Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

grigorije22

Da li će nauka poništiti Boga?

Оцени ову тему

Recommended Posts

Pa onda od nje nece ostati nista lol..ne mozes da pricas o TE ako nemas mastu i sposobnost za filosofsku kontemplaciju. Nije ti TE kao gravitacija, kretanje tela, hemijske reakcije itd. pa da moze da se posmatra i belezi i da se proverava eksperimentima. TE je mnogo sofisticiranija i ne moze svaki covek da je razume..to kruna ljudske misli ;)

....  сарказам понекад не може да се пренесе тастатуром.    Пеђа, ... мало нагласи за@ебанцију,  или се мани шале.   Многи људи на овом форуму се губе у времену и простору, и без сарказма.

Jednom si mi rekao da neće baš biti pravilno da Boga zovemo Otac.

Не сећам се. У ком контексту сам то рекао? Пошто Бог јесте Отац. 

Чекај мало. Не верујем у ТЕ у потпуности(прихватам варијације унутар врста али не и прелазе из врсте у врсту...), али не поричем да је Бог можда и тако стварао. Вернике који верују у ТЕ не сматрам неверницима нити мањим верницима због тога. Шта сада да радимо? Јесам ли ја Православац по вашем  верометру, или неверник?  Шта сам?

Pravoslavac si,  navijac OFK Beograd, ...     koji ne razume T.E.

Чекај мало. Не верујем у ТЕ у потпуности(прихватам варијације унутар врста али не и прелазе из врсте у врсту...), али не поричем да је Бог можда и тако стварао. Вернике који верују у ТЕ не сматрам неверницима нити мањим верницима због тога. Шта сада да радимо? Јесам ли ја Православац по вашем  верометру, или неверник?  Шта сам?

Da bi vjerovao u TE i bio evolucionista onda moras potpuno vjerovati u sve aspekte TE..... A TE je nista bez prelaza iz vrste u vrste. Ja isto vjerujem u ljudsko prilagodjivanje ali ne prelazak u drugu vrstu.

Све је то мени јасно...али ајде сад, предпоставка...нема ТЕ....шта нам фали?

Па ништа, немамо много тога у медицини. И то је то. Много се лошије лечимо и...ето. Ништа страшно. Ко се није родио тај неће да умре. :) 

Nista..Bez TE bi samo dobili vise vjernika i spasilo bi se vise dusa. Eto moje jedno misljenje..

Е ово је одвала века. :))  Све више сумњам да си трол, јер не могу да верујем да неко ово може озбиљно да мисли. 

ali oni imaju teoriju o teorijama,po  njima je teorija skup hipoteza koje su dobijene naučnom metodologijom i onda hipoteze idu kao demo model na provjeru i kritiku,ako zadovolje postaju zvanične teorije i  vrlo često se nepravedno koriste kao naučne činjenice a to nikako ne bi smjele da budu...Dalje ako se u nekom trenutku pojave kontradikcije,teorija gubi status teorije i vraća se na hipotezu,ali ovo je laž i podvala to nije istina,ja sam namjerno naveo primjer teorije struna koja je kontradiktorna sa svim i svačim ,ponajviše modelom atoma npr.pa nije izgubial status teorije,to su te suludosti u nauci koje ja ne mogu da prihvatim,jednostavno nemam vjere dovoljno za to,možda sam i glup

Da bi vjerovao u TE i bio evolucionista onda moras potpuno vjerovati u sve aspekte TE..... A TE je nista bez prelaza iz vrste u vrste. Ja isto vjerujem u ljudsko prilagodjivanje ali ne prelazak u drugu vrstu.

moguće j eagresivno stvoriti drugu vrstu,ne znam da li su uspjeli u tome,ali na osnovu onoga što ja znam dozvoljavam mogućnost da od muve možeš nasilno prouzrokovati drugu vrstu muve,to samo dokazuje koliko je život genijalna koncepcija,nikako ne dokazuje nastanak svih vrsta iz jedne vrste jer po razumu to je nemoguće

Е ово је одвала века. :))  Све више сумњам да си трол, јер не могу да верујем да неко ово може озбиљно да мисли. 

Imas ozbiljna istrazivanja ''bivsih vjernika'' gdje kazu razlog zbog cega vise nisu vjernici, a najvise kazu da je zbog TE.

Па ништа, немамо много тога у медицини. И то је то. Много се лошије лечимо и...ето. Ништа страшно. Ко се није родио тај неће да умре. :)

Значи, додај, одузми...цвоњак...живот иде даље...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...