Jump to content

Ко је овде нормалан, а ко луд?

Оцени ову тему

Go to solution Solved by Лидија Миленковић,

Recommended Posts

Можда сам луд,ал' нисам глуп.Самим тим што нисам глуп,а луд сам,постајем веома опасан по околину.Зато беште од мене кол'ко вас ноге носеее   :0102_laugh:   (питам се зашто ми је на ову тему лакше да пишем у мушком роду  :.mislise. )

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 162
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

ПАЖЊА ПАЖЊА! МОЛИМ АДМИНИСТРАТОРЕ ДА нИКОЛИ ПОПОВИЋУ ДАЈУ ПАР ДАНА ОДМОРА ОД МОДЕРИСАЊА ПОДФОРУМА ЗА УПОЗНАВАЊА. ПОЧЕО ЈЕ ЧУДНО ДА СЕ ПОНАША! Па требали би да ти дају бенифицирани радни стаж.

http://www.facebook.com/ziwci      

Деминутив од глагола гледати? Николице, касно је, иди да спијеш што би рекли на југу

Постоване слике

А имате овде сличну тему "Да ли уопште постоји нормалан човек"
never mind....od viska , glava ne boli.....narocito kod luckastih.....:)
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Vazda sam lud , a ponekad mi dođe da budem normalan , al' me brzo prođe (normala je mrtvo more) ! 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ово је дио мене у луку.

post-4184-0-92441000-1386001783_thumb.jp

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Можда сам луд,ал' нисам глуп.Самим тим што нисам глуп,а луд сам,постајем веома опасан по околину.Зато беште од мене кол'ко вас ноге носеее   :0102_laugh:   (питам се зашто ми је на ову тему лакше да пишем у мушком роду  :.mislise. )

Постоји нешто што је много горе од лудила и "бити луд". То је бити пијан. Кад се на улици сретну пијан и луд човек, овај луд се склања са пута. Покушај да се напијеш па да видиш шта ће околина рећи. А онда погледај шта кажу за неког пијаног мушкарца. Ма то је дискриминација..

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Замене неко каже да сам луд ;)  а неко други каже да сам нормалан и да сам паметњаковић :)))  , према томе ја сан лудонормалан паметњаковић. :)))  :)))

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...