Jump to content

Који инструмент свирате?

Оцени ову тему

Препоручена порука

Не замерите. molimoli

Нема замерки овде :) само креативност, дружење и радост ;)

Браво Бурсаћ!

Бај д веј, одлично га "плетеш" ;)

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 55
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарне поруке

Добра ти тема,нема шта . Лично сам само неговала љубав према музици. Старија ћерка је завршила флауту у класи професорке Зоре,сада иде на соло певење и упоредно свира клавир.Кући обнавља знање на ги

Да ли свирате неки инструмент?   Да ли сте ишли у музичку школу?   Да ли ваша деца похађају музичку школу?   Каква су вам искуства?

Веровали или не, ја сам свирао фрулу. И то не било какву, него двојницу. Несам се школовао за то, него имам од прадеде покојног који је њу наследио, па то дошло и до мене. Сада сам заборавио како се

Aха, нисам видео да постоји већ та тема за чланове музичаре, не знам да ли да сад пребацујем тамо или да остане овде? Како модови одлуче  8086.gif . Иначе за учење било којег инструмента је потребна само воља а даље све иде својим путем. Као што имам обичај да кажем,  потребно је 90% снаге , воље и вежбања за било који инструмент, а оних 10 % представља добар учитељ. То кад једном уђе у крв, тешко излази  :good2: .

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Иначе, клинци показују велико интересовање за музику. Имају добар слух. Видећемо.

nema šta da vidimo :)

muzičke škole kod nas su još uvek besplatne

tvoj je "greh " ako su deca talentovana , a ne završe OMŠ

ima OMŠ i predškolsko :)

p.s. a jako teško je da ostaneš istrajan u tome da dete "mora " da ima i muzičko obrazovanje  :D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Иначе пошто не постоји закон о музичким школама, већ оне потпадају под закон о основним школама, како нам рече једна правница на семинару, основно музичко школство је ОБАВЕЗНО па ви видите ;)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Уписала нижу музичку зато да бих правила друштво брату... он је, завршио седећи у паркићу поред школе чекајући мене ...

Свирала сам у нижој кларинет, нормално, пошто је мој брат бирао инструмент (моја жеља је била флаута), и после сам завршила и средњу , додуше теоретски смер. И нисам имала никакав став према даљем школовању. Без обзира што сам до перфекције спремила пријемни, нисам успела на Академији, али зато сам у радној књижици набрала једно 10 година стажа као наст. музичке културе. Паралелно сам радила и са певачима у КУД Застава и имала певачку групу девојчица и девојака. Тај рад у КУД-у ми је био супер, јер у мом музичком школовању нисам се много бавила етномузикологијом. Са тим клинцима сам обишла читаву Србију и регион. Учествовала на многим фестивалима... 

Моји клинци имају слуха али ја их не терам јер не волим никакве притиске да вршим на децу. Ако сами пожеле једног дана ја ћу им помоћи. Ана је сама научила да свира мелодику а Данило може да "скине" било какав звук из његове околине. 

Сада слушам музику нон-стоп и то ми је нека врсте терапије...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

0513_music0511_music  i  1306_womens

i

:choir:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...