Jump to content
JESSY

Памтите ли имена и лица приликом упознавања....?

Оцени ову тему

Recommended Posts

....ја , рецимо, слабо памтим имена, а и лица....једино ако је неко упечатљиво лице....

....обично први пут име и не чујем.....

...али то не значи да радим то из неких лоших намера, типа ароганције, уображености и сл.

а ви?

имена не
јел` ти буде некад непријатно због тога?

мени понекад,,,,испадне да ме не интересује .....али није то....

...а некад једноставно неко име не могу да упамтим....или га прекрстим.....хахаха

јел` ти буде некад непријатно због тога?

мени понекад,,,,испадне да ме не интересује .....али није то....

...а некад једноставно неко име не могу да упамтим....или га прекрстим.....хахаха

скоро увек морам још једном да питам за име

лица добро памтим

али све чешће виђам јако познате људе које не знам где да сместим  :.mislise.

лица да

имена не

isto Drale  :D

kod mene je to specificno sto se tice imena....

neka imena odmah upamtim jer me asociraju na osobe koje vec znam i drage su mi...

a ostala.... pih... po deset puta pitam... a onda vise i ne pokusavam nego im nadenem neki nadimak svojstven samo njima  4chsmu1

a lica pamtim odlicno  :D

значи, ти и Драле сте рођени за детективе.....хаха

ја памтим доста ствари

једно време сам шокирао људе на академији, типа знам им име и презиме, шта су свирали на пријемном, ако сам слушао

увек буде онако

ххехе

шокинг мало ;)

Lica pamtim uvek,a imena brzo zaboravim......a posebno ako su tipična...npr.Marko,Miloš,Marija,Milica....ta imena najbrže zaboravim,zato što se mnogi ljudi tako zovu ,pa mozak registruje to kao još jedan podatak za skladištenje u folder "nebitno"...ili "manje bitno"...ali neobična imena su mi u foldreru "novo" i ona lakše dolaze u sećanje,a posebno ako me neka osoba interesuje iz nekog razloga.....to ime ću teško da zaboravim....

Pamtim slike......moje celo pamćenje je zapravo u nekim slikama .....

ne pamtim lica,

a imena samo kad ih prekrstim joooj

rasejana sam oduvek (dobar lek protiv zlopamćenja)

redovno stanje:  gledam nekog,poznat mi je,da li da se javim da li da ćutim,nemam pojma da li je neko sa tv ili iz života, da li je ok ili je hejter,

lost in space

увек?

...мени се чак деси да и кад сретнем неке особе које дуже времена ппознајем, нисам сигурна да су оне.... joooj

da,razumem te apsolutno.

najludja mi je situacija kad nekog gledam belo a kad mi se predstavi krenem da ga grlim

zaboravljam lica sasvim dragih ljudi

ali ne zaboravljam ljude i ljubav

ја памтим доста ствари

једно време сам шокирао људе на академији, типа знам им име и презиме, шта су свирали на пријемном, ако сам слушао

увек буде онако

ххехе

шокинг мало ;)

ja zapamtim šta je neko svirao (pevao,pričao,radio) ili bolje reći,zapamtim kako je to radio (da li je bilo dobro,prijatno,kakva osećanja je izazvalo)

ali ne i kako je izgledao 

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...