Jump to content

Навијачи спремају нереде (Насиље у спорту)

Guest Најновије вести

Препоручена порука

• Одговори 300
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Neće biti reagovanja Turske. Ta oni nas ne podnose iz dna duše. Njihov predsednik je namerno izbegao da pozdravi zastavu Srbije kada je dolazio onomad, pa Tadula morao da ga vrati jer je ovaj kao zabo

Нека их бре већ једном пусте да се побију међусобно. Али не у граду, негде на неку ливаду, или на омиљени стадион. А полиција да чува да неко не побегне.    После тога нека наступи мир.

Занимљиво да су те спортске манифестације ових дана постале прави полигон за психолошко пропагандна дејства. Вероватно је то због масовности и медијске покривености. Овај пут нажалост са смртним исхо

Ne treba razlikovati, kao sto ne treba razlikovati skverne popove i vernike od normalnih, svi treba da smo jednako etiketirani da bi bili primorani da cistimo svoje redove

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Niko ovde ne krivi sve navijače, več ih vi sve branite... u tome je stvar....

Ovde je tema o tome da krvoprolivanje mora stati, a ne kolju se medjusobno svi navijači....

Не кољу се међусобно ни сви вјерници, али ето, Насер Кељменди је по његовом мишљењу велики вјерник. Гради Џамије итекако. Исто тако је нпр и Насер Орић велики вјерник. Бин Ладен и остали, који у име вјере кољу и шта не чине. Или не мора у име вјере, но због интереса  (овај први набројани). Ето, Цане Суботиће је по његовом мишљењу велики вјерник, чак му се на  улазе у Цркве уклесује ЗАХВАЛНИЦА. Треба ли кроз њих да се посматрају сви вјерници?

То што неко неког коље, не значи да то раде навијачи, него неки криминалац који себе жели да престави као  навијача. Суштина је ипак нешто друго (смишљена акција државе...).  Даћу опет груб примјер који није баш на мјесту. Ето, има неких владика педофила (Качавенда, и још један...), ал не смију се кроз њих гледати остали. То никако. Размишљај о томе...

Ako je neko vodja navijaca i prvo na tribini...molio bi te da prestanes fa vredjas tudju inteligenciju, obraz i ljudskost. Hvala

Послато са LG-E510 користећи Тапаток 2

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ako je neko vladika i ima svoju eparhiju i ima svoj veliki glas u saboru... To je ta logika.

I dalje mi Dejane nisi odgovorio sto mislis da si ti zdrav vernik,a ja npr bolestan vernik.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ljudi ne kontaju celo drustvo je u haosu,pa evo samo vesti od juce,jedan lik ubio dvoje jer mu smetala prasina,devojcica pretukla drugu devojcicu u osnovnoj skoli, u Kragujevcu nervozan zbog blokade lik uzima motornu testeru i upada medju radnike koji protestvuju,o policajcima da ne pricam,ja mislim da samo u poslednjih mesec dana bar 5 ubistava po Srbiji su odgovorni policajci,a da ne pricam o iznudjivanjima,dilerisanju...sto u svakom mestu rade.

Dakle celo jedno drustvo je u opstem haosu i mi cemo ovde kao i na blicu 2 dana stavljati onakve naslove?  I to niko nece videti da tu nesto ne stima i da se vidi jasna tendencija novinara da jednu grupu ljudi koji su navijaci satanizuje i da njih okrivi za svo stanje u zemlji?

Ima medju navijacima svakakvih naravno,ali ljudi na tribini imate 10.000 navijaca.  Odvedite me na bilo koje mesto bilo gde na svetu gde ce biti ne 10 hiljada nego sto ljudi i videcete da cete medju njima naci i kriminalca i nekog dilera i ko zna koga ne. I najbitnija stvar svako ko cini nesto treba da odgovara za to.svojim imenom i prezimenom za ono sto je ucinio a ne zato sto je navijac.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
I dalje mi Dejane nisi odgovorio sto mislis da si ti zdrav vernik,a ja npr bolestan vernik.
Neznam  da li sa  subjektivan , ali mislim da sam zdraviji od tebe konkretno , iz razloga jer ne ulazim u diskusije sa nekim strastima i pogledima na život koje sam imao sa 15 godina...a sa 15 godina sam tvrdio suprotno od očiglednog i okolini bio smešan...
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ti si meni smesan sto pravis takve terminologije na racun vere a to nigde nikad nisam video,pritom za da imas na znanje ja mogu imati pogled na svet neverovatno tupav,ali to me ne cini bolesnim vernikom i suprotno ti mozes da imas najbolji moguci pogled na svet,pa ne znaci da si zdrav vernik. 

Meni je isto smesno sto neko posle svih 90tih godina,posle svih ovih posle 5.oktobra godina,posle javnih razotkrivanja ko koga finansira,posle silnih vikiliksa,posle milion znacajnih informacija moze da uzme da veruje medijima i da mu sto je jos gore bude cudan neko ko to ne radi i ko ne generalizuje.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Pa ja sam totalni primer ljudi bez samokritike naravno i kad napisem samokritiku to je samo prividno da ne bi neko mi prigovorio na taj nacin.

Inace da popricamo malo o zdravom verniku upotrebicu tvoju terminologiju (na koju nigde nisam nasao drugde) pozvao sam te na ovoj temi 3 puta da razmislis da okacis na sajt vest o osnivanju fondacije navijaca Delije Sever koja se bavi dobrocinstvom i koja pomaze nase svetinje sirom zemlje. Do sad neke od su Devic,Bogorodica Ljeviska,Decani i jos mnogi mnogi a sad konkretno manastir Devine vode,pozvao sam te da okacis da se ljudi informisu kako mogu pomoci konkretno nekome ipak sajt je posecen za ovaj manastir nisu u pitanju neka velika sredstva i sto se ne bi prikupilo sto pre to. Medjutim zdrav vernik razmislja tako da ce takav poziv ignorisati ceo dan jer zaboga u pitanju su navijaci. Gde to bre da okacim,kuku. 

Nazalost.  Tako da ti sto se tice zdravog odnosa,sto se tice razmisljanja,sto se tice pogleda na zivot,pa i same vere u Boga i ljude...ti bratko padas ispit.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Onda treba razlikovati huligane od navijaca, i stim u skladu promeniti naslov teme.

Уопште се не слажемо. 

Не ради се о томе, како ћеш назвати проблем, него гдје ћеш га решавати. Ако покушаваш да ријешиш нпр проблем наркоманије тако што ћеш забранити навијаче (немогуће!), онда си сигурно на кривом путу. Или ако желиш да искоријениш туче међу младима, онда сигурно то нећеш успјети ако искоријениш навијаче, јер и наркомана, хулигана, туча, имаш и у друштвима гдје навијача нема, чак и највише тамо.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Već sam ti rekao da smo te teme ispratili kao i novine Srpske Patrijaršije, mada nisam video na zvaničnom sajtu SPC da ih reklamira pa nećemo ni mi, ali nemam ništa protiv i da mi to radimo

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@@МилошБГ, Generalno, pokušašvaš da predstaviš ovaj sajt kao neki koji ne podržava dobročinstva....

ja ovako nešto ne bi uradio ni sa 10 godina...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Tako sam i ja sa 15 god. uzvraćao istom merom, bez milimetra promišljanja o rečenom,  i samokritike

Баш супротно. Понашаш се као нека дјевојчица која је била на утакмицу и није могла да види дјечака који јој се свиђа јер су навијачи стално скакали, а и пуно си викали, па од тада мрзиш све навијаче.

Ја сам Подгоричанин. Пратим фудбал од кад знам за себе, а на прву текму Звезде у бгд сам отишао баш давно док сам још био у основној школи. Сам, 500км. Из љубави. 

Сјео у воз, отишао, гледао утакмицу, опет сјео на воз и назад. У међувремену само јео.

када сам се вратио, само сам мислио на то кад ће следећа. 

То ме држало и кроз цијелу средњу и кроз цијеле студије. Држи ме и даље... кад је љубав јача од свега другога, онда ти године не сметају...

Ето, ако те интересује, и мој отац који је у годинама и даље са истом љубављу гледа текме... Примјер од тих који са огромном љубави прате Звезду је и владика Григорије, али има и по свијету разних НАВИЈАЧА СВЕШТЕНИКА који су у центар КОПА.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
па од тада мрзиш све навијаче.

Ako imalo budeš imao promišljanja i kritičkog osvrta, na sopstvene izjave, shvatićeš da si rekao jednu veliku neistinu.

Ja nisam čovek koji mrzi, čak šta više, ova tema je pokrenuta na moju inicijativu da bi dali svoj doprinos , da se zaustavi  prolivanje krvi ,koje je uzelo maha.

Toliko o mojoj mržnji i doprinosu tebe i Miloša da se tema odvuče u sasvim drugi pravac

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@@МилошБГ, Generalno, pokušašvaš da predstaviš ovaj sajt kao neki koji ne podržava dobročinstva....

ja ovako nešto ne bi uradio ni sa 10 godina...

To su stvarno deciji fazoni samo ispod 10 godina. Ja ne prozivam sajt i ne prozivam druge administratore vec tebe,zato sto sam tebi rekao da bi mozda mogao to da uradis,drugom nikom se nisam obratio.  Ako se ti poistovecujes sa sajtom,onda sta da ti kazem. To ide na konto one price o zdravom verniku.

I ne radi se o nikakvoj temi vec o fondaciji koja je osnovana prekjuce.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...