Jump to content
Никола Поповић

Бити мушко

Recommended Posts

Симетрија мучи и успорава опажање, док "hijerarhija", или однос (5:3) минорног и мејорног, подређеног и доминантног ако хоћеш, успоставља хармонију ево већ миленијумима.

Je l' to neka teorija društva zasnovana na estetici? :)

Je l' to neka teorija društva zasnovana na estetici? :)

Мис'иш етика&естетика? Ма не'м ти ја појма (с отим може бити не мора да значи квазинаукама), ал' је sectio divina у суштини све живе материје. Дакле, више пракса н'о што је теорија.

Nemaš ni ti ni ja - slobodu da budemo autentična ljudska bića koja ulaze u veze sa drugim autentičnim ljudskim bićima - već nas ukalupljuju u očekivanja.

Ne dam ja na prirodu, samo bih menjala društvo. Doduše, za mene se priroda završava kod jasnih i apsolutnih reproduktivnih razlika i manje jasnih i ne apsolutnih, već prosečnih razlika u pukoj fizičkoj snazi.

i ja bi mjenjao drustvo, eto slazemo se oko prvog amandmana, mozemo bitri saveznici do onog momenta kad se ja budem zalagao oko otvaranja logora za radnu terapiju, do tad nema potrebe da kontriras...

Наиђох на овај клип на јутјубу и, наравно, кликнем. Мислим, океј, можда ја нисам неки пример, а и могуће је да сам тешки моралиста, али оволику количину глупости нисам видео/чуо одавно. Дакле, жена је ствар за секс. "У вези сте и немате секс? - То је френд зона. Ако не да за месец дана, значи ниси успео..." Стварно сам у једном реалном шоку, ово чак нису ни клинци већ момци, оно бар 25. Шта се догодило са нама? У ком моменту смо се свели на ово? Искрено се надам да момци ово не гледају и не величају овакав приступ. Искрено!

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...