Jump to content

Који инструмент свирате?

Оцени ову тему

Препоручена порука

Да ли свирате неки инструмент? 0502_music

Да ли сте ишли у музичку школу? 0510_music

Да ли ваша деца похађају музичку школу? 0513_music

Каква су вам искуства? 0512_music

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 55
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарне поруке

Добра ти тема,нема шта . Лично сам само неговала љубав према музици. Старија ћерка је завршила флауту у класи професорке Зоре,сада иде на соло певење и упоредно свира клавир.Кући обнавља знање на ги

Да ли свирате неки инструмент?   Да ли сте ишли у музичку школу?   Да ли ваша деца похађају музичку школу?   Каква су вам искуства?

Веровали или не, ја сам свирао фрулу. И то не било какву, него двојницу. Несам се школовао за то, него имам од прадеде покојног који је њу наследио, па то дошло и до мене. Сада сам заборавио како се

Свирао некада хармониику, ишао три године у музичку и баталио све то, зато што су почеле неке друге ствари да ме интересују... Деца не иду, просто немају интересовања...

Што се тиче искустава на почетку ми је било лепо и заиста сам имао жељу да научим да свирам, али касније ми је за професора "дошао" један "педагог" који је ударао по прстима леве руке када погрешиш бас... Тако једном, други пут, трећи, док га нисам гађао хармоником... Поцепао јој се мех... Остала је у школи...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Гости

Бубањ...

бенд који сам основао некад:

I nije jedini...

Пре свештенства моја највећа љубав је био бубањ... и данас понекад идем у студио да свирам...

Заправо, ја баш, баш волим бубањ :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

хармонику...и мало калвир.....

завршила нижу музичку школу....

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Тако једном, други пут, трећи, док га нисам гађао хармоником... Поцепао јој се мех

Harmonikom protivu profesora  :D a jes vala, ne smeju se lupati deca po prstima  :nene: 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Да ли свирате неки инструмент? 0502_music

Да ли сте ишли у музичку школу? 0510_music

Да ли ваша деца похађају музичку школу? 0513_music

Каква су вам искуства? 0512_music

1. ne :cmizdrenje: :cmizdrenje: :cmizdrenje:

( samo :kolcecb3hb8:  )

2 .ne :(

3. :)))   0509_music  i 0508_music(ne baš ovaj , ali nema smajli instrumeta , a možda će za koju godinu i biti ovaj :) )  , a ako Bog da od sledeće godine i 0511_music 

4. utisci ? raznovrsni 7896634sFun_bat7896634:)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Волео бих да свирам, ал чини ми се да више немам никакав инструмент у кући...сем ако се стетоскоп не рачуна...

:.mislise. :cmizdrenje:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Бубањ...

бенд који сам основао некад:

I nije jedini...

Пре свештенства моја највећа љубав је био бубањ... и данас понекад идем у студио да свирам...

Заправо, ја баш, баш волим бубањ :)

Имаш ли неки видеој где лупаш у добош?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Веровали или не, ја сам свирао фрулу. И то не било какву, него двојницу. Несам се школовао за то, него имам од прадеде покојног који је њу наследио, па то дошло и до мене.

Сада сам заборавио како се свира, али је још увек имам и чувам.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Још у Псалмима се помиње да музика позитивно утиче на душу. Данас људи углавном слушају музику.

Мислим да позитивније утиче када човек сам свира или пева, баш онако како говоре псалми.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Видим да има доста хармоникаша :). Придружујем се. Завршио нижу музичку школу за клавирну хармонику, познајем мало и гитару. Искуство ми говори да слушати музику је  лепо, али знати то одсвирати је још лепше, и једноставно тај осећај да производиш музику није исти као и кад је само слушаш ;).

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Видим да има доста хармоникаша :). Придружујем се. Завршио нижу музичку школу за клавирну хармонику, познајем мало и гитару. Искуство ми говори да слушати музику је  лепо, али знати то одсвирати је још лепше, и једноставно тај осећај да производиш музику није исти као и кад је само слушаш ;).

Bursach dobrodosao na forum

Drago mi je da si na ovoj temi, zasviras li ponekad, razvuces li meh?  0513_music da ne kazem, das li mu ga malo po ramonici ? Posto vidim da si iz Valjeva, jesi li pohadjao Bozidar Turudic skolu?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

У средњој кренуо да учим да свирам гитару, па тако стигао до ,,алкохоличарке" и ,,кад сам био млад" и мало се сморио.. Ја сам рођена звезда, ја певам, али под тушем само  :)))

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
,,кад сам био млад"

A to je ono "sa 29 sam prvi .... put isao na more" dobro, fino :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...