Jump to content

Бити женско

Оцени ову тему

Recommended Posts

Е па драги моји, ајде да сада мало прокоментаришемо и о идеалима жена данас. 

Шта је данас идеална девојка, жена? Како доживљавамо женственост данас?

Чему тежи данашња жена, како се осећа у својој кожи? У последњих 30 година много тога се променило када је жена у питању. Ово јесте доба независности жена. Али да ли жена треба бити подређена и ако треба, зашто? 

ја само имам ову песму за моју идеалну, она ће бити моја супергл!

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

• Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Najneljubaznije i najdrčnije stvorenje, sa kojim sam se susreo, je jedna žena što radi u trafici, na koju sam bio primoran da dolazim svaki dan. Preko te gleda, samo što te ne gadja sa sitninom i oni

Ja samo znam šta nije ženstveno - prostakluk, to mi nekako najgrđe... A šta jeste - morala bih da razmislim da bih se lepo izrazila...

Da slazem se, ali joj je za taj performans potreban pravii muskarac pored kojeg ne bi imala potrebu da budi testosteron u sebi

Posted Images

Мушкарци такође требају да коментаришу. 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ех, сад.. па није ваљда све тако једноставно? :) а и овај израз ,,парење" па нисмо баш животињке  :)))

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Можда ће нас тежња за једнакошћу полова (тежња за једнакошћу оправдана, тежња ка поистовећивању промашена, по мом мишљењу) у једном тренутку довести дотле да жене и мушкарци раде исте ствари, само да се начин на који их раде разликује. За мене лично је то одређење женствености, да без обзира шта радила, ради то женствено, али не у смислу спољног утиска, не у смислу како ће то физички да изгледа, већ у смислу да се у њој увек буде изражена осећајност и одређена нежност. Наглашавам да то нема везе са спољном манифестацијом, нежна и пажљива може бити и жена која се понаша и изгледа као оне девојке које су у Другом рату попуниле мушка радна места у индустријама, на тзв. home front - у : 773px-WomanFactory1940s.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Јесте Никола све, од Бога, крајње једноставно и разумљиво...

То је израз за полно општење и људи, који сам усвојио од владике Атанасија Јефтића, и који је врло адекватан...е сад, бујна машта чини свашта...

Увек ме поразиш једноставношћу, толико да се често питам - да ли је овај свет нормалан?! Направисмо себи такву збрку да тек сада немамо појма како да живимо. 

• Волим 1
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja sam izgleda od starog kova. Meni su porodica i dom najbitniji. A to izgubih...

Па можда си само изгубила ову битку, али рат ниси још увек! Држ'се Црнокоса! :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ja samo znam šta nije ženstveno - prostakluk, to mi nekako najgrđe... A šta jeste - morala bih da razmislim da bih se lepo izrazila...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
женственост се потврђује ( употребом датог) приликом парења и ту је крај...све остало је доступно и једном и другом полу, све друго је женственост- мужевност...

uffffff

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Е па драги моји, ајде да сада мало прокоментаришемо и о идеалима жена данас. Шта је данас идеална девојка, жена? Како доживљавамо женственост данас? Чему тежи данашња жена, како се осећа у својој кожи? У последњих 30 година много тога се променило када је жена у питању. Ово јесте доба независности жена. Али да ли жена треба бити подређена и ако треба, зашто?

1.  idealna žena  je ona koja je tebi idealna

2. il si ženstvena ili nisi , kako se to postiže ne znam

3. svako bi trebao dobro da se oseća u svojoj koži

4. treba , da  dvoje jedno budu  ( to važi i za muškarce )

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Razmisli li pobogu :)

Haha nisam očekivala da mora odma da se kaže sve :)

Uglavnom ne volim da vidim drčno žensko, onu što bi svakom da odbrusi, mislim da svakog možeš da postaviš na svoje mesto bez prepucavanja.

Ne bih da pričam o izgledu, ali mora da bude uredna, i sa osećajem za lepo, ne baš sad da bude glamurozna svaki put.

A ovo će da zvuči kao kliše, ali zaljubljena žena, ili ona koja voli svog čoveka mi je uvek lepa i ženstvena. Nemam pojma bliže to da objasnim, ali svaki put kad kažem nekoj drugarici da se prolepšala, il je našla novog dečka, ili joj je prelepo uz njenog izabranika

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...