Jump to content

Навијачи спремају нереде (Насиље у спорту)

Guest Најновије вести

Препоручена порука

Не треба много па да се види да нас Турци опасно провоцирају...мене стра` да се нешто гадно спрема...Помози Господе.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 300
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Neće biti reagovanja Turske. Ta oni nas ne podnose iz dna duše. Njihov predsednik je namerno izbegao da pozdravi zastavu Srbije kada je dolazio onomad, pa Tadula morao da ga vrati jer je ovaj kao zabo

Нека их бре већ једном пусте да се побију међусобно. Али не у граду, негде на неку ливаду, или на омиљени стадион. А полиција да чува да неко не побегне.    После тога нека наступи мир.

Занимљиво да су те спортске манифестације ових дана постале прави полигон за психолошко пропагандна дејства. Вероватно је то због масовности и медијске покривености. Овај пут нажалост са смртним исхо

Колико видим овде се повела оштра полемика у вези са овом трагедијом. 

Ово је пре свега трагедија за породицу убијеног младића, али и све нас целокупно, међутим, чини ми се да се и овде иде опет предалеко. Драги моји, онај ко се усуди да оде на једну овакву утакмицу, под условима који су тренутно присутни, апсолутно ризикује свој живот. Са друге стране, мало ми је нереално да су наши тамо били мирни као мале маце, па су их дохватили хулигани да их побију, јер то, ипак, није у потпуности истина. (овде нема скривених порука)

Бити навијач као што видимо има свој, да кажем, крст. На нашу огромну жалост у том препуцавању и опасној психологији масе јако често неко страда... А јуче је страдао наш младић. И то је туга. 

Да ли имам право да питам - а зашто је уопште и ишао на ту утакмицу? - мислим да немам. Јер утакмице се играју на великим теренима да би их људи гледали, али са друге стране, шта направише навијачи од једног, да кажем, веселог гледања једне утакмице?! - крвави бој! Е то је највећа страхота. И ово су њени плодови. 

Бог да му душу прости и прими га у Царство Небеско. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

А поп у цркви св. Марка који је погинулог навијача назвао Обилићем?! (Ако је истина оно што преноси Мондо)

http://mondo.rs/a747432/Info/Drustvo/Tuga-i-tisina-Beogradjani-pale-svece-za-Marka.html

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Колико видим овде се повела оштра полемика у вези са овом трагедијом. 

Ово је пре свега трагедија за породицу убијеног младића, али и све нас целокупно, међутим, чини ми се да се и овде иде опет предалеко. Драги моји, онај ко се усуди да оде на једну овакву утакмицу, под условима који су тренутно присутни, апсолутно ризикује свој живот. Са друге стране, мало ми је нереално да су наши тамо били мирни као мале маце, па су их дохватили хулигани да их побију, јер то, ипак, није у потпуности истина. (овде нема скривених порука)

Бити навијач као што видимо има свој, да кажем, крст. На нашу огромну жалост у том препуцавању и опасној психологији масе јако често неко страда... А јуче је страдао наш младић. И то је туга. 

Да ли имам право да питам - а зашто је уопште и ишао на ту утакмицу? - мислим да немам. Јер утакмице се играју на великим теренима да би их људи гледали, али са друге стране, шта направише навијачи од једног, да кажем, веселог гледања једне утакмице?! - крвави бој! Е то је највећа страхота. И ово су њени плодови. 

Бог да му душу прости и прими га у Царство Небеско. 

To sve stoji,ali poenta je u tome sto je i Bris Taton otisao negde i apsolutno rizikovao svoj zivot i isto je malo nerealno da su oni ovde bili male mace,pa je opet postavka stvari bila upravo takva.

Pritom,ne znam sta nije jasno...policija sprovodi navijace u halu,kod hale odlucuju da ipak treba da se vrate u tom metezu Turski navijaci napadaju njih i bodu na smrt decka,ne znam cemu taj zakljucak nisu bili male mace. Sigurno je bilo negodovanja i otpora tome sto policija ne da da se udje na utakmicu po dogovoru,ali da li je neko potegao pistolj? noz? sa te strane?da li je neki Turcin bio u zivotnoj opasnosti? napadnut? nije,prema tome malo mi bezveze to zvuci tako napisano.

Ovde je samo jos jedna strasna cinjenica kojih nema uvek,a to je da je Turska policija saucestvovala u ovom zlocinu.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Драги моји, онај ко се усуди да оде на једну овакву утакмицу, под условима који су тренутно присутни, апсолутно ризикује свој живот. Са друге стране, мало ми је нереално да су наши тамо били мирни као мале маце, па су их дохватили хулигани да их побију, јер то, ипак, није у потпуности истина. (овде нема скривених порука)

Не разумем твој део текста где кажеш,да ко се усудио да оде на утакмицу ризикује свој живот?

Напомињем да је то званична утакмица евролиге. Разумеш шта хоћу да ми разјасниш? 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

To sve stoji,ali poenta je u tome sto je i Bris Taton otisao negde i apsolutno rizikovao svoj zivot i isto je malo nerealno da su oni ovde bili male mace,pa je opet postavka stvari bila upravo takva.

Sta ti uopste oces da porucis ovde? Da nismo trebali da osudimo ubice tatona? Ne razumem ja to tvoje konsttno ponavljanje...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ne,nego hocu da poredim reakciju nas Srba. Ovaj gore kaze evo gradjani daju pocast,ne daju gradjani nego navijaci...ima Marlon Brutal u onoj pesmi sa Skabom dobru strofu oko toga.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@Никола Поповић

Драги моји, онај ко се усуди да оде на једну овакву утакмицу, под условима који су тренутно присутни, апсолутно ризикује свој живот. Са друге стране, мало ми је нереално да су наши тамо били мирни као мале маце, па су их дохватили хулигани да их побију, јер то, ипак, није у потпуности истина. (овде нема скривених порука)

Iz tvog pisanija je vise nego ocigledno da je visegodisnja medijska hajka protivu navijackih grupa bila vise nego delotvorna. Nazalost, izmanipulisan si konstantnim demonizovanjem navijaca kroz dobar deo zute stampe ( Blic, B92...). Da se odmah razumemo, medju navijacima ima losih ljudi , kriminalaca ali ih ima i u svim  drugim sferama zivota a opet , samo su navijaci demonizovani. Da ne duzim.. masa koja ima misljenje je vrlo opasna za vlast , bilo drzavnu , bilo neku iza zastora a ja sam ubedjen da je dobar deo tih navijackih grupa uradio  mnogo toga dobroga za nase ljude na KiM , da je svestan svoje tradicije i istorije  i da bismo svi mi u tim segmentima mogli samo da se ugledamo na njih umesto sto ovde palamudimo , d ane kazem neku tezu rec!

Ubuduce razmisli pre nego li nekoga optuzis bez ikakvih cinejnica jer siguran sam , ni sam ne bi voleo da tebe neko optuzuje na takav nacin.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Као и у свему у животу - битна је целина, па тако и у коментарима. 

Врло јасно сам изнео своје мишљење и не би требало вадити из целог контекста само део у коме помињем да Срби нису мале маце, јер тако долазимодо закључка да је то једино што сам рекао. Дакле, замолио бих вас да не чините управо оно што чине медији, концентришући се на мале детаље који могу да привуку пажњу и полемику, већ посматрајте целину. 

Хвала на пажњи. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@Никола Поповић

Iz tvog pisanija je vise nego ocigledno da je visegodisnja medijska hajka protivu navijackih grupa bila vise nego delotvorna. Nazalost, izmanipulisan si konstantnim demonizovanjem navijaca kroz dobar deo zute stampe ( Blic, B92...). Da se odmah razumemo, medju navijacima ima losih ljudi , kriminalaca ali ih ima i u svim  drugim sferama zivota a opet , samo su navijaci demonizovani. Da ne duzim.. masa koja ima misljenje je vrlo opasna za vlast , bilo drzavnu , bilo neku iza zastora a ja sam ubedjen da je dobar deo tih navijackih grupa uradio  mnogo toga dobroga za nase ljude na KiM , da je svestan svoje tradicije i istorije  i da bismo svi mi u tim segmentima mogli samo da se ugledamo na njih umesto sto ovde palamudimo , d ane kazem neku tezu rec!

Ubuduce razmisli pre nego li nekoga optuzis bez ikakvih cinejnica jer siguran sam , ni sam ne bi voleo da tebe neko optuzuje na takav nacin.

Ajde molim te, vazd se vadite na te price. Decko je ubijen. Medju navijacima ima dobrih ljudi, ali huliganizam je sastavni deo navijastva, i svako ko ode u tursku kod islamaca moze da ocekuje hliganizam u njihvom stilu.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

E zato kad u Pazaru razviju tursku zasrtavu sledeci put to sve pohapsiti i ubiti boga u njima i tako svaki kad im se omakne turska zastava

I da pravimo islamske zrtvenike, "zle" Srbije?

Tako smo i pokusali sa Siptarima, maltretirajuci nevine za nesto sto su uradili neki Siptari.. ne treba d ti pricam kako smo prosli..

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...