Jump to content

Prajd 2013, Beograd

Оцени ову тему

Јаков.

Препоручена порука

Nego znate čega sam se setio, one vrke kada zbog koncerta Đoleta B. par ljudi nisu mogli da uđu u crkvu (ulaz je bio zatvoren na ) sata. I kako su se neki tada oštro protivili tome kako su prava vernika narušena, kako oni imaju pravo da uđu bez obzira što samo koji promil ljudi od sviih tada prisutnih hteo da uđe u crkvu. 

Подели на овим сајтовима

• Одговори 653
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ау бато, па нема ништа од ЕУ још дуго. Што значи да нема ништа ни од права радника, права трудница, дечијих права, што даље имплицира да ћемо још дуго слушати кукњаву. Због тога ми најжалије.

Сад можемо да се вратимо свакодневним темама. :) Парада ајвараша још није отказана. :)

Подели на овим сајтовима

Nego znate čega sam se setio, one vrke kada zbog koncerta Đoleta B. par ljudi nisu mogli da uđu u crkvu (ulaz je bio zatvoren na ) sata. I kako su se neki tada oštro protivili tome kako su prava vernika narušena, kako oni imaju pravo da uđu bez obzira što samo koji promil ljudi od sviih tada prisutnih hteo da uđe u crkvu. 

To je jednako bez obzira sto se zna sta je crkva i sto se ne moze porediti sa tako necim,ali to je jednako ko kad bi neko pederu nekom zabranio da udje u svoju kucu. Jer verniku crkva je njegova druga kuca. Tako da nije ni slicno poredjenje.

Подели на овим сајтовима

А ко је у тој причи нациста

Cekaj ti ne znas da je odlika nacista da su protiv profesije zvane peder i protiv parade "ponosa"? Svi smo mi hicini sledbenici! 

To je inace Cankov fazon, Canak ukrao si pare! Canak: Ti si nacista, Canak bahatio si se! Canak: Ti si nacista, Canak ne znas da kuvas! Canak: O nacista odmah sam prepoznao.

Ne bih se ja obazirao,psi laju karavani prolazeeeee.

Подели на овим сајтовима

To je jednako bez obzira sto se zna sta je crkva i sto se ne moze porediti sa tako necim,ali to je jednako ko kad bi neko pederu nekom zabranio da udje u svoju kucu. Jer verniku crkva je njegova druga kuca. Tako da nije ni slicno poredjenje.

Miloše evo mog komentara pred kraj teme i ti si bio na temi, samo sam vas upozorio na licemerstvo i čekao, pre svega ovaj trenutak, jer sam znao šta će biti

Pod četiri: Vi ste u ovom slučaju bili manjina, jer je vvećina želela da ode na koncert. Nisu vam dali da se prošetate do crkve i to na dva sata, naravno što jeste za svako osudu. Međutim nadam se da ćete se setiti ovoga i dana kada ste vi bili manjina i stati u odbranu budućuh manjina, koji budu imali isti problem. Jer vi ste upravo napisali post i sa takvom stražću branili svoja prava, rekao bih čovek odkinuli vam nogu, kad ono zabranili da prošetate i ućete u crkvu na dva sata, a nekim ljudima zabranjuju šetnju već godinama iako im uskraćuju prava na isti način kao što su vama uskratili vaša vi se zalažete da se tako nastavi i smatrate da su vaša prava najvažnija na ovome svetu dok su prava neke druge osobe irelevantna i nebitna. Evo toliko od mene na ovoj temi, jer ne želim da se svađam ni sakim, samo se nadam da ćete se setiti ovog događaja kada neko drugi bude bio manjina i pozivao se na svoja prava.

Подели на овим сајтовима

Cekaj ti ne znas da je odlika nacista da su protiv profesije zvane peder i protiv parade "ponosa"? Svi smo mi hicini sledbenici! 

To je inace Cankov fazon, Canak ukrao si pare! Canak: Ti si nacista, Canak bahatio si se! Canak: Ti si nacista, Canak ne znas da kuvas! Canak: O nacista odmah sam prepoznao.

Ne bih se ja obazirao,psi laju karavani prolazeeeee.

Чекам философа да ми објасни на кога је мислио...не желим да нагађам.

Подели на овим сајтовима

Odahviing

Evo hipoteticki ja nisam vlasnik kuce u kojoj zivim,vec je moj otac,da li to znaci da to nije moja kuca? Da li to znaci da ja nju ne mogu da osecam kao svoju? I kad bi me neko sprecio da u svoju kucu udjem da li bi neko to mogao da opravda pa ta kuca nije zakonski njegova?!

Dakle to nije pitanje pravne neke norme ili formule,vec znacaja koje imas u sebi. I nije isto i nece biti isto,pa makar ponovio jos 100 puta,jedino sto te razumem zato sto si ateista i za tebe je crkva cigla,gradjevina i nista drugo,da si vernik znao bi sta je crkva,a to je druga kuca onoga ko je vernik i niko nikome nikada ni na sekund,ni na milisekund ne moze meni da zabrani da odem u svoju kucu.

Onog trenutka kad neko nekom pederu zabrani da udje u svoju kucu,stan,ja dolazim ovde sa stavom da je to sramota,do tad,ne poredi neporedivo.

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

Pojedini pripadnici sps posto je o njihovim simpatizerima bila rec 

Ау бре. Тешке речи.

Јел могуће да се разум данас изједначава са нацизмом? Мислим, разум је забранити скуп на ком ће се разбити милион глава, пола града и остало, само да би се неко "прошетао" градом, или "освојити" град, зарад својих ћефова.

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...