Jump to content

Prajd 2013, Beograd

Оцени ову тему

Јаков.

Препоручена порука

Ау бре. Тешке речи.

Јел могуће да се разум данас изједначава са нацизмом? Мислим, разум је забранити скуп на ком ће се разбити милион глава, пола града и остало, само да би се неко "прошетао" градом, или "освојити" град, зарад својих ћефова.

Ne bih da ti rusim koncepciju...da je ultimatum eu bio jos jaci nego sto je bio,parada bi se odrzala makar bilo sigurno da ce na tome biti rat i ginuti ljudi,kao sto je bio slucaj 2010 godine. Medjutim sad su odlucili da sobzirom na stalnu mogucnost izbora i na veliki pritisak naroda to ne dozvole.

Nemoj mi pricati da verujes kako su oni ovo zabranili zbog rizika.

Подели на овим сајтовима

• Одговори 653
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Evo hipoteticki ja nisam vlasnik kuce u kojoj zivim,vec je moj otac,da li to znaci da to nije moja kuca? Da li to znaci da ja nju ne mogu da osecam kao svoju? I kad bi me neko sprecio da u svoju kucu udjem da li bi neko to mogao da opravda pa ta kuca nije zakonski njegova?!

Koliko vremenski provedeš u Crkvi u odnosu na kuću,

Znači ti izjednačavaš kuću i Crkvu, ti kada jedan ceo dan ostaneš jedeš, piješ odspavaš u Crkvi ja ću to smatrati tvojom kućom.

A Licemerje se samo nastavlja vidim ja, do malopre je to što većina nešto neće bilo ispravno i razlog da se zabrani, a sada odjednom se traže izgovori da se manjina opravda i da se zaštite njena prava. Ubuduće čisto da znaš neću odgovarati na tvoje poruke, jer ideš na ignor listu (prvi si kod mene na toj listi) jer ipak ne želim sa takvim tipom ljudi, kao što si ti da imam ništa.

Подели на овим сајтовима

Ау бре. Тешке речи.

Јел могуће да се разум данас изједначава са нацизмом? Мислим, разум је забранити скуп на ком ће се разбити милион глава, пола града и остало, само да би се неко "прошетао" градом, или "освојити" град, зарад својих ћефова.

Pa ne znam. Meni je komunizam mozda cak i gore zlo od nacizma, a dobar deo clanova sps se tako otvoreno deklarisu. A onda ima i ona nacionalisticka ekipa iz devedesetih koji su u stvari ostali socijalisti samo sto su usput postali i nacionalisti. Znamo sta se dobije kad se to dvoje spoji. 

Pa ne radi se o toj setnji. Iskren da budem meni se parada gadi, ALI ALI ne sme se ugrozavati nicije pravo da slobodno seta gradom. Pobogu kakva je to drzava gde huligani vladaju? 

Подели на овим сајтовима

Ау бре. Тешке речи.

Овде имаш право. Разумно су поступили.

Но, то не значи да треба славити што су насилници успели да натерају државу да ради како они желе. Тужно је што живимо у држави где се ствари решавају силом и претњама. Изгледа да је овде најбоље бити друмски разбојник.

Подели на овим сајтовима

Koliko vremenski provedeš u Crkvi u odnosu na kuću,

Znači ti izjednačavaš kuću i Crkvu, ti kada jedan ceo dan ostaneš jedeš, piješ odspavaš u Crkvi ja ću to smatrati tvojom kućom.

A Licemerje se samo nastavlja vidim ja, do malopre je to što većina nešto neće bilo ispravno i razlog da se zabrani, a sada odjednom se traže izgovori da se manjina opravda i da se zaštite njena prava. Ubuduće čisto da znaš neću odgovarati na tvoje poruke, jer ideš na ignor listu (prvi si kod mene na toj listi) jer ipak ne želim sa takvim tipom ljudi, kao što si ti da imam ništa.

Ateista si i pricati sa ateistom o znacaju crkve za vernika i znacaju citanja akatista koji se cita jednom nedeljno na jednom svetom mestu za bolesne i uskracivanje tog prava verniku, je jednako da zarad koncerta nekog se uskrati bolesnom coveku spasonosni lek ili lek koji ce mu olaksati muke.

E sad sa tobom to pricati,nema logike. Ne moras da odgovaras i stvarno me ne interesuje da li sam na toj listi i koji sam,nebitno mi je. A to svakako isto moze biti jedno od resenja za nedostatak argumenata,uzivaj tebra. 

Подели на овим сајтовима

Ne bih da ti rusim koncepciju...da je ultimatum eu bio jos jaci nego sto je bio,parada bi se odrzala makar bilo sigurno da ce na tome biti rat i ginuti ljudi,kao sto je bio slucaj 2010 godine. Medjutim sad su odlucili da sobzirom na stalnu mogucnost izbora i na veliki pritisak naroda to ne dozvole.

Nemoj mi pricati da verujes kako su oni ovo zabranili zbog rizika.

Проблем је што народ не зна шта хоће. Хоће у ЕУ, али неће оно што је тамо најнормалнија ствар.

Подели на овим сајтовима

Pobogu kakva je to drzava gde huligani vladaju? 

Брига неког за хулигане. Хулигане редовно сламају на утакмицама и мањи су од маковог зрна.

Овде се ради о томе да је неко израчунао да се не исплати замерати се са целим народом због шачице згубидана који живе од гурања људима прстију у очи, и да то апсолутно није природно.

Подели на овим сајтовима

Проблем је што народ не зна шта хоће. Хоће у ЕУ, али неће оно што је тамо најнормалнија ствар.

Pa znas kako ljudi hoce spas i resenje za nemastinu. Ovde je eu predstavljena tako da kad tamo udjemo,odmah magijom nam se pojave nekoliko hiljada evra na racunu,dobra kola i dobri poslovi. Da,to ljudi hoce. A da li to realno Eu predstavlja? Nisam nesto siguran.

A sa druge strane nemojmo biti licemeri,jel su u svim zemljama eu odrzavane gej parade? ne,nisu.

Подели на овим сајтовима

Ateista si i pricati sa ateistom o znacaju crkve za vernika i znacaju citanja akatista koji se cita jednom nedeljno na jednom svetom mestu za bolesne i uskracivanje tog prava verniku, je jednako da zarad koncerta nekog se uskrati bolesnom coveku spasonosni lek ili lek koji ce mu olaksati muke

Аli ti zato znaš značaj parade za one koji je organizuju

*Licemerje!!!* 

Подели на овим сајтовима

Кипар, Пољска, Грчка.

ЕУ је далеко разноврснија него што се то нама овде представља, у свим областима, не само што се тиче оваквих ствари.

Подели на овим сајтовима

Ateista si i pricati sa ateistom o znacaju crkve za vernika i znacaju citanja akatista koji se cita jednom nedeljno na jednom svetom mestu za bolesne i uskracivanje tog prava verniku, je jednako da zarad koncerta nekog se uskrati bolesnom coveku spasonosni lek ili lek koji ce mu olaksati muke.
Pod četiri: Vi ste u ovom slučaju bili manjina, jer je vvećina želela da ode na koncert. Nisu vam dali da se prošetate do crkve i to na dva sata, naravno što jeste za svako osudu. Međutim nadam se da ćete se setiti ovoga i dana kada ste vi bili manjina i stati u odbranu budućuh manjina, koji budu imali isti problem. Jer vi ste upravo napisali post i sa takvom stražću branili svoja prava, rekao bih čovek odkinuli vam nogu, kad ono zabranili da prošetate i ućete u crkvu na dva sata, a nekim ljudima zabranjuju šetnju već godinama iako im uskraćuju prava na isti način kao što su vama uskratili vaša vi se zalažete da se tako nastavi i smatrate da su vaša prava najvažnija na ovome svetu dok su prava neke druge osobe irelevantna i nebitna. Evo toliko od mene na ovoj temi, jer ne želim da se svađam ni sakim, samo se nadam da ćete se setiti ovog događaja kada neko drugi bude bio manjina i pozivao se na svoja prava.

Licemerje

Подели на овим сајтовима

Кипар, Пољска, Грчка.

ЕУ је далеко разноврснија него што се то нама овде представља, у свим областима, не само што се тиче оваквих ствари.

Само да не будемо ко Грчка. :)

Ајд, видићемо на шта ћемо да испаднемо.

Подели на овим сајтовима

Nece narod u EU.

@Filozof

A taman sam mislio da nas je Auror postedeo svojih izliva "ljubavi", kad ono eto mu ga dvojnik, da nisi ti mozda kojim slucajem Auror? Ako nisi onda si njegov brat blizanac...

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...