Jump to content

Pet godina najznačajnije srpske partije. SNS. Čestitamo!!!

Оцени ову тему

Јаков.

Препоручена порука

• 3 months later...

Нисам знао да је на овом форуму дозвољен качење сатанистичког  садржаја...Требао би модератор да обрише тему, а ми сви остали да се стидимо што је једна оваква руља на власти у нашој земљи!!!

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Je li ovo konacno pocinje pad stetocina, da li je narod konacno progledao?

Šabac -- Srpska napredna stranka na izborima za savete mesnih zajednica u dva sela u Šapcu nije osvojila nijedan mandat.

Ovo je siguran pokazatelj ...dva sela ...

Ako su vam nade spale na to ...

:))  :))  :))

Подели на овим сајтовима

Ja ne znam je li ovo autenticno, ili se neko sprda? Ne kontam da neko moze ovo sebi da radi...

ово није ништа чега сам се ја уживо нагледао

Подели на овим сајтовима

А да се сећате какви су "Жути" били неби вам ништа од овог весело и смешно било. А пре њих? 

Па сад ви видите да ли ми нисмо окупирани, ево већ, 71. година...

:fik:  :fik:  :fik:  :fik:  :fik:

Подели на овим сајтовима

Ovo je siguran pokazatelj ...dva sela ...

Ako su vam nade spale na to ...

:))  :))  :))

Нека се радују "деца револуције" која, од 2000. године, са разлогом могу да се поносе урађеним од поменутог нам дана.

:krstix:  :krstix:  :krstix:  :krstix:  :krstix:

Подели на овим сајтовима

Не знам шта је овде чудно? Мислим да је још мање смешно све ово. Овим се не исмејавају они, већ наш народ и то већина која их је подржала и дала им глас. Не треба мењати власт, већ свест људи.

Ово је наша реалност и наша слика народа.

Подели на овим сајтовима

Не знам шта је овде чудно? Мислим да је још мање смешно све ово. Овим се не исмејавају они, већ наш народ и то већина која их је подржала и дала им глас. Не треба мењати власт, већ свест људи.

Ово је наша реалност и наша слика народа.

А свест народа пре доласка СНС-а на власт је била на јако високом нивоу?

:gleda:

Подели на овим сајтовима

А свест народа пре доласка СНС-а на власт је била на јако високом нивоу?

:gleda:

Наравно да није, иста је. Истима су хипнотисани већ дуго, да ли се они звали СНС, ДС, ДСС, СПС... Гласају за једне те исте већ 25 година и верују им сваке изборе, па се разочарају мало, па их опет хвале и тако у круг.

Ми немамо ништа овде, јер су нам синдикати зависни, немамо нове људе, интелигенција ћути. Могу да нас јашу до прекосутра, то волимо, мало ћемо гунђати, али ћемо их ипак носити на леђима и славити.

Подели на овим сајтовима

Нисмо ми једини, нити смо измислили, ово се дешава у већини земаља, пошто је народом лако манипулисати.

Разлика је што у неким земљама дају и народу, а у некима не. Све у свему ови што им је боље, задовољавају се крупним мрвама, а неки као и ми, са ситним.

Подели на овим сајтовима

Како то некоме са оног спота објаснити?

Никако. Појединачно не може, они су ту где су. Ту једино помаже групна хипноза, као што су хипнотисани за власт, тако могу и за нешто паметније.

Подели на овим сајтовима

Никако. Појединачно не може, они су ту где су. Ту једино помаже групна хипноза, као што су хипнотисани за власт, тако могу и за нешто паметније.

Nisu oni uopšte hipnotisani, nego ulaze u stranke iz čistog pragmatizma da pokušaju da izvuku neku korist za sebe, posao i tako to. Po cenu da od sebe prave idiote kao u ovom spotu. A koliko njih to tek radi, a da se o tome ne zna, ovo je baš ektreman primer u kakvu patologiju sve to može da se pretvori. Misliš da nekog od njih boli uvo za stranački program ili neku ideologiju? Eno isto pre neku godinu sa onom što se okliznu dok je trebala da recituje na skupu omladine DS, valjda beše. Tužno je to da mnogi mladi ljudi uopšte ne vide neku drugu opciju za opstanak ovde, osim da se pretvaraju u stranačke zombije (odličan je bar naslov klipa).

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...