Jump to content
Sign in to follow this  
Zayron

Prirodne psihotropne droge - gljive "čarobne" ili "đavolske"?

Recommended Posts

To je sad offtopic, kad oces da proguras svoj stav time sto teretis sagovornika za ono sto nije nikad izgovorio, niti ti pada na pamet da razmislis dublje o cemu se prica. Napisao sam tabletomani, koji se izricito oslanjaju na tablete i jedino koriste taj metod lecenja, koji i nije lecenje nego otupljivanje. E sad to sto je travarstvo i sve ostalo potisnuto zarad moderne nauke koja ne posmatra coveka u celosti, i ateisticke psihoterapije kojoj je najvisi domet prepisivanje brda tableta, je nesto drugo i o tome bi se moglo pricati na novoj temi, evo jedna informativna knjizica:

PRAVOSLAVLJE-I-PSIHOTERAPIJA_slika_XL_35

Biljka je zivo stvorenje, a tableta je tableta, i to dvoje su neuporedivi.

To je sad offtopic, kad oces da proguras svoj stav time sto teretis sagovornika za ono sto nije nikad izgovorio, niti ti pada na pamet da razmislis dublje o cemu se prica.

Počeo si sa konstatacijom da je uzimanje lekova za smirenje sada "in", tačnije, rekao si moda...  

Kao da niko nema ni gram mozga da prvo krene sa prirodnim lekovima za smirenje. Sigurna sam da svi koji pate od psihičkih bolesti najpre probaju lakše prirodne lekove, a da za fabričkim posežu kad vide da od prirodnih nema vajde. Zato ne pričaj o toj modi koju spominješ, ne vređaj ljude kojima je dovoljan pakao u njima samima.

To je sad offtopic, kad oces da proguras svoj stav time sto teretis sagovornika za ono sto nije nikad izgovorio, niti ti pada na pamet da razmislis dublje o cemu se prica. Napisao sam tabletomani, koji se izricito oslanjaju na tablete i jedino koriste taj metod lecenja, koji i nije lecenje nego otupljivanje. E sad to sto je travarstvo i sve ostalo potisnuto zarad moderne nauke koja ne posmatra coveka u celosti, i ateisticke psihoterapije kojoj je najvisi domet prepisivanje brda tableta, je nesto drugo i o tome bi se moglo pricati na novoj temi, evo jedna informativna knjizica:

PRAVOSLAVLJE-I-PSIHOTERAPIJA_slika_XL_35

Biljka je zivo stvorenje, a tableta je tableta, i to dvoje su neuporedivi.

Da, sad si se editovao, pa ispada da ja nisam dobro čitala šta si ti pisao ... Just_Cuz_19

Počeo si sa konstatacijom da je uzimanje lekova za smirenje sada "in", tačnije, rekao si moda...  

Kao da niko nema ni gram mozga da prvo krene sa prirodnim lekovima za smirenje. Sigurna sam da svi koji pate od psihičkih bolesti najpre probaju lakše prirodne lekove, a da za fabričkim posežu kad vide da od prirodnih nema vajde. Zato ne pričaj o toj modi koju spominješ, ne vređaj ljude kojima je dovoljan pakao u njima samima.

Jeste moda, i to je najblaza rec koju sam mogao odabrati.

To u sta si ti sigurna je tvoje licno misljenje. Ne vredjam nikoga, samo konstatujem cinjenice. Nemoj da mislis da nisam upoznat sa psiholoskim poremecajima i efektima modernog nacina lecenja. Nisi jedina na forumu koja se susrela sa time.

edit: cesto tj skoro uvek editujem postove :D

Jeste moda, i to je najblaza rec koju sam mogao odabrati.

To u sta si ti sigurna je tvoje licno misljenje. Ne vredjam nikoga, samo konstatujem cinjenice. Nemoj da mislis da nisam upoznat sa psiholoskim poremecajima i efektima modernog nacina lecenja. Nisi jedina na forumu koja se susrela sa time.

edit: cesto tj skoro uvek editujem postove :D

Završen razgovor. Hvala.

Ovo je meni bolje od lisohlavki, meni sasvim dovoljno, sve to imate tamo, i viziju i psihodeliju  i imaginaciju i isnpiraciju. Ne trebaju mi ni te gljivice ni čaj od njih a ni travica sušena, sijeno nekakvo i marjanka s ovim.

Te Deum - by the Benedictine Nuns of St. Cecilia's Abbey

Sad sam se sjetio da sam i ja tačno prije godimu dana napravio video s ovim sestrama iz opatije sv. Cecilije, pa vam ga pokažem ovdje. Te su baš virtouzi u izvođenju psihodelično-spiritualne muzike, te valjda hodaju po cijeli dan ovako muzikološko-spiritualno "zdrogovane" i opojene, od službe do službe, samo što jedna prođe dođe druga i opet nova doza.

Gloria in excelsis Dei
http://www.stceciliasabbey.org.uk/
Gloria From Mass Of The Sacred Heart,
The Benedictine Nuns Of St Cecilias Abbey

http://bit.ly/117wY2O

Ej ovo dobro zvuci, cakstavise odlicno! :)

ah, dyno nam se dopuje extatickom muzikom, evo ti ova, baš je dobra.

radosno plivanje sa ekstatićkim koncem, iz programa za alko-abstinente

jest da je to iz programa za liječenje alkoholičara ali njih to ima privest do

ekstaze slično kao alkoholna opojenost kako na nju ne bi mislili, hahahaha

Happy Swimming with Ecstatic End * Radostné plavání s extatickým závěrem

Be Happy Star!

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...