Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Arsenija

Opasnosti online upoznavanja

Оцени ову тему

Recommended Posts

Moj jedan rodjak koji ima 20 godina skoro svake nedelje spava sa nekom drugom devojkom preko Fejsbuka!

Lovačke priče.

Prava lovačka priča je kad kreneš u lov i sa kilometara daljine upucaš jelena koji padne na divlju svinju i probode je rogom,a kad im se približiš vidiš da divlja svinja u ustima drži zeca. :D 

Volim lovačke priče, ali mi i dalje nije jasno kako spavaš sa nekim PREKO  facebook-a?? Laro, ženo, pomagaj

Sajber  XXX?

Ma ne....verovatno je mislio da se oni samo "upoznaju " preko fejsa....i da onda "spavaju". :1502_baby:  :1502_baby: 

E jeste to. Dosadni, predvidivi, nemaju nikakvih mana, zena ih ne mora ispravljati, zena ne mora da se trudi, oni oni uvijek sve ispunjavaju itd...to je sindorm "dobrog momka" kojeg zene izbjegavaju i onda se okrenu onima koji su malo "pokvareniji".

Mana je valjda to  što deluju previše dobro,ponekad i smotano u ovome svetu koji nije dobar...i u kome preživljavaju hrabri i bezobrazni koji mogu da izadju na kraj sa svim životnim situacijama....

Pretpostavljam da je to u pitanju jer je u osnovi priče sigurnost,emotivna i svaka druga...

Mana je valjda to  što deluju previše dobro,ponekad i smotano u ovome svetu koji nije dobar...i u kome preživljavaju hrabri i bezobrazni koji mogu da izadju na kraj sa svim životnim situacijama....

Pretpostavljam da je to u pitanju jer je u osnovi priče sigurnost,emotivna i svaka druga...

Ženo, reci na srpskom- niko baš ne želi da ima šonju pored sebe. :D

nisam zaguljen vec sam vam rekao jednu istinitu cinjenicu a vi se ismebate na tu temu! Nije ni bitno.

Da... sindrom novog forumaša... to je i mene izluđivalo na početku, sad kad vidim da nas neko voza, bar pridodam po gasu.. navići ćeš se :D

Šalim se naravno, moj drugar ima cimera koji je poput tvog rođaka, prijatelja... nisu lovačke priče, ovaj dečko vidi i sam šta se dešava :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...