Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Guest Alefshin

Шта мислите о .....?

Recommended Posts

Guest Alefshin

Јесте да није филм, али има све што и филм-редитеља, глумце, сценарио, титлове  ;)...

Дакле, шта мислите о овој серији која је дигла приличну прашину у свету?

Постављена слика

Постављена слика

Постављена слика

Није ни нешто много интересантна да трошим време причајући о њој. Углавном кад доручкујем, она је на тв па сам тако чуо за ту серију.

Свиђа ми се монтажа и фотографија.

брате Алефшине, де ме промовиса у филмског зналца, кад сад морам да кажем да уопште не мислим о овој серији.

ал биће прилике да се поправим,.... ;)

prestao sam na trecini pjesme da ih slusam..umalo nisam povratio

Cekaj ovi baptisti sunastali od devetog kolena protestanata ,15 katolika ..itd

sta cekamo , udruzimo se njima u uniju  pa cemo i mi ovako lepoda pajkimo(duhovno) i pevusimo 0110_hahaha

:drugarstvo: :drugarstvo: 1314_womens

константине брате, ајде једном нешто смислено изјави, сад си стварно претерао ...

јел теби фали нешто у животу, кад мораш све да понизиш? зар ти не схваташ колико су несретне ове душе, и није ти нимало жао због тога, а камоли своје оперисаности саосећања ...

овде уопште не видим ништа смешно, нити за подсмех.

не, СВИ ови су настали од нас, Православаца, у немоћи нашој да их задржимо у правди и милости Божјој, у благодати Духа Светог! да им сведочимо док нам крв не пође на очи ...

кад ћеш то да схватиш, да си као родитељ одговоран за своју децу? да смо ми у благодати одговорни за све оне који нису?

да зато што ми нисмо како треба, да су они такви какви јесу?

''А друга је као и ова: Љуби ближњег свог као самог себе.''

''Фарисеј стаде и мољаше се у себи овако: Боже! Хвалим те што ја нисам као остали људи: хајдуци, неправедници, прељубочинци или као овај цариник.''

јел си се загрцнуо?

ја ка и за све остало мислим да су секте 1 велико с али није  важно.

Него ја би секте поистоветио са централним банкама и приоватнима банкама.

како? па до док је централна банка (наша православна црква нпр) и она је банка банака тј вера над верама и жели  само дорбо свом народу , док приватне банке имају само једну ствар постојања а то је  профит тако и сектер имају само једно а то је профит стечен прањем мозга  од стране шљама светског. . .

до победе!

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...