Jump to content

Ваша библиотека

Оцени ову тему

Препоручена порука

Дакле,занима ме које књиге поседујете у вашој сопственој библиотеци? Да ли волите да купујете и читате књиге? Да ли имате књиге које би издвојили ?  Да ли има исто неко ко се нервира кад се нека страница у књизи одцепи? :)

То ми једна од не знам ни ја како да назовем велике љубави и можда рећи и хобија да стално надопуњујем своју библиотеку,да тражим књиге које ме интересују,није ми тешко ни обићи пола града да нађем негде књигу која ме интересује и наравно да исте читам.Осећај кад уђем у библиотеку па не знам шта ћу пре у руке да узмем да прелистам. Једва чекам сајам =) 

Моја библиотека на коју сам јако поносан има сигурно преко 200 књига можда и више и углавном доминирају књиге које су православног садржаја,књиге о животима светих отаца,светитеља итд.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 70
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

и још...           + на таблету још око 25 ГБ којекаквих наслова, разврстаних по групама: Богословље, Повијест, Философија, Ваздухопловство, Наука и технологија, Секте, хереза и Њу Ејџ,

Ево једног дела...        

Имам око 4000 књига, на српском и још неколико страних језика. Пола су од мог оца, а пола сам ја сакупио током година. На жалост, још увек их нисам сабрао лепо и ставио у полице, зато и не могу да сли

Постоване слике

Имам их, да скоро и не знам колико! Разних "жанрова" и ако будем имала времена да их попишем (што планирам већ неко извјесно вријеме), поставићу их! :) 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Ево једног дела...

IMG_0943_zps376059c9.jpg

IMG_0944_zps2b485842.jpg

IMG_0945_zps097db388.jpg

IMG_0946_zps974d71df.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Мислим да се на првој слици горе десно може набити још једна књига.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

и још...

IMG_0952_zps2add675a.jpg

IMG_0953_zps3dc9593e.jpg

IMG_0954_zps1076314f.jpg

IMG_0955_zps6f09c3f8.jpg

+ на таблету још око 25 ГБ којекаквих наслова, разврстаних по групама: Богословље, Повијест, Философија, Ваздухопловство, Наука и технологија, Секте, хереза и Њу Ејџ, Лингвистика, Уметност, Рачунарство, итд....

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

@@Милан Ракић,

О Милане драги, па код тебе то све фино сложено! Просто ме срамота, јер код мене је то.........кхм, кхм.......ма има их свуда! :):D  

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

За сада сам од "своје" колекције књига у електронском формату, на облак поставио књиге из области зракопловства, па ако кога интересује, нек` ми пошаље поруку, да му пошаљем линкове....

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

За сада сам од "своје" колекције књига у електронском формату, на облак поставио књиге из области зракопловства, па ако кога интересује, нек` ми пошаље поруку, да му пошаљем линкове....

Молим те, јави ако поставиш књиге из категорија богословље, наука и технологија, рачунарство. :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Молим те, јави ако поставиш књиге из категорија богословље, наука и технологија, рачунарство.

Хоћу, премда је, барем што се тиче богословске литературе, огроман део "скинут" одавде са нашег форума, док сам остало налазио својевремено на "Бане-превозу" и сличним порталима... 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Мислим да се на првој слици горе десно може набити још једна књига.

Вараш се :)... Имају већ две, само се не виде... "Служба жена у раној хришћанској Цркви" и "Јелеосвећење"... 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Вараш се :)... Имају већ две, само се не виде... "Служба жена у раној хришћанској Цркви" и "Јелеосвећење"...

Стварно, кад се боље погледа могу се и видети. :)

Тетрис мастер. :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...