Jump to content
Жељко

Ја појма немам...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ja se sa parama ne snalazim ich. Ne znam da ih zaradim, ne znam da ustedim, nista se u finansije ne razumem, jedva uspem da prebacim evre u dinare i obrnuto... Al sto znam da ih potrosim...i evre i dinare i franke i forinte, a bome i kune...

Slične smo :)

Pridruzujem se, s parama nikad nisam umela. I divila sam se uvek mojoj majci kako uspe sve da postigne. Ja sam opasna za drzanje :)

I nemam pojma da se snalazim po pijacama i mrzim pijace.

To sam prepustila dragom, on voli da caska i kupuje tako pa znam kad je dan za to nece ga biti tri sata. Ja mislim da bih se ubila da toliko provedem na pijaci.

Ne volim soping, imam tri svoje prodavnice i kraj. Izgubila sam ranije nekoliko prijateljica odbijajuci konstantno pozive za isti. Meni je to suludo gubljenje vremena, mozemo tri kafe popiti za to vreme i izuzivati se :)))

Fudbal, nek proste pratioci ali i dalje mislim da je to jurenje za loptom potpuno nelogicno :)))

Ali razumem pracenje fudbala, par utakmica sam gledala i jedva izdrzala nalete adrenalina i cega sve ne.

Rukama? Ne do Bog da moram nesto...crtanje, slikanje, heklanje, sta  god koristi ruke, sile nema. Nisam presla put od cica glise pa nikako, dve leve ruke. 

I ma kako se vezbala i ucila od kako znam za sebe imam problem. Kad udjem u novu zgradu, prvih deset puta kad izlazim ne znam kuda. Da li levo il desno. Ovako u voznji il na otvorenom prostoru mogu, ali onih zadnjih par stepenika iz ulaza dok jos vidite zidove zgrade uvek se pitam kuda sad opet cu zeznuti :))) i tako je dok ne postanem domaca. I uvek se smejem samoj sebi jer se to ponavlja od kakko znam za sebe. Taj neki osecaj kao da prolazim kroz tunel a nemam pojma gde posle na kraju tunela :) Recimo kod zgrada koji imaju otvoren ulaz, gde nema zidova na tim prvim stepenicama se odlicno snalazim, ovako kad mi vidik zaklanjaju zidovi ja sam ko slepa.

Односи са људовима :D

Хемија. Нит' схватам, нит' покушавам, а и немам жељу од 7. основне. Знам шта је ха2О и Ау.

Петрологија (управо научих да се то тако зове јер сам куцала "проучавање стена")

Hemija je nesto sto se definitivno da nauciti. Ja sam poceo da je ucim tek kad sam upisao biologiju ( i polozio sa finim ocjenama i neorg.i org.) u gimnaziji sam je imao samo prva 2 razreda...osnovnu i ne racunam, ne sjecam se hemije iz tog perioda, kao ni fizike, biologije itd. Tako da, samo treba dobar profa, literature i doosta vjezbanja.

a pojma nemam...hm, informatika, programiranje i tako te stvari...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...