Jump to content
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Yelp Reddit Banana Lime Leaf Tumblr Blueberry VKontakte Slack Watermelon Chocolate Marble Steam Black
Јаков.

Da li sam za to da srbi izađu na kosovske izbore?

Оцени ову тему

Izbori na Kosovu i Metohiji  

71 члановâ је гласало

1. 1. Da li sam za to da srbi učestvuju na izborima, na Kosovu i Metohiji?

• Da
      29
    • Ne
      35
    • Možda
      7

Recommended Posts

Ako srbi ne izadju na izbore , izbori neće biti priznati u državama koje ne priznaju "kosovo" kao samostalnu državu.

Šta dobijamo šta gubimo? Milane pogledaj ponekad iz mog ugla barem dve čašice :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ako srbi ne izadju na izbore , izbori neće biti priznati u državama koje ne priznaju "kosovo" kao samostalnu državu.

Šta dobijamo šta gubimo? Milane pogledaj ponekad iz mog ugla barem dve čašice :)

Могу да погледам 16 чашица и да их изврнем на дно... Ипак сам "склонији" мишљењу људи који позивају на изборе и покушају да се на тај начин, "учешћем" у власти, осигура опстанак Срба на том простору... Успут да поменем, ове акције иза којих стоје "Двери" и ДСС- "чишћење Митровице" и сл., код мене не изазивају одушевљење... Прво, зато што нису "оглед" стања какво влада доле (писао је отац Сава о томе-Срби на северу/Срби у енклавама), друго што их сматрам обичним политиканством, да не кажем политичким мародерством зарад стицања поена, треће-несврсисходним...

Како год, шта год ми писали овде, они људи тамо ће одлучити...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Neće Milane neće.

Vidi ovako ukradoše nam spavaću sobu, mi se sabrali pa razmatramo.... kradu li nam kuću ili ne?

I samo onaj kome je dovoljno i predvorje (beskičmenjak u blato da ga baciš valjao bi se) će reći ne kradu nam ništa.

Kvadratura tu više nije ni važna važan je način na koji otimaju. DA LI TI MISLIŠ DA JE SRBIMA NA CELOJ TERITORIJI "KOSOVA"  ARANTOVANO PRAVO NA ŽIVOT. ( greh je samo što si pripadnik jedne nacije)

Ja takve izbore ne priznajem jer ovi vlastodršci bi bili zadovoljni da vladaju samo zemunom. (kao što znaš)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Од стране тзв. Међународне заједнице.

То ме не чуди, и не сумњам да ће већина Срба који не живе доле да подлегне великом притиску, страни фактори имају улогу од  самог почетка, то, наравно, траје деценијама, тако да је равнодушност за Косовом и Метохијом и оним народом доле зашла је у све установе српског народа, па и у Српску цркву, тако да сам се ових дана мало обезбожила , свој став нећу кориговати према Патријарху!

У потпису

Еколошки покрет КМ

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Све то што ви кажете, брат Марко (ВСБ) и сестра НЛЦПХ, све се ја са вама слажем... Мој коментар и није био да бих провоцирао или тако нешто. Дапаче! Ја сам само из визуре једног тзв. "Србијанца", дакле човека који је живео и одрастао у Србији, и који није имао никакве везе нити увид на "терену" о томе шта се дешава и дешавало диљем земаља у којим су Срби живели у бившој СФРЈ и написао свој коментар... И следстбвено томе, и трагедији након тзв. "Олује" и после бомбардовања, изразио својим коментаром бојазан да ће се такво што десити и овога пута... Колико год се ми упињали или не... 

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Све то што ви кажете, брат Марко (ВСБ) и сестра НЛЦПХ, све се ја са вама слажем... Мој коментар и није био да бих провоцирао или тако нешто. Дапаче! Ја сам само из визуре једног тзв. "Србијанца", дакле човека који је живео и одрастао у Србији, и који није имао никакве везе нити увид на "терену" о томе шта се дешава и дешавало диљем земаља у којим су Срби живели у бившој СФРЈ и написао свој коментар... И следстбвено томе, и трагедији након тзв. "Олује" и после бомбардовања, изразио својим коментаром бојазан да ће се такво што десити и овога пута... Колико год се ми упињали или не... 

:D Брате Милане ти изгледа  увек живиш у ослобођеној Србији!

Добро добро, не секирај се, шкоди лепоти!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

joj to mu dodje kao da im kuvaš ručak u stanu kojeg su zauzeli silom i srećan si što ih u svojoj sobi još nemaš :)

Inače milan mi deluje kao neko ko ne zna šta je strah u odlučujućim trenucima. (lično osetio upoznavši ga)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ако сам у твојој поруци приметио и трунку заједљивости-опрости... Не умем бити таквим, а само сам написао искрено како јесте, тј. како ја видим то, па макар био и у заблуди(ту сте сви ви остали да ми укажете где грешим)... Ако ли заједљивости нема, тим још горе, по мене наравно-што се изгреших... Како год, извињвам се ако је мој коментар икоме од заинтересованих нанео некакву штету... Своје мишљење сам рекао, као што сте и сви - даље нећу коментарисати... Ја нисам могао бирати где ћу бити рођен, нити сам мислио да ће икада бити важно који је Србин одакле и да ли је на основу свог географског порекла бољи или лошији... Праштајте!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ако сам у твојој поруци приметио и трунку заједљивости-опрости... Не умем бити таквим, а само сам написао искрено како јесте, тј. како ја видим то, па макар био и у заблуди(ту сте сви ви остали да ми укажете где грешим)... Ако ли заједљивости нема, тим још горе, по мене наравно-што се изгреших... Како год, извињвам се ако је мој коментар икоме од заинтересованих нанео некакву штету... Своје мишљење сам рекао, као што сте и сви - даље нећу коментарисати... Ја нисам могао бирати где ћу бити рођен, нити сам мислио да ће икада бити важно који је Србин одакле и да ли је на основу свог географског порекла бољи или лошији... Праштајте!

Нема заједљивости, нема штете..брате, па није ово прва твоја порука коју читам, шта ти је?! :)

Изразио си својим коментаром бојазан да ће се такво што десити и овога пута.. Ја сам окренула целу ствар на шалу! На мој рачун. :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Терор се наставља: Ухапшени Срби код Гњилана

kps.jpg

Гњилане — Шиптарска полиција ухапсила је радника Косовско-поморавског округа Живорада Јовановића и радницу Центра за социјални рад Витомирку Гавриловић у Партешу.

Разлози хапшења нису саопштени, а члан општинског већа Гњилана Зоран Стојковић рекао је агенцији Бета да се претпоставља да их је неко из косовске општине Партеш пријавио да врше притисак на гласаче кои су корисници социјалне помоћи.

“Витомирка Гавриловић и Јовановић ишли су у редовну контролу корисника социјалне помоћи. Не знамо зашто су ухапшени, а како се нагађа, пријавио их је неко из косовске општине Партеш да врше притисак на гласаче који су корисници социјалне помоћи”, рекао је Стојковић.

Стојковић ради у општини Гњилане која је у законском систему Србије.

Општина Партеш формирана је пре три године на основу Ахтисаријевог плана и чине је српска села у општини Гњилане – Партеш, Пасјане и Доња Будрига.

(Бета)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

МР. ДУШКО ЧЕЛИЋ – ИСТИНА О “КОСОВСКИМ” ИЗБОРИМА! (ВИДЕО)

Објављено 30.10.2013.

Снимак са стручне трибине Удружења НОМОКАНОН одржане на Правном факултету у Београду, која је била посвећена правној анализи основа за расписивање тзв. локалних избора од стране тзв. власти тзв. Републике Косово, предвиђених за 03.11.2013. године.
Исти немају правно упориште у Уставу и законима Србијје и њихова реализација представља велику опасност по нарушавање правног поретка, суверенитета и територијалног интегритета Србије, упркос томе што је АП Косово и Метохија, према српском позитивном праву и Резолуцији 1244 УН, неотуђиви део суверене и међународно признате државе Србије.
Уважени учесници и правни стручњаци су били:
- г. проф. др Слободан Самарџић,
народни посланик и бивши министар за Косово и Метохију
- г. проф. др Владан Кутелшић,
редовни професор уставног права на Мегатренд универзитету
- г. мр Душан Челић,
сарадник Правног факултета из КМитровице и бивши заменик председника Савезног комитета за Косово и Метохију

Београд, 29.10.2013. Правни факултет у Београду, амфитеатар 2.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...