Jump to content

Лажни фејсбук профил "Отац Пајсије"- троловање и исмејавање Цркве

Оцени ову тему

Препоручена порука

• Гости

Верујем да су многи од вас видели овај фејсбук профил .

Видите да су теме и линкови класична исмејавања и да немају никакве везе ни са оцем Пајсијем, ни са Црквом, али имау везе са исмејавањем Цркве, тј. лика старца Пајсија.

Лик који стоји иза овог профила користи класичан начин троловања, баш онако како то раде полуписмени фесјбукаши који "бране веру" по интернету. Ту су ВЕЛИКА СЛОВА, масони, исмејавање лекара... у суштини подмукло исмејавање Цркве. 

Рекох да знате, да се не "пецате"...

iogjZoMEW5gdy.JPG

Подели на овим сајтовима

• Гости

Мислим да није лоше да прокоментаришемо зашто постоје овакве ствари, да ли смо сами криви? Да ли на фејсбуку треба користити речник који нико од посетиоца друштвених мрежа не разуме и касније дође до тога да се исмејавају са црквеним терминима...

Подели на овим сајтовима

Znam za njega. Kontam da neko troluje i sprda se, ali da se za*ebava sa bolesnom i umrlom decom, ubijenima, žrtvama silovanja i nasilja - to može samo težak retard.

Подели на овим сајтовима

Ja sam u prvih nekoliko postova pomislio,mozda je i neki istripovani zilot-teoreticar zavere ali sa svakim sledecim se sve vise vidi da je klasicno ismejavanje.Zasto i ko je kriv?

Pa niko posebno,svi pomalo.Na internetu se svasta pripisuje Pravoslavlju od Novaka masona pa do raznih prica o vladikama,i to iskoriscavaju odredjeni ljudi kako bi vernike prikazali totalno zatucanim ovcama.

A jezik nikako ne treba koristiti strucan,sta vise,smatram da bi sve pa mozda i Bibliju valjalo prevesti na danasnji jezik,da bi svima bilo dostupno.

Od svega je najtuznije sto su stavili sliku i ime Svetog starca Pajsija,sve ostalo nije ni bitno toliko.

Подели на овим сајтовима

зашто постоје овакве ствари, да ли смо сами криви
сви ми заједно смо криви.....али зло у свету се толико захуктало, да је јако тешко вратити се на почетак и нешто поправити.....једино још наше молитве Господу могу нешто учинити....
Подели на овим сајтовима

689 свиђања. Јел смо ми нормални кад подржавамо исмејавање. Може ваљда да се провери ко је води?

Подели на овим сајтовима

сви ми заједно смо криви.....али зло у свету се толико захуктало, да је јако тешко вратити се на почетак и нешто поправити.....једино још наше молитве Господу могу нешто учинити....

Sto bi smo mi bili krivi,za komentare bezboznika.Pa Crkva je oduvek bila progonjena,i ismejavana.Ovo je samo moderan nacin,duh vremena sto bi se reklo.

Подели на овим сајтовима

Sto bi smo mi bili krivi,za komentare bezboznika.Pa Crkva je oduvek bila progonjena,i ismejavana.Ovo je samo moderan nacin,duh vremena sto bi se reklo.
сви ми , то значи човек.....човек у глобалу...од човека потиче зло.....
Подели на овим сајтовима

Мислим да није лоше да прокоментаришемо зашто постоје овакве ствари, да ли смо сами криви? Да ли на фејсбуку треба користити речник који нико од посетиоца друштвених мрежа не разуме и касније дође до тога да се исмејавају са црквеним терминима...

Što se tiče ovakvih stvar obostrana je krivica. Na ovoj Facebook stranici su samo klevete i laži.

Подели на овим сајтовима

Колко контам, прво су се смејали оцу Јоилу и "зилотима", подражавали и имитирали их, да би касније развили неку своју причу.

Степен неукуса на страници је велики, хумора мањка, ал опет би могла да служи ко шамар многима.

Подели на овим сајтовима

689 свиђања. Јел смо ми нормални кад подржавамо исмејавање. Може ваљда да се провери ко је води?

Pa neki način svi ti koji su lajkovali to su još luđi od samog administratora stranice. Ne možeš da vidiš koje admin stranice jer niko nije lud to da setuje kada hoće da ismeva sa drugim. 

Подели на овим сајтовима

Јел смо ми нормални кад подржавамо исмејавање

Има ту људи који заиста и мисле да је то тако! То можеш видјети и по коментарима! Али већина их се само шпрда, а ни то није ок! Тај неко ко управља том страницом је узео лик и име старца Пајсија и исмијава! Треба га спријечити у томе, а не још више разјаривати то тиме што ћемо се шпрдати са њим!

Нажалост, то је једна од тих лоших страна фејса гдје свако може да уради свашта, да објави свашта, да каже свашта......и да не сноси никакву одговорност за то! Ко зна колико је оваквих страница!!!?  crosseo  

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу

• Креирај ново...