Jump to content

Prajd 2013, Beograd

Оцени ову тему

Јаков.

Препоручена порука

Kako je krsenje slobode ako policajac hoce da primeni silu prema nasilniku? To mi samo nije jasno.

Зар је 6 и по хиљада полицајаца потребно да савлада пар насилника . Па толико ни Милошевић није изводио, какви су то насилници . У питању је гушење бунта а не борба против насиља . Ја сам свестан да смо ми земља под окупацијом са марионетском владом и да морамо да радимо шта нам се каже, али не морам да се правим да је све то супер и да живим у савршеној слободи.

Подели на овим сајтовима

• Одговори 653
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Зар је 6 и по хиљада полицајаца потребно да савлада пар насилника . Па толико ни Милошевић није изводио, какви су то насилници . У питању је гушење бунта а не борба против насиља .

Izvini pogresio sam. Nije najteze priznati da gresis, najteze je dozvoliti sebi da shvatis da gresis.

To sto ces nasilje koje ima za cilj da drugima zabrani da se prosetaju 300 metra i da kazu "mi smo gej"  okarakterises kao bunt, ne znaci da nije nasilje.

Da bi shvatio sve to zameni "buntovnike" komunistima a homosexualce - pravoslavcima.

Pa vidi da li bi ih tada pravdao ko bunt. Posto je situacija slicna samo su uloge promenjene.

Подели на овим сајтовима

Зар је 6 и по хиљада полицајаца потребно да савлада пар насилника . Па толико ни Милошевић није изводио, какви су то насилници . У питању је гушење бунта а не борба против насиља . Ја сам свестан да смо ми земља под окупацијом са марионетском владом и да морамо да радимо шта нам се каже, али не морам да се правим да је све то супер и да живим у савршеној слободи.

Хммм...не знам да ли је баш тако. Знаш и сам какав је мој став у вези са педерима, али морам рећи када не би било полиције, видео би да ли су у питању "пар насилника" или десетине и десетине њих...ако не и стотине. Па сахранили би оне јадне педерчине! Згазили би их у секунди и од њих би само остала једна, дугиних боја, велика флека! 

Подели на овим сајтовима

U principu uspeli smo na ŽRU da napravimo koncenzus da niko sutra ne bude tamo. Ni na jednoj, ni na drugoj strani. Ovako na kompjuteru nema veze za neslaganje, uvek je tako. Mnogo je drugačije uživo.

Sutra na izlete, parkove, malo će biti ladno pa ponesite obavezno prsluče. 

Ko nema s kim, neki lep film s torenta, neka dobra knjiga....

A o LGBT i nacistima, na forumu, kao i do sada.

Ko otišao na prajd ili anti-prajd, peder je. 

Подели на овим сајтовима

заборавио си и несврстане...

14. Nesvrstani, parada kroz Beograd, 1961.

http://www.dominomagazin.com/article/23091/gradski-zivot/20-fotografija-koje-jednostavno-morate-da-vidite

Ajaja, kakve su slike tamo, to bi moglo sutra tako dopast.

tna4XnS.jpg

1. Studenti posle grudvanja, 1893.

vijekovi prolaze a ljudi ostaju isti, mladenci se "grudvali" - izgleda željeznim kuglama.

Подели на овим сајтовима

Kad ovako nešto urade normalni (heteroseksualno orijentisani)

dječaci niko ne napiše tamo:"uradili to heteroseksualni mladenci".

A porodica je u opasnosti od gayova isto toliko koliko i od ovih.

Novi Sad: Dečaci šutirali putnike, otimali im torbe i skidali pantalone pred njima

http://www.vestinet.rs/u-fokusu/novi-sad-decaci-sutirali-putnike-otimali-im-torbe-i-skidali-pantalone-pred-njima

Подели на овим сајтовима

Izvini pogresio sam. Nije najteze priznati da gresis, najteze je dozvoliti sebi da shvatis da gresis.

To sto ces nasilje koje ima za cilj da drugima zabrani da se prosetaju 300 metra i da kazu "mi smo gej"  okarakterises kao bunt, ne znaci da nije nasilje.

Da bi shvatio sve to zameni "buntovnike" komunistima a homosexualce - pravoslavcima.

Pa vidi da li bi ih tada pravdao ko bunt. Posto je situacija slicna samo su uloge promenjene.

Нема везе једно са другим . Црква је увек била са народом а не против њега , а власт је покушавала да је сузбије. А овде се дешава супротно

Подели на овим сајтовима

Ajaja, kakve su slike tamo, to bi moglo sutra tako dopast.

tna4XnS.jpg

1. Studenti posle grudvanja, 1893.

vijekovi prolaze a ljudi ostaju isti, mladenci se "grudvali" - izgleda željeznim kuglama.

Zanimljivo kako vrijeme brzo prolazi. 1943 godine su ovi mladići sa slike imali već oko 70 godina svaki,

moja mama se rodila 1944 baš juče joj bio rođendan, a ja dvadesetak godina kasnije. Život je samo tren ...

Ti su se baš "proveli": balkanski ratovi, oba svjetska, kraj toga svega u 70-tim, nije im na čemu mnogo zavidjet.

Подели на овим сајтовима

Нема везе једно са другим . Црква је увек била са народом а не против њега , а власт је покушавала да је сузбије. А овде се дешава супротно

Skreces sa poente. Poenta je da imas grupu ljudi koja nikom ne skodi i imas grupu ljudi kojoj se jednostavno ne svidja ta druga grupa ljudi i hoce da ih baci u marginu i da im zabrani ono sto ne bi trebalo da im zabrani.

Подели на овим сајтовима

nece biti parade :)

Једино што ми је безвезе је што је отказана само због претње насиљем. 

Код нас изгледа само сила помаже.

Са друге стране, разлог због ког би, по мени, било оправдано претити силом је да се спасу животи и донесе закон о забрани абортуса. А ту ћутимо као заливени... Важно да се око глупости које нема никаквог утицаја на нас оглашавамо и осуђујемо.

Подели на овим сајтовима

е џаба сва ова дебата, размена мишљења и понеке теже речи... Параде нема...

Овде само реч плата треба заменити парадом....

Подели на овим сајтовима

http://www.telegraf.rs/vesti/839669-definitivna-odluka-gej-parada-otkazana

Slava Bogu,slava Srpskom narodu koji je primorao vlast na ovo! Neka bude parade za 100 godina a do tad...

Inace odrzace se sutra neki skup pederskih profesionalaca,nije za dzabe pun Beograd policije pod punom opremom,ali to nije to! Pobeda zdrave Srbije! 

I mozete do sutra pricati pretnje,nasilje bla bla. Danas sam pricao sa dvoje taksista koji imaju preko 40 godina,sa nekoliko ljudi preko 50 godina,sa mojim vrsnjacima,sa mojom porodicom svi su protiv parade i svi su kivni sto se tako nesto dopusta. 

Jos jednom,slava Bogu,pobeda!

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...