Jump to content

Песма коју бисте радо поделили са неким чланом форума

Оцени ову тему

Lion

Препоручена порука

па једино ако нас замишљате као тамну страну Раја и материјалистички сајт који згрће добра на земљи и као само-деструктивну пећину у коју сви отисци воде, али ниједан напоље и све то уз топли мирис запаљеног ''colitas'' ... цветова марихуане  ekstra zru :P

leteti leteti leteti :)

пошто о томе говори песма hotel california  4chsmu1

данас се то зове краће ''caliFORNICATION''  :cheesy:

Подели на овим сајтовима

• Гости
Guest ага пије млеко

Sa :), ovo moze posluziti kao himna ekstra

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=UfjsnQSFHxw

Што брате ова сатанистичка песма да буде за химну ЖРУ ?!

Не разумем... :cheesy:

Подели на овим сајтовима

И ја знам да је ова песма сатанистичка.

ANALIZA PJESME "HOTEL KALIFORNIJA", grupa Eagles, USA

Autori : Grupa "Eagles" ("Orlovi"), jedna od najpopularnijih americkih grupa. Ime grupe je uzeto iz indijanskih ceremonija. Indijanski 'duh svemira' se u toj paganskoj religiji naziva orao (Eagle). Filozofija grupe potice iz knjige koju je napisao Karlos Kaston gdje je pod naslovom "Dani orla" opisao i objasnio neke indijanske zakone paganskih rituala koji su prisutni i u pjesmama grupe "Orlovi". Evo primjera teksta iz jedne njihove pjesme (od "Iglsa") :

* "Ti imaš demone i imaš žudnje,

a imam ih i ja nekoliko,

tražim kcerku davola licno!"*

Ovo pokazuje 'na cemu ova grupa stoji'.

'Fin' tekst, nema šta!

Ali dragi moji, ovo niti je igra - niti konzervatorij naivnih umjetnika!

Oni (Iglsi) su jedna od rijetkih grupa koja kombinuje 'snimanje unazad' sa toliko jasnih znakova demonskih sila.

Ðavo koristi neobicne nacine za ostvarivanje svojih ciljeva, pa tako i ovo dostignuce mudro smišljene prevare.

Samo na ploci "Hotel kalifornija" postoji snimljeno nekoliko poruka 'unazad' koje normalno ne cujete, ali ih vaš mozak registruje.

Neko smatra da se iza ovakvog nacina snimanja krije svojevrstan 'majstorluk', a u stvari se radi o perfidnom nacinu za utiskivanje demonskih poruka vašem umu a da toga niste ni svjesni.

Kasnije, kada ih cujete, te rijeci, ucinice vam se poznate i necete na njih obracati mnogo pažnju.

Medutim, one su kao droga koja se davala djeci jedno vrijeme preko onih mirišljavih slicica : tada je djeciji um registrovao preko cula mirisa i okusa neprimjetne tragove heroina i drugih droga ubacenih u punilo papira od kojih su se slicice pravile i farbu kojom su farbane, a da oni toga nisu bili ni svjesni. Miris se utiskivao u um koji, kako je izracunato, sjecanje na tu registraciju cula nije mogao izbaciti niti do dvadesetih godina starosti te djece. Na ovaj nacin su dijelovi cijelih generacija naše omladine pripremani za potencijalne uživaoce smrtno opasnih droga.

Poenta je ista kada se radi o prije spomenutim "majstorijama" - neznajuci mnogi su na ovaj nacIn (govorim o muzici izmedu mnogih i grupe "Eagles") pripremani da budu plodno tlo za demonske uticaje.

Evo nekoliko poruka unazad registrovanih na ploci "Hotel Kalifornija" :

- "imamo poruku",

- "lice iza maske",

- "svugdje ga ubodi".

Mnogima za sada ovo nema neki narocit smisao. Ali imajte strpljenja i citajte do kraja.

Sve što se tice ovoga o cemu pišem u vezi ove tematike dobija svoj smisao kada se analizira, po nekima jedna od najljepših americkih rok pjesama uopšte, koja nosi naslov albuma - dakle, "Hotel Kalifornija" za koju ste toliko zapeli, vjerujem i ne znajuci o cemu se zapravo tu radi.

Da bih otklonio mnoge zabune i nerazumjevanja, molim vas da ovaj tekst shvatite iskljucivo kao gest dobre namjere i ništa više. I ovakvo znanje ništa ne vrijedi ako se ne podijeli sa dragim ljudima, a to ste meni vi svi, drage moje forumdžije.

I ja sam odrastao uz englesku, americku, i poneki stidljivi prodor italijanske i francuske, rok industrije.

Slušali smo Radio Luxemburg. Rifove smo 'krali' od Ricija Blekmura, sanjarili o uspjehu "Bitlsa", sjajnim ocima išcekivali svaki novi broj "Džuboksa" jer bi osim sadržaja u njima bile i na plastici ili razglednici narezane pjesme kao npr. "Djevojcice, jesi li vidjela majku kako place?" od Rolingsounsa i sl.

Sa cudenjem smo slušali 'solaže' Bode Kovacevica, Vedrana Božica, Josipa Boceka, kasnije Tocka, uživali u ploci Korni grupe "Ne tako obican život", i ko zna šta još.

Sa ushicenjem smo slušali i kupovali ploce rok legendi : Ajron Mejden, Iglsa, Ajron kristobola, Elisa Kupera, Pink Flojda, Blek Sabata, Led Cepelina, kasnije Kiss, U2, ACDC, itd. itd. i posebno radovali "Bijelom digmetu", "Tajmu", kasnije "Generaciji 5" itd. itd.

Dakle, to je bilo vrijeme koje je utkano u biografiju moga djetinjstva.

Tada je bilo lako proturiti svašta : ne znaš engleski, a muzika ubrazava krv u žilama. Mackice se samo talo lijepe kada zasviraš npr. Speed King, Child in the Time, Supernauth, a da ne pricam za "Smoke on the Water". Više se i ne sjecam svih tih naslova jer je prevladala druga muzika - sada se drugo sluša i radi.

Onda jednom 'hladan tuš' : najveci broj onih cije pjesme smo svrstavali u tkzv. "kult" pjesme jedne cijele muzicke generacije u stvari pripadaju davoljoj religiji - sotonskoj crkvi osnovanoj upravo u Kaliforniji, a ova pjesma cija analiza slijedi i govori upravo o tome.

Koliko puta smo samo pjevajuci ovu pjesmu pjevali sotoni u cast i ne znajuci to.

ANALIZA pjesme "Hotel Kalifornija" sa istoimene ploce grupe "Eagles" :

a - Prvi fragment - prva strofa i refren

Upoznajemo jednog mladog covjeka koji putuje tamnim pustinjskim putem. Zaustavlja se u hotelu "Kalifornija". Docekan je kod vrata i djevojka mu kaže : "Dobro došao u hotel 'Kalifornija'! Tako divno mjesto - tako divno lice".

On misli u sebi : "Ovo može biti raj ili pakao".

Ovdje je prva indicija : Kad je mladic vidio sjaj svjetala u daljini, osjetio je kako mu glava postaje teška, oci pocinju da gube vid, i morao je da svrati na prenocište. Drugim rijecima, gubio je kontrolu nad sobom kad je vidio hotel.

Onda cuje glas pjesme (refren) : "Dobro došao u hotel 'Kalifornija' - tako divno mjesto - tako divno lice".

Koje je to 'divno mjesto' i koje je to 'divno lice'?.

Poruka se dobija slušanjem pjesme unazad : sjecate se, malo prije sam naveo - "Lice iza maske".

Gdje se može vidjeti to lice? Naravno, na omotu ploce. Na slici se vidi hotelska dvorana puna ljudi, a na zadnjem zidu su tri prozora. U srednjem prozoru je lice jednog covjeka.

Poslije pažljivog ispitivanja jasno je da je ovaj covjek Anton Lavej.

Šta znate o Laveju?

Najveci broj nas nije nikada ni cuo za njega.

Neki možda jesu i ne pridaju tome što se o njemu zna neki znacaj.

Da vidimo :

Lavej je covjek sa mnogo zanimanja i velikom slavom. On je autor 'sotonske biblije'. Bio je glavni glumac u filmu Mika Džegera pod naslovom "Invokacija mom bratu demonu". Na kraju Lavej je covjek koji je otvorio prvu sotonsku crkvu u jednom hotelu u San Francisku.

Dakle, još jednom, osnovao je prvu sotonsku crkvu a to objavljuje sljedecu poruku : "Sotona osnovao svoju religiju?"

b - Drugi fragment - druga strofa i refren

"Pozvao sam kapetana : "Molim Vas donesite mi moje vino!"".

On je rekao : "Nemamo tog duha ovdje još od 1969" ... ... ... ...

Te godine Lavej je kupio hotel u San Francisku u Kaliforniji. U ovom hotelu otvorio je prvu sotonsku crkvu. On je bio najviši sveštenik ovdje ili - kapetan. Od 1969. kada je otvorio vrata te svoje crkve, do 1971.g. imao je dvanaest hiljada clanova koji su preobraceni u sotonizam.

Dalje, u pjesmi imamo rijeci : "Nazvao sam kapetana : 'Molim Vas donesite mi moje vino'" (pridošlica pita za Veceru Gospodnju - obred koji je Gospod Isus Hristos ustanovio za svoje sljedbenike kao simboliku krvi koju je On prolio za njihovo iskupljenje upravo od posljedica sotonskog uticaja). Kapetan je rekao da ne služe to pice od 1969. godine."

O cemu je ovdje rijec?

"Nazvao sam kapetana" = "Nazvao sam najvišeg sveštenika" - to je znacenje.

"I rekao sam mu da donese vino" - u Bibliji je vino (upotrijebljeno u ovom smislu) simbol za krv Isusa Hrista. Kapetan dakle kaže da to vino ne služi u ovom hotelu od 1969. godine. Te godine sotonska crkva otvorila je vrata narodu i covjek kaže da se taj simbol (Hristova prolivena krv) ne služi od te godine kada je sotonska crkva pocela da radi.

Poruka je da je sotona otvorio svoju crkvu, a na omotu ploce je slika Antona Laveja - kapetana crkve.

c - Treci fragment - treca strofa i refren

"Ogledala na plafonu i roze šampanjac na ledu. Rekla je da smo svi ovdje samo zatvorenici."

* Ovdje je slika uživanja u luksuzu, ali, u stvari - svi su tu zatvorenici.

"Posljednja stvar koje se sjecam je da sam trcao ka vratima. Pokušao sam da nadem put povratka nazad".

* Šta sve ovo znaci?

"Polako druže! Možeš da se prijaviš kad god poželiš, ali nikada ne možeš otici!".

Molim još obratite pažnju na ovo :

Majk Vornaki bio je sotonski sveštenik i napisao je knjigu "Sotonini prodavaci". On piše o izvoru koji još daje snagu sotonskoj crkvi.

Vornaki se bavio regrutovanjem mladih na fakultetima.

Išao bi okolo po fakultetima i družio se sa omladinom.

Pustio bi ih da slušaju rokenrol, pa ih onda vodio na žurke sa dosta droge i seksa, novca - šta god su poželjeli - sve što su voljeli.

Govorio im je da se mogu upisati - prijaviti u sotonsku crkvu kad god požele i ispisati kad god požele od droge, pica i novca.

Ali oni odatle nikada ne mogu otici.

Vornaki kaže da je i sam pokušao da ode iz sotonske crkve, ali da je to bilo teško.

Kaže da su ga demoni mucili i pokušali da ga fizicki zloupotrebe.

Sotona u pocetku nudi uživanja, luksuz, novac, ..., a kasnije ucini sve da lakomislene ucini svojim zarobljenicima.

Eto to vam je ta heroina americkog Rock & Roll-a

Подели на овим сајтовима

• Гости
Guest ага пије млеко

Satanisticka ? Od kada su The Eagles satanisti ?  0409_feel Gde vam je shirina oce  4chsmu1

:drugarstvo:

Е, хајде сада не прави се невештим....добро знаш о чему пева ова лимунадичава балада и шта се налази на унутрашњим корицама ове плоче групе Иглс... dobar decko

Подели на овим сајтовима

Извор,Машо...увек стави извор,да знамо одакле је текст узет.

Са неког форума .. а исте не сматрам битним извором, но ево ти http://www.balkanrock.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=426&st=0&sk=t&sd=a&start=15
Подели на овим сајтовима

Извор,Машо...увек стави извор,да знамо одакле је текст узет.

Са неког форума .. а исте не сматрам битним извором, но ево ти http://www.balkanrock.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=426&st=0&sk=t&sd=a&start=15
Хвала,Машо!
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Креирај ново...