Jump to content

Prajd 2013, Beograd

Оцени ову тему

Јаков.

Препоручена порука

Чек мало, да ти не уређујеш те сајтове?

ma da, sigurno, ja s ovim bosansko-crnogorskim engleskim, to bi volio da znam tako engleski, na žalost, ne uređujem

bosansko-crnogorski zato što sam ja iz Bosne a nastavnik mi bio iz Crne Gore, bilo mu mrsko pričat u svakom razredu sve isto pa nam puštao trake s magnetofona kolutaša, zbombardovao ga srpski avion kad je izašao pred kuću zapalit, cigareta mu glave došla

Подели на овим сајтовима

• Одговори 653
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Znaš kako protivustavno je bilo i na prvom mestu zabraniti paradu, niko nije bio ni malinare, niti bilo koje druge ljude koji se okupljaju da protestuju, zašto bi sada pravili izuzetak.

Нећу да сводим причу на цеђење комарца, мислим да сам био јасан. Ако ниси НИ МАЛО укапирао да они имају највећа права, јер држава се не бави ни једном групом и не штити ни једну групу као њих, онда је узалуд да даље дискутујемо. 

Велики поздрав и лаку ноћ.  :pivo:

Подели на овим сајтовима

Necu puno da filozofiram oko ove gluposti! Normalno da sam protiv okupljanja pedera i lezbejki! Da li su oni takvi rodjeni ili su sami tako izabrali svoju sexualnost je diskutabilno! iAli stvarno mi nisu jasni neki ljudi šta traže na ovom  sajtu ako su za to da se dozvoli okupljane pedera i lezbejki,mislim,ipak je ovo pravoslavni sajt,a koliko sam upoznat u pravoslavlju se homoseksualizam smatra grehom,a i SPC se protivi skupu pedera i lezbejki!  Kako draga braco i sestre možemou pored svih mogucih nedaca koje su snasle našu zemlju i naš narod da diskutujemo i da se zalažemo za nekakvu izopacenost kao što je taj skup pedera i lezbejki! Zar niko ne vidi da polako kao narod izumiremo da nas je sve manje,da se sve manje ljudi odlucuje za brak,da sve vise brakova se zavrašava razvodom,da sve više mladih odlazi u svet bez namere da se vrati,da su nas komunisti  upropastili  više za 50 godina vladavine nego Turci za 500 godina vladavine,da smo pogrešno usmeravani i obrazovani,da nam se deca pogrešno vaspitavaju! MIslite da cete održavanjem parade uci u EU i da ce ulaskom u EU sve krenuti nabolje,verujte da nece kao što nije krenulo ni Rumunima,ni Slovacima,ni Bugarima! Nikada mi necemo imati Nemacki ili Švedski standard! I zato batalite davanjem na znacaj kojekakvim izopacenim skupovima i pocnite o stvarnim problemima da diskutujete! A kao vernik i patriota se nikada ne mogu složiti za održavanje tog skupa pedera i lezbejki,njima nikakva prava nisu ugrožena u Srbiji! Da je srece da se izglasa zakon kao u Rusiji jer mi bi trebali da se posvetimo pravim hrišcanskim vrednostima kako bi uspeli da spasemo sebe i našu zemlju!

Добродошао. :)

Веровао или не, ми смо већ у православној држави. Ове параде су ту да нас постиде. Да сам ја нека власт, увео бих пост током целе године. Шта има раја да једе месо, нездраво је, а и смањио би се број оних који не посте за време постова.

Такође бих забранио латиницу. Ти који је користе немају шта да траже у православној држави и/или форуму. Да ли си икада видео неку православну књигу на латиници?

Подели на овим сајтовима

To nije narod i tehnički ne izvodi se policija na narod, nego narod ide na policiju koja obavlja svoju dužnost da štiti druge građane koji sa druge strane ne rade ništa ilegalno već samo koriste svoje ustavom zagarantovano pravo. 

Као и 5. октобра, и много пута пре тога, народ је ишао на полицију која је обављаља своју дужност , тј. поступала по наређењу . Хвала Богу, неко је схватио да од тога ништа добро не може изаћи . 

Подели на овим сајтовима

А сад Срби размишљајте о томе шта ћете сутра јести, како ћете дете обући, какав ћете му пример дати и чиме ћете се огрејати.

opet mala ironija (ako dozvolis Marko da te citiram) u ovim vremenima "pravi hriscanin" o tome ne razmislja nego mu vise smeta grupica tamo nekih nego to sto si naveo.

Подели на овим сајтовима

Као и 5. октобра, и много пута пре тога, народ је ишао на полицију која је обављаља своју дужност , тј. поступала по наређењу

U ovom slučaju štitila druge ljude od nasilnika koji hoće da im razbiju glave jer su drugačiji. Šta tu konkretno zameraš policiji? 

Подели на овим сајтовима

Inace sto se tice pozivanja na zakon ovih koji se zalazu za paradu ponosa. 

Da bi se neki skup odrzao mora da se podnese zahtev mupu,takav je zakon. Veceras 20tak pedera je odrzalo skup i setnju gradom iako isti nisu prijavili i to uz pomoc policije koja je obezbedjivala isti. Dakle zakon se krsi i zakon je prekrsen i ne samo sto je prekrsen nego je policija saucestvovala u tome.

Dakle,sledeci put nemojte se pozivati ni na kakav zakon,pliz.

Mislis da je ovim moralistima koji se pozivaju na ustav i zakon nesto bitno ovo sto si napisao. Puni su licemerja brate. Otprilike mslim da njima recenica: ma ebes zakon ...dok caskaju sa svoim prijateljima , nije ni malo strana.

Подели на овим сајтовима

Kao na primer što im zabranjuje paradu? 

Парада је одржана вечерас иако је забрањена и нико неће да одговара за то, зауставили су саобраћај у гради! А сад се врати на одговор МилошаБГ, и види шта се десило оним који су се случајно вечерас нашли на тргу. И чија су права угрожена?  :D

Подели на овим сајтовима

opet mala ironija (ako dozvolis Marko da te citiram) u ovim vremenima "pravi hriscanin" o tome ne razmislja nego mu vise smeta grupica tamo nekih nego to sto si naveo.

Ja stvarno vise ne razmisljam sta cu jesti sta cu obuci potpuno sam poverovao i iskusio Istinu na koju nas je sam Hristos uputio.

Подели на овим сајтовима

Мени све ово са парадом личи на коску а ми ко чопор пасова отрчимо за њом...док провалник ради нешто много занимљивије...Увек се у фуснотама вести провлаче врло криминалне акције док ми пенимо око наменски конструисаног и сервираног проблема

Подели на овим сајтовима

U ovom slučaju štitila druge ljude od nasilnika koji hoće da im razbiju glave jer su drugačiji. Šta tu konkretno zameraš policiji?  

Ништа, они људи раде свој посао .Замерам онима који одређују шта ће радити.

U ovom slučaju štitila druge ljude od nasilnika koji hoće da im razbiju glave jer su drugačiji.

Кад би то било тако просто . Нема то везе са гејевима и њиховим правима, већ са константним гажењем права обичног човека који плаћа за све и свашта а не добија ништа у овој пародији од државе. 

Подели на овим сајтовима

Мени све ово са парадом личи на коску а ми ко чопор пасова отрчимо за њом...док провалник ради нешто много занимљивије...Увек се у фуснотама вести провлаче врло криминалне акције док ми пенимо око наменски конструисаног и сервираног проблема

I to vec godinamaaaaaa

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...