Jump to content
JESSY

Романтично је.....

Оцени ову тему

Recommended Posts

....kada ti nije dan, kada nisi raspoložena, kada ništa ne ide po planu..kada je sve bljak, a neko učini da ti jedan momenat promeni sve...da osetiš se bolje. Ko u trenu, poravna sve. Na bolje. To mi je onaj osećaj, kada si recimo izmorena, a uradi gest, koji recimo nije nikada ili koji nije karakterističan, s kojim iskazuje pažnju. U tom smislu, recimo onaj...kada si na izmaku snaga, a on učini da u momentu dobiješ snagu, za života dva. 

I heard he sang a lullaby

I heard he sang it from his heart

When I found out thought I would die

Because that lullaby was mine

I heard he sealed it with a kiss

He gently kissed her cherry lips

I found that so hard to believe

Because his kiss belonged to me...

Kada se sve raspada, i ne znaš gde da pogledaš čim pre...a on recimo, kaže: "Sve će biti u redu. Ne brini, ja sam tu. " A ti po do sada svim delima, znaš, da je potkovanost upravo u tome, a ne samo u rečima, ali on recimo znajući kako si sada uplašeno i unezvereno stvorenjce, zna, da imaš potrebu to i da čuješ.

Романтично је када те неко погледа у очи и каже ,, Волим те анђеле мој  "или ,, срећо моја " и тако даље.

Kada se sve raspada, i ne znaš gde da pogledaš čim pre...a on recimo, kaže: "Sve će biti u redu. Ne brini, ja sam tu. " A ti po do sada svim delima, znaš, da je potkovanost upravo u tome, a ne samo u rečima, ali on recimo znajući kako si sada uplašeno i unezvereno stvorenjce, zna, da imaš potrebu to i da čuješ.

facenew22222222

Kada ti  recimo ležiš potrbuške a on po leđancima crta slova, pokušavajući da ukomponuje reč a ti kasnije kao da pogađaš koja je reč izašla pod prstićima...i kao pogađaš (a uopšte ne razmišljaš o slovima, jer te sve golica i ometa ), pa naravno promašiš i onda se kao dve ludice, smejete, do besvesti, jer kao da ste se igrali gluvih telefonima, ne sluhom, nego dodirom... :)

kad razmišljaš da odustaneš od polaganja ispita u sledećem roku, a on kaže - to je za tebe mačji kašalj.

Kad si bled od nespavanja,raščupan od ne feniranja,umoran od foliranja da je sve ok i da si mnogo cool i kad se pitaš čemu sve ovo ovaj život i svi mi na planeti,kada patiš zašto nevini stradaju,što se bebe prerano radjaju ,što ih majke same ostavljaju i odlaze nege kao da nemaju nikog,kada te muče pitanja.......snovi i stradanja,znaš da imaš nekog ko je vredan trajanja.Romantično je kad trčim da otvorim vrata kada dolazi neko koga volim i očekujem...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...