Jump to content

У чему највише уживате....?

Оцени ову тему

Go to solution Solved by Иван ♪♫,

Препоручена порука

...у јелу, пићу, шетњи, слушању музике, гледању филмова, игрању карата, седењу у кафићу, сликању, свирању, путовањима, читању, доколици, пољупцу, купању, спавању...или у нечем другом чега се нисам тренутно сетила....?

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 356
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Уживам што сам мајка, у дружењу са својим пријатељима, када сама себи купим цвеће на пијаци, у дугим шетњама поред Дунава, када ми добро испадну селфи фоткице када одем у неки манастир, у спремању хр

Није хедонистичка тема, мада може и тако да се схвати...   Циљ је да разменимо искуства, неком може бити корисно и освешћујуће, а знамо да смо позвани да не закопавамо своје таленте.   Дакле, шта

Ja volim prirodu . Ispunjavaju me jednostavne stvari kao sto je uzivanje u pejzazima , u zelenilu ...  Reke , mora , jezera ... Cist planinski vazduh , osvezavajuci miris mora ...  Volim da se krecem

Ја бих спојио комбинацију спавања,пољубаца и слушање музике,јер можеш истовремено уживати у свему набројаном... :good2:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Прво што ми је пало напамет, а да није баш уобичајено - типа пити пиво на плажи или играти баскет - је то да уживам док гледам како Партизан губи, у било ком спорту. xD Наравно, уживам и када Звезда побеђује, али и то је уобичајено. 4chsmu1

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

е, не може....нема спама....

зар поред оволико лепих ствари за уживање....?

pa manji mi je spisak stvari u kojima ne uzivam  :D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Прво што ми је пало напамет, а да није баш уобичајено - типа пити пиво на плажи или играти баскет - је то да уживам док гледам како Партизан губи, у било ком спорту. xD Наравно, уживам и када Звезда побеђује, али и то је уобичајено. 4chsmu1

Дакле, мало уживаш у последње време. Срећа, ту је пиво ;)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Дакле, мало уживаш у последње време. Срећа, ту је пиво ;)

Па памтим и боље дане, што јес' јес', али ето макар преко лета, сачекам евро утакмице па гледам Партизан.  :bleh:  4chsmu1

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

izmedju ostalog ... najvise volem da gledam u zvezde...  :0222_shocked: 

predivan osecaj  :D

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...