Jump to content

Ја појма немам...

Оцени ову тему

Препоручена порука

ja ne znam koji je dan, mesec ... pa po nekad i godinu zaboravim  4chsmu1

e onda tek mozete misliti sta sve ne znam  joooj pored toga...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 77
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Кад мало боље погледам немам појма ни о чему.

Ја сам као клинац у Аустрији играо за неки фудбалски тим. Имали смо тренинге и такмичења са другим екипама петлића( дечији фудбал). Мој тим је чак освојио пар златних медаља тако да сам ја овде у Срб

Пази, ја сам једном к`о клинац из корнера дао гол, па су ме носили другари као Марадону.   Само им никад нисам рекао да уопште нисам хтео да шутирам у гол, хтео сам да добацим некоме ко је стајао ск

Priznajem da ne znam:

da heklam,

da predem vunu,

da sirim,

da vozim helikopter,

ne znam sva imena sedam patuljaka....

i mnogo toga još ...

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Појама немам о

спорту. Дус дибидус

аутомеханици

енглски слабо знам

уметност и остали ручни радови ми никако не иду. Сликање, вајање, цртање... сам рукопис ми је катастрофа мани друго.

Ако се сетим још нечега јављам. Има доста ствари у које се слабо разумем. Али ово је врх  :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • 1 year later...

....recimo za crtanje.....za matematiku i brojke uopste,,,da strefim u trenutku gde je levo a gde desno...i ima jos sigurno ponesto..... :0212_rolleyes:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Нисам антиталент, нити сам таленат. Не верујем у таленте, верујем у рад. Да сам раније верово у рад уместо у тленте много бих даље догурао раније. :) 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

На пример за оријентацију у новом простору. Да бих га (неки непознати део града) иоле добро упознао морам кроз њега дапрођем неколико пута и то пешака... :Р

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
Не верујем у таленте,
ali je cinjenica da postoje....Gospod nam ih je dao....svakom po nesto....nismo svi za sve.....
Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

ali je cinjenica da postoje....Gospod nam ih je dao....svakom po nesto....nismo svi za sve.....

Ja u to ne verujem, ja mislim da si za ono sto volis, cega se uhvatis da radis.... ne verujem u biolosku preodredjenost da, naprimer crtas bolje od nekog drugog ili pises. :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Волим традицију и волим тредиционалне песме да запевам на славама и на другим приликама , али ми поједини пријатељи кажу да ме тешко слушати , а ја шта да радим кад душа оће.  :D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Волим традицију и волим тредиционалне песме да запевам на славама и на другим приликама , али ми поједини пријатељи кажу да ме тешко слушати , а ја шта да радим кад душа оће.  :D

Moжеш ли ми препоручити неки етно на фазон "жали заре" 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...