo vece neg tisucu evra, nije to lako zaraditi....

inace i ja sam skako u pijesak sa treceg, tacnije sa tavana dvospratnice, zadnji put sa 22 godine, i vise nikad, nije isto sa 10 i sa 22.... sa 30 kg i sa 110 kg...

Ја сам с овог скакао пре него што га срушише душмани. Од кад су га поправили није ми се скакало...

most-slobode.jpg

Standardne nestasluke....pre svega bezanje iz skole.

Recimo u osnovnoj smo jedan dan odlucili ceo razred da pobegne iz skole,blejali smo na kalemegdanu,lep prolecni dan,posle kad smo se vratili kuci cekali su nas besni roditelji,jer je razredna zvala roditelje svakog deteta.

U srednjoj je bila jedna groteskna situacija kad sam pobegao iz skole zbog pismenog iz matematike. Predavao nam poprilicno cudan i strog profesor... Pobegao i otisao do studentskog trga u Beogradu sa namerom da procunjam malo i da se vratim kuci sa unapred smisljenom pricom i teorijom otkud rano kuci. Bilo rano ujutru,studentski trg prazan (obicno je prepun) i ja seo na naslon od klupe kuckam neke poruke,dogovaram se da se nadjem sa nekim,kao politicar i penzos kupio i novine da mi prodje brze vreme i tako malo telefon,malo sportske strane i podizem glavu u pravcu neposrednog ulaza na taj park,kad ono...glavom i bradom profesor matematike,auuu koji poraz,koji srusen svet,koje matiranje,koje samounistenje... Znate koja je to verovatnoca u Beogradu,ej 2 miliona,a u tom trenutku sami u parku profesor i onaj koji je od njegovog pismenog pobegao.

I ni tam ni vam on pravo preko moje stazice gde ja sedim i gde prolazi par milimetara od mene,au da se sakrijem,da okrenem glavu,da podignem novine i uradim mozda i najgluplju stvar u toj milisekundi razmisljanja,ustanem i javim se "profesore dobar dan" i javimo se jedan drugom. 

I bilo ih je i vise nego sto treba...jedno vreme su moji mislili da sam u sekti jer sam zaredjao 3 nedelje da sam odlazio od kuce u skolu a u skoli me nije bilo.Jadni moji roditelji. 

Ima ih jos puno,samo dok se ne setim,sta smem ispricati sta ne smem :D

Guest

Ja sam jedva cekao da padne kisa, pa da se napravi klizaljka od blata na jednom mestu kod skole, i onda sam se tu klizao, naravno sav se umazem, sav budem od blata, pa sednem pored skolske bubnjare te se ono blato skori. Onda to vidi uciteljica Dus(m)anka, pa me bije, bije.... ko vola u kupusu.

Jednom su me pitali kad to mene uciteljica ne bije. Rekoh samo subotom i nedeljom, kad ne idemo u skolu.

Ja sam jedva cekao da padne kisa, pa da se napravi klizaljka od blata na jednom mestu kod skole, i onda sam se tu klizao, naravno sav se umazem, sav budem od blata, pa sednem pored skolske bubnjare te se ono blato skori. Onda to vidi uciteljica Dus(m)anka, pa me bije, bije.... ko vola u kupusu.

Jednom su me pitali kad to mene uciteljica ne bije. Rekoh samo subotom i nedeljom, kad ne idemo u skolu.

Dickens joooj

r2d2dirty.jpg

:)))

Сад се сетих, за разлику од ОШ периода, у вртићу бејах далеко несташнији. Вирио сам девојчицама у вц, чак ме једном вааспитачица код баке оптужила да сам им бацао џемпере у вц шољу (ал тога се не сећам, мислим да је измислила), слали су ме понекад да спавам у другу просторију због немирног понашања, било је стајања у ћошку или уза зид па да гледаш у офингер.

Била нам је и једна врло згодна васпитачица, често је претила онима који не спавају кад је време за спавање, и причају међу собом, да ће да им сече језике. Дозивала је "причалице" да дођу до ње, вадила маказе за папир, и понављала реченицу "дођи вамо да ти сечем језик" сећам се умољавања деце "молим вас немојте"....и некако свако је успео да је умоли и прође читав.

Све четири године средње школе сину сам радила писмене из Српског, и имала сам све петице :) , до четврте године, е онда  је дошла нова професорка, код ње сам имала четворке, до дипломског, тек тад ми даде петицу :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...