Jump to content
Arsenija

Opasnosti online upoznavanja

Оцени ову тему

Recommended Posts

Ključna stvar.

Koja je razlika izmedju "šonje " i "dobrog momka"?

Sa ovim prvim jelte, možeš da upavljaš kako hoćeš.

Ovaj drugi je na dobrom putu da postane ovaj prvi, samo toga nije svestan.

Ne može se niko 100% pslagati sa nama, niti možemo da imamo potpuno poklapanje u mišljenjima i stavovima. Normalno je da dolazi do razmirica usled tih stvari, svi mi imamo neke svoje navike, običaje,stavove koji su nekom drugom čudni, neobični ili se jednostavno ne slažu sa tim. Ako je neko potpuno podređen tebi, ,,savršen'' jelte znači da nije normalan, da ima problema sa identitetom.

Mana je valjda to  što deluju previše dobro,ponekad i smotano u ovome svetu koji nije dobar...i u kome preživljavaju hrabri i bezobrazni koji mogu da izadju na kraj sa svim životnim situacijama....

Pretpostavljam da je to u pitanju jer je u osnovi priče sigurnost,emotivna i svaka druga...

Da ali odavno ovaj svijet nije vise mjesto gdje se iskljucivo prezivljava uz surovu borbu sa okolnostima. U ljudskom drustvu, istina ne za sve ljude, ali za mnoge zivot nije prezivljavanje, vec zivljenje. Ne moras se ni suocavati sa nekim situacijama u kome ti je nuzno potrebno lukavstvo, predvidivost, smalazljivost i borba sa nezogdnim prilikama. Uz to jos kad i zena radi, onda nema razloga za neku brigu.

Mozda neke zene nisu dovoljno rascistile sa sobom glede te sigurnosti, i da se jos povode za duhom starog vremena kada im je ta sigurnost stvarno znacila, jer bez nje niti su imale sta jesti, piti, ni gdje zivjeti niti kako opstajati.

Realno gledajuci zene pre svega traze da je covek dobar u krevetu i da ih materijalno obezbedi

a kad se to ispuni sve ostalo mozda nije ni potrebno!

To je u ljudskoj priorodi.

Ili kad si lep ili bogat sve ti je oprošteno :)

Žene su u stanju svašta da istrpe samo da je taj neko pored njih .

Niko nije savršen,ali neki ljudi mogu biti savršeni jedni za drugo. 

Ne pričam o ljudima koji su savršeni jedno za drugo. To je potpuno druga stvar. Ono što je za tebe savršeno, možda meni nije. Onaj koji je meni savršen, ama sigurno nije ni tebi niti većini devojaka. :D

Pričam o muškarcima koji se predstavljaju kao savršeni za svaku ženu. Takvih je mnogo, i u RL i na netu. 

Ja sam sa internet upoznavanjima imao bas lepih iskustva. Vise dobrih prijatelja sam upoznao bas preko interneta. 

Mene vise brine to sto mi internet oduzima previse od zivota jer ga trosim na raznorazne likove koji mi nisu preterano potrebni u zivotu. Posebno forumi i raspravljanje o glupostima sa tim istim likovima. Glupostima koje nece da mi koriste nista, samo pokazujemo ruzne strane ljudske prirode. 

Ključna stvar.

Koja je razlika izmedju "šonje " i "dobrog momka"?

Sonja bi bio neko ko je manje vise nepozeljan kako i kod zena tako i u drustvu gdje se trazi kakav takav stav. Na poslu recimo ili u slicno, Sonja bi bio neko ko je zavistan od drugoga, ko je tako vaspitan, najcesce uz roditelje da nema sigurnosti u sebe i plasi se raznih situacija, moc odlucivanja mu je na vrlo niskom nivou.

Dobar momak bi bio neko ko nije kao sonja, ima sigurnost, ali ne ispoljava je potpuno i samouvjereno, ponekad djeluje malo nesiguran. Samostalan je ali ne djeluje jak kao stijena u svom karakteru. Tu svoju nepotpunu sigurnost kompenzuje brzoj privrzenosti zeni. Medjutim nema pricu, nije sarmantan, ponekad kaze nesto veselo, ali nije uvijek masina koja ce zeni uvijek udovoljiti sa pricom koju ona zeli da cuje. Takvi onda cesto dobiju sut kartu. :)

Sonja bi bio neko ko je manje vise nepozeljan kako i kod zena tako i u drustvu gdje se trazi kakav takav stav. Na poslu recimo ili u slicno, Sonja bi bio neko ko je zavistan od drugoga, ko je tako vaspitan, najcesce uz roditelje da nema sigurnosti u sebe i plasi se raznih situacija, moc odlucivanja mu je na velo miskom nivou.

Dobar momak bi bio neko ko nije kao sonja, ima sigurnost, ali ne ispoljava je potpuno i samouvjereno, ponekad djeluje malo nesiguran. Samostalan je ali ne djeluje jak kao stijena u svom karakteru. Tu svoju nepotpunu sigurnost kompenzuje brzoj privrzenosti zeni. Medjutim nema pricu, nije sarmantan, ponekad kaze nesto veselo, ali nije uvijek masina koja ce zeni uvijek udovoljiti sa pricom koju ona zeli da cuje. Takvi onda cesto dobiju sut kartu. :)

Onda sam ja los momak?! Ili nesto trece? A bio sam dobar? Ja sam mislio da sam bio shonja a sad sam dobar. :D

Onaj koji je meni savršen, ama sigurno nije ni tebi niti većini devojaka. Pričam o muškarcima koji se predstavljaju kao savršeni za svaku ženu. Takvih je mnogo, i u RL i na netu. 

O ukusima ne  treba raspravljati. :D

Ne znam šta da ti kažem osim....triput meri,jednom seci... 0703_read

Dobar momak bi bio neko ko nije kao sonja, ima sigurnost, ali ne ispoljava je potpuno i samouvjereno, ponekad djeluje malo nesiguran. Samostalan je ali ne djeluje jak kao stijena u svom karakteru. Tu svoju nepotpunu sigurnost kompenzuje brzoj privrzenosti zeni. Medjutim nema pricu, nije sarmantan, ponekad kaze nesto veselo, ali nije uvijek masina koja ce zeni uvijek udovoljiti sa pricom koju ona zeli da cuje. Takvi onda cesto dobiju sut kartu.

Zaključak....."Dobar  momak"~"normalna osoba"

E,da bi se neko zaljubio u normalnu osobu  potreno je mnogo više od toga da bude spontana.....treba da se poklope interesovanja,neki stavovi,karakteri,....ali je hemija u ovoj priči  najvažnija....

Ako nema hemije,a to znači nema  ljubavi....logično je da sledi šut karta.

Zaključak....."Dobar  momak"~"normalna osoba"

E,da bi se neko zaljubio u normalnu osobu  potreno je mnogo više od toga da bude spontana.....treba da se poklope interesovanja,neki stavovi,karakteri,....ali je hemija u ovoj priči  najvažnija....

forever_alone_drawing.jpg

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...