Jump to content

Навијачи спремају нереде (Насиље у спорту)

Guest Најновије вести

Препоручена порука

To su stvarno deciji fazoni samo ispod 10 godina. Ja ne prozivam sajt i ne prozivam druge administratore vec tebe,zato sto sam tebi rekao da bi mozda mogao to da uradis,drugom nikom se nisam obratio. Ako se ti poistovecujes sa sajtom,onda sta da ti kazem. To ide na konto one price o zdravom verniku. I ne radi se o nikakvoj temi vec o fondaciji koja je osnovana prekjuce.

Ja se ne poistovećujem sa sajtom, već nisam ovde individualac,  deo sam  tima, zato sam rekao šta sam rekao, a tvoje tumačenje rečenog dovoljno govori o tebi.

Ja sam na svoju ruku ne mogu ništa da postavljam ovde na sajtu a tebi toplo preporučujem da odrasteš.

uzdravlje

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 300
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Neće biti reagovanja Turske. Ta oni nas ne podnose iz dna duše. Njihov predsednik je namerno izbegao da pozdravi zastavu Srbije kada je dolazio onomad, pa Tadula morao da ga vrati jer je ovaj kao zabo

Нека их бре већ једном пусте да се побију међусобно. Али не у граду, негде на неку ливаду, или на омиљени стадион. А полиција да чува да неко не побегне.    После тога нека наступи мир.

Занимљиво да су те спортске манифестације ових дана постале прави полигон за психолошко пропагандна дејства. Вероватно је то због масовности и медијске покривености. Овај пут нажалост са смртним исхо

Pa dobro evo sad sam kontaktirao par administratora i rekli su mi da ti nista nisi njima preneo dakle sam si odlucio da to ne zelis,ipak sta tamo manastiri pomoc ovo ono,nije to bitno,a jos pride su to navijaci. Zdrav vernik. Dakle pametnom dovoljno.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pa dobro evo sad sam kontaktirao par administratora i rekli su mi da ti nista nisi njima preneo dakle sam si odlucio da to ne zelis,ipak sta tamo manastiri pomoc ovo ono,nije to bitno,a jos pride su to navijaci. Zdrav vernik. Dakle pametnom dovoljno.

Da si me obavestio u privatnoj poruci, preneo bi, ovako si javno pisao, pritom te niko i ne shvata ozbiljno, a svako može da pročita, dakle nemam razloga da prenosim.

Ako i budemo tako nešto postavili na sajt, kontaktiraćemo Delije, nećemo sigurno tebe pitati.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ko hoce nadje nacin,ko nece nadje izgovor.

To ko mene shvata ozbiljno,a ko tebe ta rasprava na nivou vrtica me ne interesuje,ali ako si vec krenuo sa tom pricom,veruj mi da imas o sebi preterano dobro misljenje koje nema neko uporiste bilo gde osim u tvojoj glavi,znam sto to pricam. Zdrav vernik,brate.

Ti da bi postavio nesto na sajt ne moras da kontaktiras Delije,ali to je taj diletantski stav proizvod jednog prostackog razmisljanja i stanja svesti,nivoa goreg nego bilo ko ovde a nije da nema konkurencije i to dobre. I sam protivrecis sebi,jednostavno meni zaista nije jasno kako neko takav moze biti administrator na verskom forumu nase crkve,izvinjavam se ali to je tako,ali to pitanje nije tebi upuceno pa ne moras na isto ni da odgovaras.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ednostavno meni zaista nije jasno kako neko takav moze biti administrator na verskom forumu nase crkve

ako možeš da prihvatiš i da ti je vrlo jasno, da su narkodileri, reketaši i mafijaši tvoje vodje na tribini, i da guraš ljudima prst u oko, tvrdeći suprotno, onda ti je i jasno kako sam ja admin ovog sajta.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Evo ja prihvatam da su sve vodje narko dileri i da ja prodajem za njih drogu. I pritom ovde vecina upravo ima suprotno misljenje o tebi,ali posto si ti veliki mag,veliki vernik,veliki i zdrav vernik,veliki sveznalica ti sebe poistovecujes i sa time da je vecina na strani tvoje price,nazalost i ova tema pokazuje da to nije tako,medjutim veruj slobodno. Ali evo ja prihvatam sve vodje su dileri i svi se na tribinama bavimo kriminalom.

Ali to nije odgovor na pitanje sto si pet(5) puta ignorisao moj poziv da ne bi bilo lose da stavis na sajt,informaciju o fondaciji delija koju imas na sajtu

http://www.fondacijadelije.org/

I koja se bavi pomaganjem srpskog naroda i svetinja.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Tribinama gospodare paravojne formacije Huliganstvo je van kontrole državnih organa, rečeno na sednici skupštinskog odbora za odbranu

0487007.73.jpg

i unutrašnje poslove danas je rečeno da se navijačke grupe ponašaju kao "paravojne formacije", te da je huliganstvo van kontrole državnih organa. Odbor je zatražio od MUP-a da dostavi informaciju o navijačkim grupama i nasilju koje se dešavalo u poslednje vreme, o čemu će raspravljati do kraja meseca, odnosno nakon dobijenih podataka.

Član Odbora Milovan Drecun (SNS) rekao je u toku rasprave da je potrebno da to skupštinsko telo hitno raspravlja o tome, jer se navijačke grupe ponašaju u poslednje vreme "kao paravojne strukture".

"Sada može da se čuje i najava da će na Banjici u nedelju (na utakmici Rad - Crvena zvezda ) biti krvi", upozorio je Drecun.

Predsednik Odbora Dušan Bajatović je, nakon sednice, rekao novinarima da su poslanici jasno iskazali da huliganstvo predstavlja ozbiljan problem i ozbiljnu društvenu opasnost i da je praktično van kontrole državnih organa. On je rekao da će sednica biti održana do kraja meseca, a da će nakon nje Odbor tražiti da se preduzmu mere ne samo da se pojača represija prema huliganima, već i da se zakonski to ponašanje reguliše.

On je najavio da će ta sednica Odbora biti zatvorena za javnost, što dozvoljava Poslovnik o radu Skupštine Srbije. Odbor je zaključio i da će održati posebnu sadnicu o islamskom radikalizmu.

Zanimanje "navijač" ne postoji, ali privilegije ukazuju da je vođenje navijačkih grupa izuzetno profitabilan posao, rekao je policijski general i komesar za bezbednost Fudbalskog saveza Srbije (FSS), Milivoj Mirkov.

"Zloupotreba je posledica nepostojanja jasne zakonske ili interne regulative o načinu saradnje kluba i navijačke grupe. Pitanje je ko postavlja pravila igre i čija uloga ima veću težinu", rekao je Mirkov.

Zamenik načelnika za praćenje i sprečavanje nasilja na sportskim priredbama Uprave policije Srbije Vladimir Stojanov izjavio je danas da do narušavanja javnog reda i mira dolazi u proseku na svakih 330 sportskih priredbi.

"Policija preduzima zakonom predviđene mere i primenjuje Zakon o sprečavanju nasilja na sportskim priredbama i međunarodne konvencije koja se tiče tih oblasti, pre svega Evropsku konvenciju o sprečavanju nasilja i nedoličnog ponašanja gledalaca na sportskim priredbama. Sve što je u Zakonu, a nadležnost policije mi preduzimamo", rekao je Stojanov agenciji Beta.

On je istakao da za priredbe kao što je derbi Partizan - Crvena zvezda policija sakuplja podatke i vrši bezbednosnu procenu i nekoliko meseci pre održavanja.

"Policija na dan odigravanja utakmice preduzima sve mere koje su u skladu sa njenom nadležnošću. Ono što se ne vidi za prošli derbi, jeste da je angažovana policija sa teritorije cele Srbije. Pratili smo kretanje navijača i njihovo ponašanje", rekao je Stojanov.

"Policija primenjuje zakon, a Zakon o sprečavanju nasilja na sportskim priredbama se u potpunosti i dosledno primenjuje. Sve što uočimo, što možemo da procesuiramo, mi u saradnji sa tužilaštvom radimo. U proteklih 10 godina protiv 4.600 osoba su podnete krivične prijave za izvršena krivična dela i 900 prekršajnih prijava protiv organizatora sportskih priredbi zbog određenih propusta", rekao je Stojanov.

Upitan o mogućem sukobu navijača na predstojećoj prvenstvenoj utakmici Rada i Crvene zvezde, za vikend na Vračaru, Stojanov je rekao da policija obavlja bezbednosne procene i da će mere biti pojačane kao i pred svaku utakmicu visokog rizika.

Trojka.rs/Izvor: Danas
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Jel zvanicni sajt spc postavio izjavu muftije Jusufspahica pa ona stoji na sajtu? 

Gde na sajtu spc stoji tekst o Dusanu Mihajlovicu posto na ovom sajtu stoji?

Ja zaista ne znam koji je tvoj problem, ali ja definitivno nisam neko ko može da ti pomogne.

Jedno je tekst, drugo je žiro račun gde sa pare uplaćuju, to su već stvari koje se rešavaju preko eparhije i sl.. ne znaš mnogo o tome pa bi te molio, kao što obično radiš, da ne pričaš o stvarima o kojima ne znaš mnogo.

I vrati se temi, kako da se spreči navijačko krvopoliće.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Da ziro racun gde se uplacuju pare sa jasnim pogledom u svakom trenutku na sredstva i projekte za koje se pare skupljaju i za nesto sto vuce sa sobom blagoslov otaca nase crkve. Pritom na sajtu i forumu vec ima nekoliko tema slicne tematike gde se prikupljao novac za nesto konkretno i ostavljao ziro racun.

Ja ne znam,ali je bitno da ti siris price da u saboru ima 8 gej vladika,kao sto si meni napisao u inboxu na pricu o tome da ne treba citati sta kurir pise. I da apsolutno sve znas. I da si zdrav vernik i sve zivo. Prepodobni Dejan.

Necu vise diskutovati sa tobom.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

I samo u slucaju da budem banovan jer sam izneo nesto sto je istina ostavicu ljudima ovaj link,cisto da znaju cime se ko bavi. A ti brate prastaj,iako te nisam nijednom uvredio,otkad sam ovde stajes na zulj bez preke potrebe na pocetku si mi doslovno rekao ovde ne prolaze takvi kao ti i nazalost nije samo to problem,vec i to sto si utripovao da si ne znam ko i sta,sta bi bilo da si stvarno neka bitna figura,ne znam. I ja ti oprastam,bez obzira sto si takav mislim da u sustini nisi los covek stavise mislim da si dobar lik,a to je najbitnije,samo je problem sto ti je sujeta ko okean i sto prihvatas da jedino sto ti kazes jeste istina i sto je najgore sto koristis takve termine kao zdrav i nezdrav vernik sto ja prvi put vidim i sl. Ali prastaj. 

http://www.dodaj.rs/?2c/Ip/4VQDURM2/untitled.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Odbor je zatražio od MUP-a da dostavi informaciju o navijačkim grupama i nasilju

Дакле, ово је пресмешно.

Па да образложим. И врапцима на гранама је јасно да полиција може за мање од месец дана да реши питање хулигана и то тако да свакоме од њих појединачно не би пало на памет да навијају у било ком другом спорту осим у шаху. Како се то ради, знају сами полицајци, али проблем је што риба, као и обично, смрди од главе. Тако да одговор коме иду на руку хулигани и њихове групе, коме иде на руку диловање дроге међу њима, коме иде на руку да се врбују клинци да постану оруђе у туђим рукама, лежи у једноставном подпитању, ко поседује алат репресије и ко сме да га употреби. Власт и држава.

Тешко да ће неко да докаже да ДСС контролише хуллигане, или некакви Образи, 389-ке или ини. Јер је то глупо размишљање. Наиме, да власт може са сигурношћу да докаже да је било која од тих организација или партија одговорна, могла би у року од јуче да елиминише свакога са стадиона, из навијачких група или чак да забрани организације и да казни појединце којима би била доказана кривица.

Игром случаја сам имао прилике да разговарам са неким припадницима полиције који нису прашинари и сви они до једног знају тачно ко прави глупости, кад ће да прави глупости, ко колико дроге дилује, где дилује, коме дилује, ко је кога пребио а ко кога чека да га скрати за главу. Само једно не знају. Ко ће да им потпише отказе ако проговоре. И који члан породице ће им остати инвалид.

Држава не стоји иза њих, ухапшени хулигани се пуштају по налогу "одозго" и јасно је да све то заједно не може да реши овај проблем. Једини ко може да га реши је онај "одозго". Е, ако су то партије и организацие којима се сви подсмевају да могу да стану у мањи комби, онда са том логиком нешто дебело није у реду.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Tribinama gospodare paravojne formacije Huliganstvo je van kontrole državnih organa, rečeno na sednici skupštinskog odbora za odbranu

Ахахахаха.

Ови су све превазишли до сад. Ало, бре. Милион проблема имамо у држави, а они причају о навијачима. Што не покрену причу о радницима ФАП, о малинарима, о јадним условима у којима раде просвјетари и медицинари, о број абортуса у Србији, о томе ко дозвољава уношење дроге у Србију, о свакодневно пуним странама црне хронике! Ко је крив за то? Да нису навијачи?! Биће да је Урош Мишић крив. Не, не. Богданов је већа "фаца". Али, добро. Нека вас купују причом о навијачима. Кад се разрачунају са неистомишљеницима доћи ћете и ви на ред по неком основу, кад се побуните за неку своју муку, па се можда и освјестите кад осјетите неправду на својој кожи.

"Ako ostane odluka CIK-a da se izbori ponove samo na tri mesta, a Srbi iz severne Mitrovice ne izađu u dovoljnom broju, imaćemo Albanca za gradonačelnika. To bi izazvalo konflikte, mozda čak i oružane i u tom slučaju Srbija tu ne bi mogla mnogo da pomogne", rekao je Dačić novinarima u Briselu.

Ево о чему се ради. 
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...