Jump to content
Arsenija

Opasnosti online upoznavanja

Оцени ову тему

Recommended Posts

http://zena.blic.rs/Porodica/15544/Ispovest-Muskarac-kojeg-sam-upoznala-preko-interneta-tukao-me-je-do-krvi   

Želim da pročitate ispovest ove nesrećne žene...i da kažete svoje mišljenje... Kao i to koje su sve opasnosti upoznavanja online,ne bi li možda  našli načina da se ovakve stvari ne dešavaju više nikome i nikada...

online-friends.png

Девојка из мог насеља упознала момка (из другог града) преко Фејса, и ено их, скоро три године у срећном браку и имају ћеркицу.

Нема правила...

Ja sam protiv online upoznavanja , jer smatram da nekog prvo treba upoznati pa ga onda gledati kao potencijalog partnera ... a ne obrnuto. 

Mada svako ima slobodu da radi šta hoće, ali bi trebalo da znaju da svaki izbor ima i svoje posledice pre nego što počnu da se žale. 

Sestra od mog druga se udala tako sto joj je njen sadasnji poslao sms poruku koja nije bila namenjena njoj.Tj,covek pogresio broj i oni krenu da se dopisuju onako bezveze,prodje vreme upoznaju se i sad su u braku i imaju dvoje dece. :)

Nema online upoznavanje veze sa ovim slucajem. Ovoj zeni sigurno da ce na dalje, upoznavanje preko interneta biti traumaticno i da nece pokusavati vise upo znati muskarca na ovaj nacin.

Ali i u stvarnom zivotu moguce je upoznati sarmantnog psihopatu, koji ce u pocetku se dobro skrivati, a tek onda kad dodje do veze pokazati svoje pravo lice. Mi ovdje imamo na forumu, Ivan Nedic je upoznao svoju zenu preko interneta, i jos bezbroj uspjesnih primjera.

Premalo je detalja, a novine prenose kao da je sve bilo uredu medju njima, i da je ovaj lik bio super, i onda se naprosto preokrenuo. Moguce je da je tako bilo, a moguce i da nisu navelicsve detalje koji bi ukazivali na to da je zena mogla ranije odustati vidjevsi da s njim nije nesto uredu. Ne znam sta bih rekao za slucaj ove zene, mozda joj se desiilo prosto, kao sto se moze desiti i u zivotu da upoznas takvu osobu, ili je bilo nekih znakova koje je mogla prepoznati da on nije normalna osoba.

Samo cesto se cuje od neke zene koja se jada da je prosla mmogo burnih veza koje su se raspale, a one ostale povredjene i nikako da nadju onog pravog. Mozda je i ova imala takvih veza, pa odlucila da srecu okusa na internetu, i onda joj se desilo isto. Mozda opet nije prepoznala isto ponasanje kao i njenih prethodnika, mozda je opet pravila iste greske, ne vezano sto je ovaj put online upoznala.

Uglavnom online upoznavanje ima svoje specificnosti i na sta treba obratiti paznju, ali svakako je normalan nacin da nekoga upoznas.

Ljudi imaju interes kad upoznaku osobu suprotnog pola dok ne dobiju ono što žele.

Posle toga ili je odbace kao prlljavu čarapu ili krene neki vid maltletiranja.

Mislim da to nema veze sa internetom,ili upoznavanja u kafiću preko prijatelja i sl...

Mnoge žene u ovoj državi trpe nasilje a svi nasilnici su u početku bili više nego fini...

Упознала сам пуно дивних људи путем интернета. 

Треба бити опрезан као и у животу.

Прво упознавање свакако да буде на јавном месту, преко дана, можда не ни насамо, док се уживо не провере намере друге особе, јелте. 

А сад, заљубљивање преко нета ми је једнодимензионално, мора се видети да ли тон и слика штимају.

А интернет је свакако одлично ловиште за злонамернике свих фела...потребно је укључити мозак.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...