Jump to content
Претражи у
  • Још опција
Прикажи резултате који садрже
Прикажи резулте из
Жељко

Ја појма немам...

Оцени ову тему

Recommended Posts

ЧЛАН

Пази, ја сам једном к`о клинац из корнера дао гол, па су ме носили другари као Марадону.

Само им никад нисам рекао да уопште нисам хтео да шутирам у гол, хтео сам да добацим некоме ко је стајао скроз на другој страни... 0110_hahaha

После сам скроз промашио лопту и шутнуо другара у ногу из све снаге, нисам мог`о да објасним да није било намерно. Он човек вероватно дан данас мисли да сам га намерно шутнуо... И од тада више не покушавам уопште.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
АДМИН

Ja generalno nemamneka interesovanja,pišem samo šta mi padne na pamet pa kud puklo :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Nemam pojma o...

-Automehanici i svim sto ide uz to.

-Zanatima raznoraznim,pogotovo elektrika i vodovod.

-stranim jezicima (sem engleskog)

-muziciranju (svirao sam nesto harmoniku i sintisajzer kao mali)

-ne pratim sport,ali znam dosta sportova da igram.

-ima jos dosta toga,al nemam pojma sta :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
МОДЕРАТОР

листа је подужа....за почетак - немам појма о физици, хемији, опери, скулптури,економији, праву, архитектури, машинству,електротехници,

теологији,грађевинарству, рвању, теквонду, цртању, штрикању,....

...наставиће се....... :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

100,000  je ствари о којима немам појма, али ме и многе ствари зауставе да размишљам.  У обичном говору  оригинална - назив који се често користи за чудну особу, али сви не прихватају некритички овај језик, јер се ради о строгом смислу да сви остали буду не-оригинални / нешто попут копије - раније људи нису били срећни са овим, а данас их је све више срећних барбика . На пример имати појма о Николи Тeсли није нарочито оригинално данас,  мада би било да се је у прошлом веку. Моја оригинаност је у 100,000 немам појма, а да је земља округла и да се креће око Сунца је од свих времена. Човек учи док је жив.

Мало на тему, мало поред теме.  sHa_sarcasticlol

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

сви су нешто као паметни и стручни за све области( мада налетео сам на једног лика који је стварно такав :)  ) .

Hvala,trudim se,zaista  :)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Поред свега што не знам, постоји нешто што је можда и важније од других ствари (мени), а то је да не знам да будем "вођа".

Због тога сам пропустио многе прилике, што се послова тиче, јер ја сам одличан као пратилац, али вођа, то не.

Пар пута сам био шеф, главни и одговорни, али мени буде жао осталих, тј. запослених, па будем доста попустљив. То, наравно, и није баш добро, јер људи често знају да искористе на погрешан начин.

Када сам заменик шефа, помоћник шефа или како већ да се зове та позиција, ту сам већ јако добар. Надређени је дао инструкције које максимално поштујем и то захтевам и од других, јер не зависи само мој посао од тога, него и његов.

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ја појма немам да не волим.

Јер, и када некога не волим,

ја га потајно волим

и ако такав неко оде,

ја га никад не заборавим.

Шта ћу, кад' ја стварно појма немам.

Ја немам појма да мрзим.

Јер, и када некога мрзим,

ја га потајно не мрзим

и ако такав неко оде,

у себи успомену на њега држим.

Шта ћу, кад' ја стварно појма немам.

Извињавам се, дошло ми после Матије. На брзину је, морам да идем да радим, закаснићу 4chsmu1

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Ne znam:

-da se parkiram....

-da pevam

-ništa o sportu i ne zanima me...

-da vičem.....

-zašto uvek pravim pogrešne izbore?

.....mnoge stvari ne znam....ali ko pokuša da zna sve biće neznalica na kraju...

-ne znam koji filozof je izrekao predhodnu misao....

-zašto gubim vreme na ovom forumu kad ima toliko stvari koje mogu da naučim...

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Računari...priznajem za mene velika enigma...tolika nepoznanica za mene da, kada želim odraditi nešto, osjetim strah da ću pogrešnim klikom nešto dići u vazduh.

Ne umijem da funkcionišem u gužvi, galami, jednostavno tada blokiram i tražim dugme da se katapultiram u sigurnu zonu.

Ne umijem da igram karte...baš ni jednu igru, što mi je trenutno na odmoru velika mana (sestre tvrde tako :D)

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Vidim da se govorilo o fudbalu, pa rekoh da kažem da sam pravi tutumrak za svaki vid sporta :). Ne ide mi čak ni šah, premda me ljudi iz nekog razloga smatraju za intelektualca (mora da je zbog naočara).
Fudbal je jedan od retkih sportova koje volim. Inače, nekada sam trčao k'o blesav i znao da igram glavom solidno i to mu dođe to što se tiče mojih veština :D

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ЧЛАН

Питали Црногорца: Знаш ли да возиш авион? Одговара: Нијесам проба,а вјероватно умијем!

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
ТЕОЛОГ

Ја сам природни антиталенат за све спортове у којима се користи лопта, посебно би да нагласим да сам антиталенат за плес!  :945729:

Подели ову поруку

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...