Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Crnokosa

Moja tuzna stranica dnevnika

Recommended Posts

Kako jednom da ne naucim lekciju?!

Iz jedne duze veze izadjoh povredjena. Hvalim Gospoda za sve sto mi se desilo lose jer sam tada nasla Njega. Oporavih se brzo jer je naisao decko vredan moje paznje. Uzeli se pred Bogom, dade nam sina andjela i onda krece jos jedna tuzna prica jako slicna prethodnoj, sad mogu da kazem i gora. Kaze ja ubih nasu ljubav, a ja sam se samo menjala sa njegovim ponasanjem. Niti je brinuo za mene niti za dete, sad zivi u svom svetu bez obaveza. Kazu mi klinac... ali taj klinac je dugo glumio tako ozbiljnu i odgovornu osobu za koju bih zivot dala. Usledio je razlaz a sad ceka i razvod... Kako posle svega da verujem u ljubav dok nas smrt ne rastavi? Kako da verujem da ce naici neko ko ceniti porodicu i zenu, ko ce hteti mene ovakvu sa malim detetom? Pozelim da se nisam probudila iz anestezije, jer pored svega i zdravstveni problemi i misli kako cu da vodim sina kroz zivot ovakva, ali onda mi se nasmeje andjelak i ja zaboravim sve... na neko vreme...

Даће Бог па ће бити боље... Тешко време настаде , чујем такве приче стално . Држи се само и не очајавај . Ево ти једна песма, можда те мало и орасположи.

http://www.youtube.com/watch?v=1O96M8NBzeE

много ми је жао....вероватно нам се неке ствари дешавају због нашег погрешног избора....али чак и тада Господ све окрене на добро....покушај да схватиш шта је то....Господ је увек са тобом, Он те безусловно воли...молитвама Њему, проћи ћеш и ова тешка искушења....

ali onda mi se nasmeje andjelak i ja zaboravim sve.

то је поента.....то је највећи и најдивнији разлог збок којег треба живети и борити се.....само напред.....главу горе ка Господу... :)

Postoji duhovni zakon promene našeg raspoloženja. Kada te obuzme žalost, nemoj joj se mnogo predavati. Seti se da će posle tuge doći radost.

arhiepiskop Averkije Džordanvilski

Jako mi je zao zbog svega sto ti se desava... Ali ako nista budi srecna sto imas malog Filipa koji ce se brinuti o svojoj mami bolje nego iko.

Iako je smesno od mene to da cujes,ali ne ocajavaj,ako nista zbog Filipa,igraj se sa njim,vodi ga svuda,setaj,da ti sto pre prodje vreme,a Gospod ce urediti da kad to malo prodje dobijes nesto sto zasluzujes,da li pokajanog i boljeg sada trezvenog muza ili neku novu bolju osobu u svom zivotu,nije bitno,bitno je da ce tad tuzna sadasnjost i ovi dani biti daleka i ruzna proslost.

Bori se,moli se,uzdaj se u Gospoda,veruj,saberi se,ne daj na sebe i Filipa,uzivaj u onome sto imas u svojim rukama. I ne razmisljaj previse,sta sad,kako sad,necu nikog naci i ne ocajavaj.

Hvala vam na podrsci. Verujem ja ali mi je trenutno tesko da se pokupim i predjem preko svega. Nisam pomisljala da ce do ovde da dodje. Pokusala sam sve...

наравно да је тешко....сваки губитак је тежак.....а не постоји човек који га није доживео.....али знаш и сама да Господ попушта на нас само онолико колико можемо да издржимо....никад нико не очекује губитак....али се они дешавају стално....

утеха ти је да си дала све од себе.....а сада је ту Господ....

...ко зна зашто је то добро....

Оно што сам научила до сада, сигурно је да је добро што се све тако одиграло. То ћеш осетити једнога дана.

Најлепше је то што имаш свог синчића, који ће брзо порасти, и бићеш нејсрећнија мама на свету.

Imam par citata iz biblije za utjehu.

Isaija, glava 40

28 Ne znaš li? Nisi li čuo da Bog večni Gospod, koji je stvorio krajeve zemaljske, ne sustaje niti se utruđuje? Razumu Njegovom nema mere.

29 On daje snagu umornom, i nejakom umnožava krepost.

30 Deca se more i sustaju, i mladići padaju;

31 Ali koji se nadaju Gospodu, dobijaju novu snagu, podižu se na krilima kao orlovi, trče i ne sustaju, hode i ne more se.

Psalam 147

1 Hvalite Gospoda, jer je slatko pevati Boga našeg, jer Blagome prilikuje hvala.

2 Gospod zida Jerusalim, sabira rasejane sinove Izrailjeve;

3 Isceljuje one koji su skrušenog srca, i leči tuge njihove;

Nemoj brojati samo svoje muke nego racunaj i sve svoje radosti i nadaj se boljemu, svaka patnja ima svoj kraj i ovaj zivot je samo tren u vjecnosti, zelim ti sve najbolje.

Дај ми Боже снаге да издржим оно што променити не могу, дај ми храбрости да променим оно што могу и мудрости да распознам то двоје.

Свети Николај Жички

Na danasnji dan, pre dve godine, Gospod je blagoslovio nas brak. Za te dve godine prosli i ruzno i lepo. Rodio se nas sin, andjelak. Ali ostadosmo sami moj malisa i ja. Svima smo na teretu a ja polako klonem. Nekome brak ne znaci nista. Jos me podseca da mi je receno da mi je neko napravio nesto. Mozda je njemu napravljeno jer on ne veruje ni u sta, a tako se promenio da ga ni rodjeni otac ne prepoznaje...

Ostala je praznina koja uzasno boli. Verovatno se samo ja secam svega sto je bilo lepo...

Trudim se da ne razmisljam o ruznim stvarima... Gospod ima plan za nas, znam... ali ja necu moci jos dugo sa svime da se nosim.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...