Jump to content
Јаков.

Da li sam za to da srbi izađu na kosovske izbore?

Rate this topic

Izbori na Kosovu i Metohiji  

71 members have voted

1. 1. Da li sam za to da srbi učestvuju na izborima, na Kosovu i Metohiji?

• Da
      29
    • Ne
      35
    • Možda
      7

Recommended Posts

Okej, znači svaki krimoš ima pravo da bude krimoš jer ne priznaje zakon i ustav, a naterati ga na zakon i ustav je nelegalno. ;)

Па по СНС и овом студенту права..испаде да је тако.

Ја не могу да повежем, шта ја овде кажем а шта ти мене питаш. Ај разјасни ми мало.

Ајде ја ћу сада да ти кажем шта је и како је, а ти батали да цитираш моје пређашње постове и уносиш непотребну конфузију.

Дакле.

1. Србија нема суверенитет на Косову.

2. Ако нема суверенитет значи да устав и закони републике Србије не важе на Косову.

3. Према томе значи, устав и закони РС немају снагу да тамо нешто учине нелегалним.

4. Самим тим позивати се да је нешто нелгално тамо јер није у складу са уставом рс - је лагање народа. 

Да ли има још нешто што ти није јасно? И немој да ми цитираш пређашње постове, јер су они из неких других дискусија и врло лако може да се забуни ако се гледају делови постова ван контекста дискусије. 

Наравно ако ти намерна забуна није циљ. 

Онда кажеш:

Un je tamo dozvolio slobodnu demokratiju, da narod bira svoje predstavnike koji ucestvuju u vrsenju vlasti.

Sve sto UN tamo radi je u skladu sa 1244.

Онда  у складу са 1244 Србија има суверенитет на Космету! Резолуција 1244 није стављена ван снаге.

Па Србија крши свој устав све док не призна КиМ, јер до тада је КиМ део Србије, а Србија и њене оружане снаге као гарант устава нису у стању да спроведу законом прописане УСТАВНЕ акте очувања територијалног интегритета државе, на које су по закону обавезни.

Не, Србија не крши устав јер је по међународном уговору (што је акт у снази устава ) Србија свој суверенитет предала неком другом да спроводи законе тамо. 

Ови уставни  'акти' које ти спомињеш су преамбуле устава. Када већ толико причаш о геополитици ред би био да научиш шта је преамбула устава.

Онда кажеш:

Un je tamo dozvolio slobodnu demokratiju, da narod bira svoje predstavnike koji ucestvuju u vrsenju vlasti.

Sve sto UN tamo radi je u skladu sa 1244.

Онда  у складу са 1244 Србија има суверенитет на Космету!

Ја стварно не разумем шта ја кажем а шта ти мене питаш. Једино могу да закључим да намерно уносиш конфузију. Што тотално личи на тебе. 

Не, Србија не крши устав јер је по међународном уговору (што је акт у снази устава ) Србија свој суверенитет предала неком другом да спроводи законе тамо. 

Ови уставни  'акти' које ти спомињеш су преамбуле устава. Када већ толико причаш о геополитици ред би био да научиш шта је преамбула устава.

Ја стварно не разумем шта ја кажем а шта ти мене питаш. Једино могу да закључим да намерно уносиш конфузију. Што тотално личи на тебе. 

Двосмислености не може бити.

Двосмислености не може бити.

Ни не постоји двосмисленост, иако би ти волела да ми нађеш двосмисленост вадећи неке постове из контекста.

То ти је тактика у свакој конверзацији - одавно проваљена.  :good2:

Ни не постоји двосмисленост, иако би ти волела да ми нађеш двосмисленост вадећи неке постове из контекста.

То ти је тактика у свакој конверзацији - одавно проваљена.  :good2:

Још један узалудан покушај да са тобом водим разговор на тему (свеједно где си те постове написао тичу се и ове теме, пренела сам их не вадећи из контекста), прелазиш да се препуцаваш на лични план, теби, уствари, треба један добар психотерапеут! :good2:

Dakle, nelegalni akt je ustvari da na Kosovu ne važi ustav Republike Srbije, suprotno dobijamo legalizaciju nelegalnog akta.

Брате комплетна ситуација око косова ти је једна правна спрдачина.

Као косово је део ваше државе али тамо ваша држава нема своје органе, нема своје законе и нема никакав суверенитет.

Што ти је као, косово више није ваше 99 % али имате право да га спречите да постане 100% независно.

То је реалност свидело се то нама или не. 

Још један узалудан покушај да са тобом водим разговор на тему (свеједно где си те постове написао тичу се и ове теме, пренела сам их не вадећи из контекста), прелазиш да се препуцаваш на лични план, теби, уствари, треба један добар психотерапеут!

Ти покушаваш да водиш конверзацију?  :))  :))

Не треба ми никакав психотерапеут, бранити се од злонамерних људи није психолошки поремећај. 

Брате комплетна ситуација око косова ти је једна правна спрдачина.

Као косово је део ваше државе али тамо ваша држава нема своје органе, нема своје законе и нема никакав суверенитет.

Што ти је као, косово више није ваше 99 % али имате право да га спречите да постане 100% независно.

То је реалност свидело се то нама или не. 

Ти покушаваш да водиш конверзацију?  :))  :))

Не треба ми никакав психотерапеут, бранити се од злонамерних људи није психолошки поремећај. 

У праву си у свему, али у свему! У складу са Уставом републике Србије тамо где не важи Устав републике Србије   :))

Косово је отишло из Србије још одавно и пола нас са овог форума тада  није ни било рођено. 

Сада је компликована ситуација толико, да само избори са масовним изласком српског живља могу да помогну њима самима. На Косову и Метохији има приближно око 40 општина од тога су 13 спрске, то је трећина од укупног броја. Уколико би се све политичке српске партије на КИМ ујединиле и почели да раде у интересу свих преосталих на територији резултати би били више него одлични.

Сада морамо спасти оно што се спасти може, грешили смо током историје и неколико пута су нас наши савезници и братски народи изиграли као младе мајмуне док смо им ми слепо веровали. Зато смо ту и где јесмо.  

Потребно је само једном да се Срби сложе.

У праву си у свему, али у свему! У складу са Уставом републике Србије тамо где не важи Устав републике Србије   :))

Упараво, није кршење устава - управо зато што устав не важи па не може бити против уставно. Бити у складу са уставом, значи да нешто није кршење устава - то ти је ваљда јасно. 

Шта теби ту није јасно? 

Упараво, није кршење устава - управо зато што устав не важи па не може бити против уставно. Бити у складу са уставом, значи да нешто није кршење устава - то ти је ваљда јасно. 

Шта теби ту није јасно? 

Рекао си да су избори легитимни јер тамо важи Устав Србије.

Зашто би избори за које си рекао да су "легитимни"  кршили Устав Србије који како кажеш тамо важи? Ти помињеш кршење Устава, не ја.

Није кршење устава  тамо  где  важи Устав Србије или тамо где не важи Устав Србије? :D покушаваш да се извадиш, ама не ће моћи.

Рекао си да су избори легитимни јер тамо важи Устав Србије.

То сигурно нисам рекао, ма колико год ти то покушавала да извадиш из контекста. Зато си сестро моја, јако злонамерна. Јер ми стављаш ствари у уста које нисам рекао. 

И стално ми то радиш и ја увек морам да се браним од твојих измиљотина да сам рекао нешто што нисам, јер ти цитат вадиш из контекста. 

Ја то да ти дозволим нећу. Бићеш и исмевана,  сваки пут када ми то радиш, јер ћу да се браним од тебе. 

Није кршење устава  тамо  где  важи Устав Србије или тамо где не важи Устав Србије?  :D покушаваш да се извадиш, ама не ће моћи.

Да се извлачим из тога што неко вади моје постове ван контекста по 1000ти пут?

Ниси ти сва у винклу...  :.mislise.

Ево тачног поста:

Све је ово лепо, када би имало везе са реалношћу, а реалност је (већ сам објаснио) ови избори су легални, легитимни и у складу са уставом републике Србије. Република Србија нема суверенитет на Косову.

И то није моје размишљање, нити нешто што се мени свиђа али то је реалност по машународном уговору који је Милошевић склопио са УНом.

Где сам ја овде написао ДА ВАЖИ УСТАВ, као што ти тврдиш?

Ако је нешто у складу са уставом, не значи да устав важи ту. Ствари су у складу са уставом и тамо где устав нема јурисдикцију. 

Тиме што сам рекао да нема суверенитет, јасно сам рекао и да устав не важи. Јер устав важи само тамо где постоји суверенитет.

Е сад, ако имаш интелектуалних потешкоћа, па не разумеш опраштам ти. Али ако си безобразна, не могу да ти опростим. 

Тражим извињење и престајање твог лагања на мој рачун. 

Да, али само резолуција УН..а не бриселски споразум..

а по резолуцији КиМ је део Србије и Србија има право да врати оружане снаге на КиМ

То сигурно нисам рекао, ма колико год ти то покушавала да извадиш из контекста. Зато си сестро моја, јако злонамерна. Јер ми стављаш ствари у уста које нисам рекао. 

И стално ми то радиш и ја увек морам да се браним од твојих измиљотина да сам рекао нешто што нисам, јер ти цитат вадиш из контекста. 

Ја то да ти дозволим нећу. Бићеш и исмевана,  сваки пут када ми то радиш, јер ћу да се браним од тебе. 

Да се извлачим из тога што неко вади моје постове ван контекста по 1000ти пут?

Ниси ти сва у винклу...  :.mislise.

milosavljevic.png

milosavljevic1.png