Jump to content

Волите ли своје свекрве и таште....? :)

Оцени ову тему

Препоручена порука

...ретко се рађа ова врста љубави, али ипак постоји...

...има ли таквих примера међу вама....?

28878606450b5fd17186eb149140050_w330.jpg

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима
  • Одговори 86
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Популарне поруке

Ja imam svresen odnos sa tashtom . Ja ne govorim kineski ni tajvanski, ona ne govori engleski ni srpski tako da nemamo ama bas nikakvu komunikaciju .

Знаш Бикси, и ја тако мислим . Чини ми се да ми моје будуће снајке спремају  летовање, као поклон - изненађење. Видела сам да набављају  туристичке проспекте, и то за две дестинације - Сирију и Египат

Моја ташта је изузетна жена и обећао сам себи да ћу је мумифицирати када умре...тако што ћу је обмотати њеним језиком.

боље се слажем са таштом него са женом :)

и исто Стевина слика и тако то :)

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

To su predrasude koje su izmislili metiljavi muškarci. Mene moja svekrva voli kao svoje dete .

Svidja mi se to sto kazete, daj Boze da je vise takvih; to je sigurno i do Vaseg I do njenog stava. Ali ne verujem da su samo predrasude u pitanju, tj.da je neko izmislio nesto sto realno ne postoji; ako je u Vasoj porodici sve ok, hvala Bogu, to nazalost ne znaci da je u svim. Ja svoju nisam ni upoznala, vec je bila pokojna, ali sam cula i citala za mnoga losa iskustva.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Наравно да је волим, довољно је то што је родила мога мужа :) 

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Na danasnje vreme buduce svekrve se pitaju kakva li ce snajka da bude. Hoce li ustajat rano ili lezat do podne. I tako u tom fazonu. 0110_hahaha

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Kako da ne volim tastu kad me stalno snabdeva sa cim treba - sir, kajmak, pa ondaK domace slatko i dzem... ih`!, ima tu svacega... :jelenk11:

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Моја ташта је изузетна жена и обећао сам себи да ћу је мумифицирати када умре...тако што ћу је обмотати њеним језиком.

Линк до поруке
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...