Jump to content

Da li sam za to da srbi izađu na kosovske izbore?

Оцени ову тему

Јаков.

Izbori na Kosovu i Metohiji  

71 члановâ је гласало

1. 1. Da li sam za to da srbi učestvuju na izborima, na Kosovu i Metohiji?

• Da
      29
    • Ne
      35
    • Možda
      7

Препоручена порука

Лаве, добродошао.

Ми се трудимо да не говоримо другима да лупају јер их:

1. не познајемо

2. поштујемо

3. волимо као браћу или сестре

(можеш одабрати и више од једног одговора)

Тачно тако!

Молим вас, па погледајте на страни 20, постављам (преносим) вест са ФБР, а дечко одмах испод запенио да ја ту вест не смем овде да пренесем (мишљење других) овде, активно учествујем у томе да се чују све стране (тиме да сам на почетку теме написала да свој став нећу кориговати према позиву Патријарха не значи да га коригујем према ставу ФБР, Курира и других, доказ је и тема о Лазару Крстићу где сам преносила вести са Курира па о њиховом писању какво сам мишљење изнела по питању најглупљег спина који је свет могао видети ових дана, па онда на тему поставите питање Архимандриту Сави Јањићу такође износим своје мишљење да сам добила коректан одговор НЕ ПЕНЕЋИ због тога што отац Сава позива да се изађе на изборе, не мислите ваљда да сам из страха од администрације прећутала нешто? не, неутрална сам по питању индивидуалних ставова, не припадам ниједној партији и организацији...Дечко који нема ни кучета ни мачета на КиМ (сам се изјаснио), (забрањено је писати великим словима) дере се на форуму ...тачно зна где је ко рођен, свачији живот и за шта ко чега треба да се стиди, осећа велики гнев према некоме кога никад није видео...јер тај неко је дужан да му овде подноси рачуне да ли живи или не живи на Косову, да ли доле тражи или не тражи бар један гроб?! Људи излазе из димензије времена и глуме богове.

Подели на овим сајтовима

Bravo braco...kacite klip Obrazovci snimaju glasace,udjes i odgledas klip i nema niceg tamo sto je naslovljeno. Moj veliki greh sto sam video nesto sto vi tu videli niste,a to je manipulacija i zato napadajte slobodno,ja cu i dalje drzati stranu istine.

Uradila je to zandarmerija,uradio je Bratislav Dikic,ja sam ubedjen da je istina ono sto se jasno vidi da jeste,a ne ono sto ja mislim. Jer misao je proizvod iz glave i zavisi od intelekta ili stava osobe,a ovo je sve dokazano,samo za dokaze moras otvoriti oci,a ne zatvarati i govoriti istina je nesto drugo.

Ja obrazovac nikad nisam bio,niti cu biti,ali to govori vise o vama,ako se ukaze istina onda si fasista,nacista evo sad i obrazovac. Ako nekad postanem nesto od toga prvo cu vama poslati privatnu poruku da vas obavestim. Hvala Bogu na ocevima nase crkve koji su vecina a koji ne razmisljaju tako kao vi. Pritom ako vec pominjete patrijarha,morate znati da crkva nazalost nije imala jasan i jedinstven stav,tako da ako prihvatimo da patrijarh nije papa,ne znam sto bi pre prihvatili njegov stav,a ne npr mitropolita Amfilohija,episkopa Atanasija ili nekog drugog vladike ili je za vas patrijarh ne samo papa nego veci papa od pape pa je prvenstvno njegovog stava u svemu pa i u ovako politickom stavu. Ali to sto vi sve koristite da se verbalno obracunate sa neistomisljenicima,to je samo vas problem.

Mozda da ipak prihvatimo misljenje nadleznih crkvenih otaca za Kosovo ( nasih vladika dole i patrijarha koji u titulu ima o ono Pecki ) umesto onih koji iz topline svojih domova daleko od kosova im govore sta da urade pa da sledece godine budu izbeglice u Kragujevcu? E moj brate; zar ti sve ono od 1992 na ovamo nije dalo nijednu lekciju ili si suvise mlad da shvatis neke stvari.

Подели на овим сајтовима

На који начин!? `ел тај није "бивши"!? 

Tako sto je juce ceo dan krstario u Mitrovici i nagovarao protivnike izbora da udju i razbiju kutije i da im niko nista nece uraditi. Na fejsu imas njegove slike ispred crkve u Mitrovici juce. Oni koji su za bojkot izbora su znali sta u stvari i koga on predstavlja i sto ih lozi pricom sto ste pasivni udjite i porazbijajte kutije,pa su onda bili spremni da ne daju zandarmeriji da ucini ono sto je kasnije ucinila i za sta postoje snimci.

Kad su videli da bojkot uspeva,zandarmerija je poslata i oni su to uradili,da bi posle optuzili Kostunicu,Jaksica,Obraz,Dveri i druge neistomisljenike koji su upravo pozivali narod da ne dopusti da se to desi. Jer koji rezon bi bio da to urade u trenutku kad bojkot prolazi samo tako?

Подели на овим сајтовима

Милоше брате, ако већ причамо о манипулацијама, да ли ти је можда чудно што напредњачки бирачи нису изашли на изборе? Како то да најпопуларнија странка и најпопуларнији политичар пропадоше на КиМ? Случајно? Бојкотовали их њихови? Не бих рекао.

Можда си и ти изманипулисан да смо ми изманипулисани и да ти у ствари стајеш на страну Вучића :)

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Uradila je to zandarmerija,uradio je Bratislav Dikic,ja sam ubedjen da je istina ono sto se jasno vidi da jeste,a ne ono sto ja mislim. Jer misao je proizvod iz glave i zavisi od intelekta ili stava osobe,a ovo je sve dokazano,samo za dokaze moras otvoriti oci,a ne zatvarati i govoriti istina je nesto drugo.

Ајд ме упути на било какве доказе који би се могли користити и на суду, а да то нису нечије изјаве. Ти имаш право на своје МИШЉЕЊЕ, ал не можеш да га назовеш апсолутном истином, а посебно не да се љутиш када ти се укаже да та истина можда и није баш таква каквом је ти замишљаш.

Hvala Bogu na ocevima nase crkve koji su vecina a koji ne razmisljaju tako kao vi.

Ако мислиш на свете оце, грешиш, и то немаш појма колико грешиш, брате. Што се тиче верских ставова, ту су били непоколебљиви. Што се тиче политике, ту су били прагматици, јер су је схватали пролазном.

Pritom ako vec pominjete patrijarha,morate znati da crkva nazalost nije imala jasan i jedinstven stav,tako da ako prihvatimo da patrijarh nije papa,ne znam sto bi pre prihvatili njegov stav,a ne npr mitropolita Amfilohija,episkopa Atanasija ili nekog drugog vladike ili je za vas patrijarh ne samo papa nego veci papa od pape pa je prvenstvno njegovog stava u svemu pa i u ovako politickom stavu. Ali to sto vi sve koristite da se verbalno obracunate sa neistomisljenicima,to je samo vas problem.

Тај став Патријарха је јавно изречени став Синода. Надам се да нећеш направити грешку коју праве "велики православци" када Цркву бране од Патријарха или Синода, а народ од Владике који им служи.

И нико се не обрачунава вербално са било ким, него по први пут не држите монологе о издајама на овој теми, па може бити да је чудно што су проговорили и они који имају супротан став.

Подели на овим сајтовима

Mozda da ipak prihvatimo misljenje nadleznih crkvenih otaca za Kosovo ( nasih vladika dole i patrijarha koji u titulu ima o ono Pecki ) umesto onih koji iz topline svojih domova daleko od kosova im govore sta da urade pa da sledece godine budu izbeglice u Kragujevcu? E moj brate; zar ti sve ono od 1992 na ovamo nije dalo nijednu lekciju ili si suvise mlad da shvatis neke stvari.

Moze! Ali ja nisam selektivan ko vi. Vama je bitniji stav oca Save Janjica od bilo kog drugog stava,meni je njegov stav bitan koliko i igumana i igumanija drugih manastira po Kosmetu,npr manastira Devic,Gracanica.  Ili drugih oceva nase crkve dole koji su isto bili deo onih koji su bojkotovali izbore.

Подели на овим сајтовима

Kad su videli da bojkot uspeva,zandarmerija je poslata i oni su to uradili,da bi posle optuzili Kostunicu,Jaksica,Obraz,Dveri i druge neistomisljenike koji su upravo pozivali narod da ne dopusti da se to desi.

И баш су морали Жандармерију да пошаљу? Нису могли да плате по 20 Е неколико клошара који би то урадили? :) Ти ликови из изборне комисије су изгледа много јаки неки момци :)

Подели на овим сајтовима

И баш су морали Жандармерију да пошаљу? Нису могли да плате по 20 Е неколико клошара који би то урадили? :) Ти ликови из изборне комисије су изгледа много јаки неки момци :)

Ево опет се понавља тзв. "Амин" од моје маленкости и оца Ивана... Шта ћете да предузмете гледе тог проблема? И проту Рилаха (на србском RYLAH)!? Куда води ова прича?

Подели на овим сајтовима

И баш су морали Жандармерију да пошаљу? Нису могли да плате по 20 Е неколико клошара који би то урадили? :)Ти ликови из изборне комисије су изгледа много јаки неки момци :)

Само бих додала да нешто што се тврди мора се и доказати. У супротном нико не може да буде у праву. Ако није била тврдња, извињавам се.

Подели на овим сајтовима

Само бих додала да нешто што се тврди мора се и доказати. У супротном нико не може да буде у праву. Ако није била тврдња, извињавам се.

Био је сарказам. Испратите претходне постове, па ће бити јасно на шта сам мислио.

Подели на овим сајтовима

Ево опет се понавља тзв. "Амин" од моје маленкости и оца Ивана... Шта ћете да предузмете гледе тог проблема? И проту Рилаха (на србском RYLAH)!? Куда води ова прича?

Да си издајник, сумњо сам одавно, ал толки...

Подели на овим сајтовима

Био је сарказам. Испратите претходне постове, па ће бити јасно на шта сам мислио.

Да, дало се приметити, што је сигурно, сигурно је.

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Да, дало се приметити, што је сигурно, сигурно је.

Баш тако! На страну сва ова наша мишљења, него, шта се предлаже нашој браћи и сестрама на Космету!?

Подели на овим сајтовима

Sluzba je sluzba,druzba je druzba. Inace zandarmerija je stalno tamo,sto bi nekome placali 20e,ne razumem? To je argument da boli glava.

Da li imam dokaze? Imam,ko ima usi... Mnoge patriotske organizacije su objavile sta se sprema od strane vlasti u 10h ujutru,svi su pricali na svim stranama da ako krene bojkot dobro da ce ovi to uraditi,imamo klipove,imamo svedocenje ljudi koji nisu u nijednoj stranci niti pokretu,sto bi bojkotasi to ucinili ako bojkot uspeva gde je izlaznost Srba bila oko 2,3 %? Vlast kaze jeste tako,ali bas u vreme kad su ovi lomili kutije spremao se silan narod da izadje na izbore? koji dokaz jos treba?  Potpis od onih koji su to uradili? Priznanje Vucica? Sta je ono sto bi tebe i vas zadovoljilo da poverujete?

Dikic sinoc u Mitrovici

1452281_178448535680379_1405688740_n.jpg

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...