Jump to content

Da li sam za to da srbi izađu na kosovske izbore?

Оцени ову тему

Јаков.

Izbori na Kosovu i Metohiji  

71 члановâ је гласало

1. 1. Da li sam za to da srbi učestvuju na izborima, na Kosovu i Metohiji?

• Da
      29
    • Ne
      35
    • Možda
      7

Препоручена порука

Ti se ljudima ovde a i meni obracas 10 puta gore nego bilo ko tebi,objektivno. Tako da te suvisne pretnjice,kao pazi i slicno,ostavi za sebe.

Da,ja tvrdim na osnovu dokaza i svega gore sto sam nabrojao,a to nisu samo svedocenja ljudi,vec imas i Dikicevo saopstenje,imas klipove,imas u 10h ujutru saopstenja pokreta da se obaveste ljudi sta vlast sprema i jos mnogo toga imas. I da,zato tvrdim da je to tako i bilo,jer em verujem ljudima,em verujem svojim ocima.

.........................................................

nlcph - necu da ponavljamo sta se sme a sta ne sme u razgovoru!

urednistvo

A bez obzira sto je gramaticki neispravno napisano,to ne umanjuje sustinu da je ovo uvreda sestro,a ja tebe nisam vredjao. No,oprastam ti i bez obzira sto se ovakve stvari koliko vidim sankcionisu,molim administraciju da to ne cini,jer evo i ja verujem sam za sebe da sam "glup svetskih razmera",ona je samo ponovila moje reci. Samo uvedi sestro diskusiju u normalne tokove i normalne argumente primenjuj i bice super.

Подели на овим сајтовима

Umesto sto citate dss udbaske lazi koje postira Nedeljko i slicni njima pogledajte sta se dole zaista desava; Udbaski i naci likovi dosli iz Beograda i okoline plase ove nesretne srbe

Доживех и то да ме два свештеника назваше " удбашем који шири лажи "..............све скривајући " нацисте " који плаше несретне Србе.

Да је то потекло од неког адолесцента кога у свему што изговори подржи други адолесцент - па и да разумем и прихватим као нешта нормално.

Но као што рече Свети владика - Црква је народ у малом.

Подели на овим сајтовима

Ti se ljudima ovde a i meni obracas 10 puta gore nego bilo ko tebi,objektivno. Tako da te suvisne pretnjice,kao pazi i slicno,ostavi za sebe.

Da,ja tvrdim na osnovu dokaza i svega gore sto sam nabrojao,a to nisu samo svedocenja ljudi,vec imas i Dikicevo saopstenje,imas klipove,imas u 10h ujutru saopstenja pokreta da se obaveste ljudi sta vlast sprema i jos mnogo toga imas. I da,zato tvrdim da je to tako i bilo,jer em verujem ljudima,em verujem svojim ocima.

A bez obzira sto je gramaticki neispravno napisano,to ne umanjuje sustinu da je ovo uvreda sestro,a ja tebe nisam vredjao. No,oprastam ti i bez obzira sto se ovakve stvari koliko vidim sankcionisu,molim administraciju da to ne cini,jer evo i ja verujem sam za sebe da sam "glup svetskih razmera",ona je samo ponovila moje reci. Samo uvedi sestro diskusiju u normalne tokove i normalne argumente primenjuj i bice super.

А кад зовеш телефоном хитну помоћ они неће да дођу.  Иначе, мрзи ме даље да читам шта си све налупао.

Подели на овим сајтовима

Zeno carice! TI si car svetskih razmera,od Cicevca do Kopenhagena pa natrag. Znaci ja nemam pravo da verujem ljudima dole,jer zaboga nisam bio licno na kosmetu i nisam direktan svedok dogadjaja,ali ti imas pravo da verujes drugim ljudima iako nisi isto tako bila licno dole niti si bila direktan svedok.Arsini su super stvar. Svaka cast. I ne bi zaista bilo lose da procitas sta je Dikic pisao,cisto informativno.

Ниси! И!? 

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Sluzba je sluzba,druzba je druzba. Inace zandarmerija je stalno tamo,sto bi nekome placali 20e,ne razumem? To je argument da boli glava.

Чекај, они ће да ризикују да ухвате жандарме доле и окриве Србију, кад има милијарду клинаца по Звечану и Митровици који се свако вече боду међусобно, који ће опуштено то да ураде? Немој да смо смешни...

Da li imam dokaze? Imam,ko ima usi... Mnoge patriotske organizacije su objavile sta se sprema od strane vlasti u 10h ujutru,svi su pricali na svim stranama da ako krene bojkot dobro da ce ovi to uraditi,imamo klipove,imamo svedocenje ljudi koji nisu u nijednoj stranci niti pokretu,sto bi bojkotasi to ucinili ako bojkot uspeva gde je izlaznost Srba bila oko 2,3 %?

Многи су објавили још пре пар месеци да би заговорници бојкота могли то да ураде, посебно зато јер су довели разне идиоте да доле плаше народ, и месецима пред изборе, и на сам дан избора. ко има уши да чује, нека чује.

Ето ти је аргументација потпуно иста. И шта ћемо сад? 

Подели на овим сајтовима

Moje resenje jeste resenje naroda koji zivi dole. Ako je to bojkot a vidimo da vecina tako razmislja onda da im pomognemo i podrzimo i da ne pricamo da ako bojkotuju da je to nesto strasno,treci svetski rat i slicno.Podsetiti se sta su siptari 80tih godina radili na Kosmetu,da su sve bojkotovali od izbora do srpskih skola i vidimo dokle su stigli.   Ako je resenje srpskog naroda na Kosmetu stranacka lista i izbori,da nasa vlada pomogne da se narod dole slozi i izadje jedinstven,a ne da izadje sa 33 lista na nekoliko hiljada glasaca a od toga jedna lista da bude ona koju vlada smatra srpskom a ostale koje smatra izdajnickom. Da ne budu na Kosmetu plakati Vucica,jer on nije kandidat i da se ne koristi taj narod dole za svoje svrhe.

А шта са Србима јужно од Ибра, којих је далеко више, и који су на изборе изашли у огромном проценту? Шта је са онима на северу који су хтели да изађу, али су били заплашени? Они не постоје у тој твојој калкулацији, или шта? 

Него ти лепо пут под ноге, прођи мало то Косово о ком гуслаш толико страствено, види стварно стање на терену, па онда да причамо.

Подели на овим сајтовима

I? pretpostavljam da tvoja poruka mora imati neku poentu,ali posto je ja ne vidim ako bi mogao da mi je protumacis.

Поента је у наглашеним писменима...

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Da,ja tvrdim na osnovu dokaza i svega gore sto sam nabrojao

Ти тврдиш на основу пар напаљивачких једностраних сајтова. Нит си био доле нит знаш шта је и како је. Тако да то не тврдиш ти, него преносиш тврдње других.

Ако ћемо логиком твојих "доказа", онда је још пре пар месеци јасно речено шта ће противници избора да ураде, што је и урађено. Ако је речено пре пар месеци, онда је далеко већи "доказ" него "доказ" од јуче у десет. 

Подели на овим сајтовима

Чекај, они ће да ризикују да ухвате жандарме доле и окриве Србију, кад има милијарду клинаца по Звечану и Митровици који се свако вече боду међусобно, који ће опуштено то да ураде? Немој да смо смешни...

Многи су објавили још пре пар месеци да би заговорници бојкота могли то да ураде, посебно зато јер су довели разне идиоте да доле плаше народ, и месецима пред изборе, и на сам дан избора. ко има уши да чује, нека чује.

Ето ти је аргументација потпуно иста. И шта ћемо сад? 

Ko bre da uhvati zandarme u Kosovskoj Mitrovici? 

Daj mi izvor ko je najavio pre par meseci tako nesto. Ja za svoje imam saopstenja mnogih od juce u 10h ujutru,7 sati pre nego sto se nesto desilo na uspelom bojkotu izbora,daj ti sad meni izvore.

Подели на овим сајтовима

Ти тврдиш на основу пар напаљивачких једностраних сајтова. Нит си био доле нит знаш шта је и како је. Тако да то не тврдиш ти, него преносиш тврдње других.

Ако ћемо логиком твојих "доказа", онда је још пре пар месеци јасно речено шта ће противници избора да ураде, што је и урађено. Ако је речено пре пар месеци, онда је далеко већи "доказ" него "доказ" од јуче у десет. 

Jesi procitao sta je Dikic napisao?

Подели на овим сајтовима

Ko bre da uhvati zandarme u Kosovskoj Mitrovici? 

Daj mi izvor ko je najavio pre par meseci tako nesto. Ja za svoje imam saopstenja mnogih od juce u 10h ujutru,7 sati pre nego sto se nesto desilo na uspelom bojkotu izbora,daj ti sad meni izvore.

Зна се врло добро ко је ко тамо и ко за кога ради, није то Лас Вегас. Да је један жандарм виђен близу гласачког места у време инцидента, спакован би био у року од два сата, или би био макар идентификован у свим медијима.

Ти или не пратиш ситуацију, или се правиш да појма немаш. Већ месецима сви из Владе, чак и неки албански извори са Косова, причају да ће заговорници бојкота да ураде све да спрече гласање, чак и по цену немира. Ако то не знаш, онда не знам шта даље да причамо.

Подели на овим сајтовима

`ел ово из исте кујне к`о и "лажна држава Косово"?

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Jesi procitao sta je Dikic napisao?

Наравно. Нигде нисам прочитао да је рекао да ће да руши и пали по Косову, поставља бомбе или на било који начин учествује у изборном процесу.

Какве везе сад то има са било чим?

Подели на овим сајтовима

Зна се врло добро ко је ко тамо и ко за кога ради, није то Лас Вегас. Да је један жандарм виђен близу гласачког места у време инцидента, спакован би био у року од два сата, или би био макар идентификован у свим медијима.

Ти или не пратиш ситуацију, или се правиш да појма немаш. Већ месецима сви из Владе, чак и неки албански извори са Косова, причају да ће заговорници бојкота да ураде све да спрече гласање, чак и по цену немира. Ако то не знаш, онда не знам шта даље да причамо.

U kojim bre medijima? Nasim? Ko da koga spakuje? I ti meni pricas da nemam pojma sta se desava na Kosmetu? Jel me zezas ili si ozbiljan? Jesi procitao sta je Dikic izjavio koji je bio u blizini glasackog mesta sinoc? Ili je to fatamorgana jer nemoguce da nijedan zandarm bude u blizini?

Daj mi izvor covece,nemoj da mi pises ti ne pratis ti ovo ti ono,ja sam za svoje tvrdnje okacio 3 razlicita teksta sa 3 razlicite strane,navedi ti meni neki.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...