Jump to content

Da li sam za to da srbi izađu na kosovske izbore?

Оцени ову тему

Јаков.

Izbori na Kosovu i Metohiji  

71 члановâ је гласало

1. 1. Da li sam za to da srbi učestvuju na izborima, na Kosovu i Metohiji?

• Da
      29
    • Ne
      35
    • Možda
      7

Препоручена порука

I jos jednom poznati srpski novinar,za kog se ne veze nista sumnjivo u smislu da je pripadnik stranke ili nekog pokreta,covek koji je dobar sa glavnima u zandarmeriji,sinoc na fejsu

Aljosa Milenkovic
U medijima sam 19 godina, kao novinar radim vec 13. Poslednjih 7 radim u jednoj od 3 najvece svetske informativne kuce. Izvestavao iz 33 zemlje na 4 kontinenta, ali ono sta sam veceras doziveo i video na Kosovu, nikada nisam. I zaustavicu se ovde da bih izbegao komentarisanje koje moze da ugrozi moj fizicki opstanak. Pre nego ugasim profil, kao meru samoodrzanja, samo cu reci da upamtite dobro danasnji datum. Neki ce ga definisati kao dan kada je rodjena EU sponzorisana diktatura u Srbiji, a ja cu samo kao dan kada sam se po prvi puta u zivotu realno uplasio za sebe.
Подели на овим сајтовима

Svojevrsno priznanje Dikica da su on i njegovi pripadnici zandarmerije ono sinoc ucinili,a cini mi se da se ovime pere malo vlast. Da cujem sad sta cete reci? Obraz,Kostunica,Jaksic,Radikali,Dveri? I priznanje da je on sve vreme prozivao bojkotase da urade ono sto je kasnije on uradio,ali ne u svoje ime kako pokusava predstaviti nego u ime ove vlasti.

Народе српски, браћо и сестре, прозивајте ме и ако мислите да сам нешто крив спреман сам да будем жртва свог народа али "НЕ ДАМ ДА ШИПТАР БУДЕ ГАЗДА У СРПСКОЈ КУЋИ"! Бојкотујемо изборе али само за камере и медије а дозволили смо да их шиптари организују на српској територији?! Шта у ствари ова фарса значи, да ли су неки наши "велики срби" желели да данас посматрачи OSCE-а, EULEX, KFOR и међународна заједница признају изборе на северу Косова и да сутра буде шиптар Градоначелник Косовске Митровице, и буде на свим другим јавним функцијама па да Вас и на такав начин угњетавају и протерују са ваших вековних огњишта?! Да ли су то "Идеали Бојкоташа"? Да ли треба да шиптар са 1000 гласова буде на власти и да влада а 30 пута су мањина на северу Косова?! Зашто се уопште дозвољава организација избора од стране ткз. "Косовске Владе" ако већ "Бојкотујемо изборе"?! Много питања без одговора!!! 
Браћо и сестре заборавите међусобне несугласице и уједините се зарад заједничког циља а то је опстанак на својим, српским вековним огњиштима, будите јединствени и изаберите оно што је најбоље за Вас и за ваша покољења! С`Вером у Бога, за Крст Часни и мајку Србију!
Подели на овим сајтовима

Sluzba je sluzba,druzba je druzba. Inace zandarmerija je stalno tamo,sto bi nekome placali 20e,ne razumem? To je argument da boli glava.

Da li imam dokaze? Imam,ko ima usi... Mnoge patriotske organizacije su objavile sta se sprema od strane vlasti u 10h ujutru,svi su pricali na svim stranama da ako krene bojkot dobro da ce ovi to uraditi,imamo klipove,imamo svedocenje ljudi koji nisu u nijednoj stranci niti pokretu,sto bi bojkotasi to ucinili ako bojkot uspeva gde je izlaznost Srba bila oko 2,3 %? Vlast kaze jeste tako,ali bas u vreme kad su ovi lomili kutije spremao se silan narod da izadje na izbore? koji dokaz jos treba?  Potpis od onih koji su to uradili? Priznanje Vucica? Sta je ono sto bi tebe i vas zadovoljilo da poverujete?

Dikic sinoc u Mitrovici

1452281_178448535680379_1405688740_n.jpg

Морам да приметим  да се сликао у неформацијској униформи...

Шалу на страну... Ајмо "у чело"... Које је твоје тебра Милоше решење за Космет.. Своје сам рекао... мислио сам да је решење да Срби изађу на изборе и тиме да постигну нека своја права... Очито, гледе стања на терену да сам лоше мислио... Mea Culpa! Даклем брате, реци ти мени своје мишљење и став... гледе судбине најмање тма истих таквих анђела каквих ти је их Господ подарио пре непуна 2 месеца...

Подели на овим сајтовима

Sluzba je sluzba,druzba je druzba. Inace zandarmerija je stalno tamo,sto bi nekome placali 20e,ne razumem? To je argument da boli glava.

Da li imam dokaze? Imam,ko ima usi... Mnoge patriotske organizacije su objavile sta se sprema od strane vlasti u 10h ujutru,svi su pricali na svim stranama da ako krene bojkot dobro da ce ovi to uraditi,imamo klipove,imamo svedocenje ljudi koji nisu u nijednoj stranci niti pokretu,sto bi bojkotasi to ucinili ako bojkot uspeva gde je izlaznost Srba bila oko 2,3 %? Vlast kaze jeste tako,ali bas u vreme kad su ovi lomili kutije spremao se silan narod da izadje na izbore? koji dokaz jos treba?  Potpis od onih koji su to uradili? Priznanje Vucica? Sta je ono sto bi tebe i vas zadovoljilo da poverujete?

Dikic sinoc u Mitrovici

А место на ком је изабрао да се слика па много доказује да није бојкотовао изборе? :D

Подели на овим сајтовима

Da slikao se u civilu,kao sto uostalom tvrde Srbi sa Kosmeta da su to upravo ucinili pripadnici zandarmerije u civilu. Prvo da znate da vam necu dati ni tebi Milane ni ostalima da olako predjete preko onoga sto ste do pre 10 min tvrdili da je laz,a ocigledno je istina.

Moje resenje jeste resenje naroda koji zivi dole. Ako je to bojkot a vidimo da vecina tako razmislja onda da im pomognemo i podrzimo i da ne pricamo da ako bojkotuju da je to nesto strasno,treci svetski rat i slicno.Podsetiti se sta su siptari 80tih godina radili na Kosmetu,da su sve bojkotovali od izbora do srpskih skola i vidimo dokle su stigli.

Ako je resenje srpskog naroda na Kosmetu stranacka lista i izbori,da nasa vlada pomogne da se narod dole slozi i izadje jedinstven,a ne da izadje sa 33 lista na nekoliko hiljada glasaca a od toga jedna lista da bude ona koju vlada smatra srpskom a ostale koje smatra izdajnickom. Da ne budu na Kosmetu plakati Vucica,jer on nije kandidat i da se ne koristi taj narod dole za svoje svrhe.

I narod dole ima svoje andjele.

I da crkva izadje sa jasnim i jedinstvenim stavom,a ne da se sedi na dve stolice. I naravno nikakav rat,jer ovde ide prica ako nisi da prihvatis sve sto hoce siptari onda si za rat,nisam za rat. Za ono sam sto su i siptari radili.

Eto to je pocetak.

Подели на овим сајтовима

Prvo da znate da vam necu dati ni tebi Milane ni ostalima da olako predjete preko onoga sto ste do pre 10 min tvrdili da je laz,a ocigledno je istina.

Олако нисам "прелазио"... Своје мишљење сам давно рекао...

Подели на овим сајтовима

Da slikao se u civilu,kao sto uostalom tvrde Srbi sa Kosmeta da su to upravo ucinili pripadnici zandarmerije u civilu. Prvo da znate da vam necu dati ni tebi Milane ni ostalima da olako predjete preko onoga sto ste do pre 10 min tvrdili da je laz,a ocigledno je istina.

Moje resenje jeste resenje naroda koji zivi dole. Ako je to bojkot a vidimo da vecina tako razmislja onda da im pomognemo i podrzimo i da ne pricamo da ako bojkotuju da je to nesto strasno,treci svetski rat i slicno.Podsetiti se sta su siptari 80tih godina radili na Kosmetu,da su sve bojkotovali od izbora do srpskih skola i vidimo dokle su stigli.

Ako je resenje srpskog naroda na Kosmetu stranacka lista i izbori,da nasa vlada pomogne da se narod dole slozi i izadje jedinstven,a ne da izadje sa 33 lista na nekoliko hiljada glasaca a od toga jedna lista da bude ona koju vlada smatra srpskom a ostale koje smatra izdajnickom. Da ne budu na Kosmetu plakati Vucica,jer on nije kandidat i da se ne koristi taj narod dole za svoje svrhe.

I narod dole ima svoje andjele.

I da crkva izadje sa jasnim i jedinstvenim stavom,a ne da se sedi na dve stolice. I naravno nikakav rat,jer ovde ide prica ako nisi da prihvatis sve sto hoce siptari onda si za rat,nisam za rat. Za ono sam sto su i siptari radili.

Eto to je pocetak.

Како можеш тврдити  нешто у вези са "ломљењем бирачких кутија" на основу ове горе слике што си поставио? није ми јасно. Требало би да припазиш, ако тврдиш на основу слике коју си поставио. Ово није претња, него, то је тако.

Подели на овим сајтовима

Како можеш тврдити  нешто у вези са "ломљењем бирачких кутија" на основу ове горе слике што си поставио? није ми јасно. Требало би да припазиш, ако тврдиш на основу слике коју си поставио. Ово није претња, него, то је тако.

Ko tvrdi na osnovu te fotke? Ta slika je samo dokaz kao sto sam rekao da je doticni bio na Kosmetu u Mitrovici juce.

A tvrdim na osnovu svedocenja ljudi,na osnovu toga sto pricaju svi zivi,na osnovu toga sto je u 10h ujutru juce objavljeno da se vlast sprema na tako nesto,na osnovu toga sto Dikic sam na fejsu priznaje indirektno sta je odradjeno,na osnovu toga sto postoje klipovi,na osnovu toga sto nema rezona da kutije lome oni ciji je projekat zvan bojkot uspeo i na osnovu jos dosta stvari,jel dovoljno?

Подели на овим сајтовима

Ko tvrdi na osnovu te fotke? Ta slika je samo dokaz kao sto sam rekao da je doticni bio na Kosmetu u Mitrovici juce.

И, шта ако је био на Космету у Митровици јуче? Ти ниси био? Батаљуј ово, иди мењај пелене, паметније ти је.

Подели на овим сајтовима

Objasnio sam u vecem delu poruke koje nisi citirala i koje si slucajno izostavila,ali razumem te. Mnogi su mi rekli ovde o kakvoj osobi iza nicka tvog se radi,tako da oprosteno. Pre nego sto pokusavas biti Dikicev advokat procitaj sama sta je on napisao,ovako ispadas hm...smesna.A te fore idi menjaj pelene,veruj mi hvala na sugestiji ali mala Lena ne moze ni 5 min da izdrzi a da ne place ako nije promenjena pelena a ako je vrsila nuzdu,veruj mi osim nje mi ne treba savetnik,boljeg od nje nemam. A ja bi sad trebao da ti kazem idi u kuhinju ili sta slicno,medjutim posto se ne nalazim prozvanim,samo pisi sestro A za ostalo nema veze,neka si ziva i zdrava.

Подели на овим сајтовима

Objasnio sam u vecem delu poruke koje nisi citirala i koje si slucajno izostavila,ali razumem te. Mnogi su mi rekli ovde o kakvoj osobi iza nicka tvog se radi,tako da oprosteno. Pre nego sto pokusavas biti Dikicev advokat procitaj sama sta je on napisao,ovako ispadas hm...smesna. Ali nema veze,neka si ziva i zdrava.

Eво тај део који сам изоставила:

A tvrdim na osnovu svedocenja ljudi,na osnovu toga sto pricaju svi zivi,na osnovu toga sto je u 10h ujutru juce objavljeno da se vlast sprema na tako nesto,na osnovu toga sto Dikic sam na fejsu priznaje indirektno sta je odradjeno,na osnovu toga sto postoje klipovi,na osnovu toga sto nema rezona da kutije lome oni ciji je projekat zvan bojkot uspeo i na osnovu jos dosta stvari,jel dovoljno?

Tвоје сведочење је нерелевантно пошто ниси сведок догађаја. Јеси ли сведок догађаја? Ако ниси, не можеш сведочити. Просто ко пасуљ.

Подели на овим сајтовима

Dikic sinoc u Mitrovici

Могуће да је човек члан националног строја или образа, кратка фризура, фајерка, још ако су мартинке доле све је у фулу. Вероватно је дошао са другарима да подржи народ да не изађу на изборе.

Подели на овим сајтовима

Eво тај део који сам изоставила:

Tвоје сведочење је нерелевантно пошто ниси сведок догађаја. Јеси ли сведок догађаја? Ако ниси, не можеш сведочити.

Zeno carice! TI si car svetskih razmera,od Cicevca do Kopenhagena pa natrag. Znaci ja nemam pravo da verujem ljudima dole,jer zaboga nisam bio licno na kosmetu i nisam direktan svedok dogadjaja,ali ti imas pravo da verujes drugim ljudima iako nisi isto tako bila licno dole niti si bila direktan svedok.Arsini su super stvar. Svaka cast. I ne bi zaista bilo lose da procitas sta je Dikic pisao,cisto informativno.

I sto bi ti rekla mani me vise,kad budes odlucila da primenjujes normalne argumente u diskusiji,javi se slobodno,rado cu prodiskutovati sa tobom,a do tad sa ovakvim stvarima zaista mani me.

Подели на овим сајтовима

Zeno carice! TI si car svetskih razmera,od Cicevca do Kopenhagena pa natrag. Znaci ja nemam pravo da verujem ljudima dole,jer zaboga nisam bio licno na kosmetu i nisam direktan svedok dogadjaja,ali ti imas pravo da verujes drugim ljudima iako nisi isto tako bila licno dole niti si bila direktan svedok.Arsini su super stvar. Svaka cast. I ne bi zaista bilo lose da procitas sta je Dikic pisao,cisto informativno.

I sto bi ti rekla mani me vise,kad budes odlucila da primenjujes normalne argumente u diskusiji,javi se slobodno,rado cu prodiskutovati sa tobom,a do tad sa ovakvim stvarima zaista mani me.

Да верујеш имаш право, али да тврдиш немаш ако ниси био на Космету и сведок догађаја. А ти рече: tvrdim na osnovu svedocenja ljudi.И пази како ми се обраћаш! .........................................................

necu da ponavljamo sta se sme a sta ne sme u razgovoru!

urednistvo

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...