Jump to content

Prajd 2013, Beograd

Оцени ову тему

Јаков.

Препоручена порука

Ja stvarno vise ne razmisljam sta cu jesti sta cu obuci potpuno sam poverovao i iskusio Istinu na koju nas je sam Hristos uputio.

razumem te i ja isto.

zao mi je sto narod sve manje cuva unutrasnji mir.

zato me i boli cela situacija.

Gospod je rekao "Ljubi bliznjeg svog" sto se ja trudim da postujem sto vise mogu.

jos 1 razmisljanje(ako dozvolis) danas niko nije rekao da je isao u Liturgiju svi se glupostima zamaraju.

Подели на овим сајтовима

• Одговори 653
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Мени све ово са парадом личи на коску а ми ко чопор пасова отрчимо за њом...док провалник ради нешто много занимљивије...Увек се у фуснотама вести провлаче врло криминалне акције док ми пенимо око наменски конструисаног и сервираног проблема

tooooooooo sestro! o tome ja pricam svo vreme! ogroman lajk od mene!

Подели на овим сајтовима

Ево, ми се овде прегањамо гледе параде на 40 и кусур страна, а и УН пре неки дан донеше резолуцију о заштити универзалних права и слобода ЛГБТ популације...

At UN meeting, countries commit to protect gay rights, combat discrimination
  • Волим 1
Подели на овим сајтовима

Е, стварно нисмо достојни ЕУ. Не треба никад да нас приме!

Из твоје тастатуре на Божији монитор!

Подели на овим сајтовима

Била би иронија да под окриљем ноћи или у катакомбама почну да одржавају параде, а ми да грицкамо семенке док их јуре двоколицама по арени.

Подели на овим сајтовима

razumem te i ja isto.

zao mi je sto narod sve manje cuva unutrasnji mir.

zato me i boli cela situacija.

Gospod je rekao "Ljubi bliznjeg svog" sto se ja trudim da postujem sto vise mogu.

jos 1 razmisljanje(ako dozvolis) danas niko nije rekao da je isao u Liturgiju svi se glupostima zamaraju.

Kad primetim kod nekog kao sad kod tebe mirotvorstvo i neogranicenu ljubav u tom smislu , mogao bi za to sad ovakav kakav sam i zivot dati u suzama svojim, radosnicama mojim koje zemaljsko ne zamenjuju za nebesko niti jedno u drugo slivaju.

Подели на овим сајтовима

tooooooooo sestro! o tome ja pricam svo vreme! ogroman lajk od mene!

pa da, treba imat oči na vrh glave i bit budan a ne dat se zamajavat nekakvim glupostima,

to je ko ona crvena krpa na bika, da mu odvuče pažnju, a vi uvijek naletite i skočite na to isto

Подели на овим сајтовима

Kad primetim kod nekog kao sad kod tebe mirotvorstvo i neogranicenu ljubav u tom smislu , mogao bi za to sad ovakav kakav sam i zivot dati u suzama svojim, radosnicama mojim koje zemaljsko ne zamenjuju za nebesko niti jedno u drugo slivaju.

hvala ti na ovim recima(ups malo se raznezih) ;)

ja sam takva,ne mogu da mrzim nikog,nit mi je Gospod dao zivot da mrzim Njegovo stvorenje,ma kakvo god bilo.

nisam ni ja zlatna naprotiv.

Подели на овим сајтовима

Парада је одржана вечерас иако је забрањена и нико неће да одговара за то, зауставили су саобраћај у гради! А сад се врати на одговор МилошаБГ, и види шта се десило оним који су се случајно вечерас нашли на тргу. И чија су права угрожена? 

E vidiš za razliku od njega ja nisam Licimer da nečija prava branim, dok u sitoj situaciji druga ne. Mada čisto sumljam da je policija hapsila ljude po ulicama, možda legitimisala, ali ukoliko je bez razloga onda svakako sam protiv toga.

Drugo što se tiče održane parade. Mnogi protesti koji su se održavali isto tako nisu najavljeni već samo se skupe ljudi. A postoji još jedna stvar sama zabrana parade je bila ilegalna 

Подели на овим сајтовима

Ja necu da zabranjujem paradu , nego cu pisati paradnim hordama ono bolje lepse cistije od Boga danog jer ne mogu da se oduprem utisku , da se gej populacija agresivno bori da ocuva ono sto se cak i u njihovim dushama protivi.

dusha ljudska ima jednaku sushtinu kod svih pa sam u tom smislu dovoljno kompetentan da komentarisem na okav nacin.va

Подели на овим сајтовима

E vidiš za razliku od njega ja nisam Licimer da nečija prava branim, dok u sitoj situaciji druga ne. Mada čisto sumljam da je policija hapsila ljude po ulicama, možda legitimisala, ali ukoliko je bez razloga onda svakako sam protiv toga.

Drugo što se tiče održane parade. Mnogi protesti koji su se održavali isto tako nisu najavljeni već samo se skupe ljudi. A postoji još jedna stvar sama zabrana parade je bila ilegalna 

Si siguran ds nisi ;icemer? Si tu spomenuo i okupljanje istovremeno i naprimer dveri? Je i njima zabranio? Nije ti zao sto je to ucinio? Nemaju li i oni slobodu?

Подели на овим сајтовима

mozda nisam kompetentna da ovo kazem al moram-ovo su definitivno zadnja vremena bratijo i sestre cuvajte unutrasnji mir.

Подели на овим сајтовима

E vidiš za razliku od njega ja nisam Licimer

Сви смо ми лицемери

Drugo što se tiče održane parade. Mnogi protesti koji su se održavali isto tako nisu najavljeni već samo se skupe ljudi.

Ово окупљање је било забрањено и да смо вечерас ја, ти и наши другари урадили ово што су они. Вечерас би ја и ти били у притвору са избијеним бубрезима и вероватно би добили  вишемесечну затворску казну. 

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...