Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

w.a.mozart

Шта помислите када неко упадне у ред док чекате да платите у продавници....

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ako se izvini i zamoli da ga propustimo,onda je sve u redu,a ako ignorise ostale i bezobrazno upadne preko reda,e onda pomislim da neki roditelji nisu dobro odradili svoj posao.

Помислим да жури и често пропустим , посебно децу ,мајке са децом,старе увек где год да се налазим

:cheesy2:

Увијек пустим да прође, али помислим онако у себи - па и други људи некуда журе, и имају планове, није ми баш драго, а ако пита да га пропустим, с радошћу то урадим.Ради се о томе да треба поштовати друге, а ен бити својевољан, шта би било да сви одједном навалимо на касу???

Помислим како је простак, па онда помислим како му је нека жешћа фрка, па онда опет помислим како је простак.

ако је млађи само га повучем за крагницу и кажем "куш"  0104_cheesy

Шалим се  0104_cheesy Ма не урадим ништа... али ако негдје касним (а то је заиста ријетко) могу и да вриснем  0442_feel crvenilo 0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Ако успијем ишта да помислим добро је јер се онда смирим па га(њу) пустим да продје...Али ако прије икакве помисли буде реакција еее то онда није добро  0442_feel

Zavisi od mnogo stvari, ali najpoštenije bi bilo da priznam da više zavisi od mog trenutnog raspoloženja nego od drugih, objektivnijih razloga :) nekad mi uopšte ne smeta, sačekam, a nekad "bezobraznika" i vratim. Pošto sam XXL kroja, uglavnom se niko ne buni :D

морам признати да ме то стварно нервира....али ако ме неко лепо замоли, одмах га пуштам...међутим, углавном се људи безобразно убацују, нарочито у цркви...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...