Jump to content

Prajd 2013, Beograd

Оцени ову тему

Јаков.

Препоручена порука

@@Odahviing,

Отишли да краду патике. http://www.youtube.com/watch?v=A33ZSTTpbWQ

Ево видиш да је одржана геј парада иако је забрањена и наравно да њих нико неће да бије због тога или да приводи.

Подели на овим сајтовима

• Одговори 653
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Izbrojao ja 23 pedera veceras. Sto se mene tice neka svake godine prave ovakvu "paradu" dok normalan narod spava i neka setaju,zelim im da svake godine imaju uspeha kao i veceras. Eto kompromisa.

Inace da ne pricamo da je bilo ko veceras se skupio na trgu (vise od troje ljudi u grupi) bi bili maltretirani i privedeni od strane policije,ali posto su u pitanju pederi,onda dobijaju besplatne telohranitelje,jos jedan podatak da se vidi ko je ugrozen ovde istinski.

Подели на овим сајтовима

Izbrojao ja 23 pedera veceras. Sto se mene tice neka svake godine prave ovakvu "paradu" dok normalan narod spava i neka setaju,zelim im da svake godine imaju uspeha kao i veceras. Eto kompromisa.

Inace da ne pricamo da je bilo ko veceras se skupio na trgu (vise od troje ljudi u grupi) bi bili maltretirani i privedeni od strane policije,ali posto su u pitanju pederi,onda dobijaju besplatne telohranitelje,jos jedan podatak da se vidi ko je ugrozen ovde.

Следећи пут се организујте по двојица...мислиће да сте педери и пустиће вас. :)

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Знам да ће нас ова забрана скупо коштати, јер ће ЕУ да нам заврну славине, али ми је драго што је ова власт одлучила да не креће стопама својих предходника и изведе полицију на народ .

Подели на овим сајтовима

E sad ste gotovi, raznijet će vas svuda po svijetu, već su objesili vaš beogradski "wanted poster" i ovdje;

http://www.civilrightsdefenders.org/

http://www.civilrightsdefenders.org/news/belgrade-pride-parade-banned/

I ovdje se piše tome: http://goo.gl/C2ACc9

Подели на овим сајтовима

Ево видиш да је одржана геј парада иако је забрањена и наравно да њих нико неће да бије због тога или да приводи.

Znaš kako protivustavno je bilo i na prvom mestu zabraniti paradu, niko nije bio ni malinare, niti bilo koje druge ljude koji se okupljaju da protestuju, zašto bi sada pravili izuzetak.

MIslite da cete održavanjem parade uci u EU i da ce ulaskom u EU sve krenuti nabolje

Kao što sam rekao nije problem u tome da li mogu ili ne da homosksualci šetaju, nije ni EU. Već to da jedna grupa ljudi može da zabrani (preteći silom) drugoj grupi da radi nešto što svako može, a mnogi rade. Problem je to što vrh države ne poštuje ustav Srbije i to što su ovi koji bi da biju sve drugačije izgleda jači od države, koja je tu da štiti svačija prava, a pravo na slobodu okupljanja i kretanja (što predstavlja ova parada) treba da bude pravo svih bez obzira na boju kože, seksualno opredeljenje itd.

njima nikakva prava nisu ugrožena u Srbiji

Opet oni uvek mogu da se skupe i prošetaju ulicama, za razliku od Hrišćana na oprimer kojima se Litijie stalno zabranjuju, a pojedinci hoće i da ih biju zbog toga.

Da je srece da se izglasa zakon kao u Rusiji jer mi bi trebali da se posvetimo pravim hrišcanskim vrednostima kako bi uspeli da spasemo sebe i našu zemlju!

Srbija nije hrišćanska zemlja, ako je nešto greh ne znači da treba da bude zabranjeno.

Подели на овим сајтовима

E sad ste gotovi, razvuće vas svuda po svijetu, već su objesili vaš beogradski "wanted poster" i ovdje;

http://www.civilrightsdefenders.org/

http://www.civilrightsdefenders.org/news/belgrade-pride-parade-banned/

Чек мало, да ти не уређујеш те сајтове?

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Знам да ће нас ова забрана скупо коштати, јер ће ЕУ да нам заврну славине, али ми је драго што је ова власт одлучила да не креће стопама својих предходника и изведе полицију на народ .

Kakve slavine?

Подели на овим сајтовима

Inace da ne pricamo da je bilo ko veceras se skupio na trgu (vise od troje ljudi u grupi) bi bili maltretirani i privedeni od strane policije,ali posto su u pitanju pederi,onda dobijaju besplatne telohranitelje,jos jedan podatak da se vidi ko je ugrozen ovde istinski.

Како их није срамота да се вечерас окупљају на тргу! Све то треба по месец дана затвора. 

Подели на овим сајтовима

Ето њих 30 испарадирало, није потрошено 20000 евра на глупост. 

А сад Срби размишљајте о томе шта ћете сутра јести, како ћете дете обући, какав ћете му пример дати и чиме ћете се огрејати.

Подели на овим сајтовима

изведе полицију на народ

To nije narod i tehnički ne izvodi se policija na narod, nego narod ide na policiju koja obavlja svoju dužnost da štiti druge građane koji sa druge strane ne rade ništa ilegalno već samo koriste svoje ustavom zagarantovano pravo. 

Подели на овим сајтовима

nama je po ko zna koji put bacena udica i pecamo se kao ludi

pravi ljudi(ako kontate) se protive tome (mnogo njih znam) a drugi su placeni da ih glume.

...

posle zakljucujem (ironicni stav trenutno) na osnovu citanja s raznih foruma da sam ja onda najmanje hriscanka.

zasto? jer ne zelim nasilje. a navodno "pravi hriscanin" se dokazuje tako sto ide i preti da ce biti tamo nekog i praviti haos koji cu ja krvavo da otplacujem zarad u*****e evropske unije i nekih prava. cela situacija me nervira do daske ne mogu opisati.

sramota me na tudj red.zalim i jedne i druge.

prastajte na psovanju i na ovih nekoliko redaka ali nisam mogla izdrzati.

Подели на овим сајтовима

Inace sto se tice pozivanja na zakon ovih koji se zalazu za paradu ponosa. 

Da bi se neki skup odrzao mora da se podnese zahtev mupu,takav je zakon. Veceras 20tak pedera je odrzalo skup i setnju gradom iako isti nisu prijavili i to uz pomoc policije koja je obezbedjivala isti. Dakle zakon se krsi i zakon je prekrsen i ne samo sto je prekrsen nego je policija saucestvovala u tome.

Dakle,sledeci put nemojte se pozivati ni na kakav zakon,pliz.

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...