Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Recommended Posts

пре 1 сат, Задње Време рече

Пс.

Мудар човек не бере цвет да би га мирисао него клекне помирише га и настави даље.

...do sledećeg cveta? :) 

E kad se nađe cvetak zanovetak...onda u saksiju i kući, zaliva se koliko put nedeljno, prskati za listanje, za hranjenje listova..pa da da cvetak zanovetak i kiseonik, i hlad i sve što zatreba :) a i da bude lepo :)

Želim vam svima po jedan super cvetak zanovetak..da nestanu brige...

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
пре 3 часа, sanja84 рече

E kad se nađe cvetak zanovetak...onda u saksiju i kući, zaliva se koliko put nedeljno, prskati za listanje, za hranjenje listova..pa da da cvetak zanovetak i kiseonik, i hlad i sve što zatreba :) a i da bude lepo :)

Када човек престане да жуди за оним шта нема и почне да види оно шта има и томе да се радује биће задовољан својим животом

пре 14 часа, Задње Време рече

Цеца има песму која каже; Остављене боли срам

Срамота јер нису успели

Неуспех те вуче.Ми све радимо да се докажемо као успешни и неуспех зна да боли. И ти сад желиш да отколониш тај свој бол.

Нађе човек цвет у пољу и окачи га на ревер да му буде украс и да га мирише: а он се суши и умуре на његовом реверу.

Тако ми нађемо лепу цуру и трудимо се да је уберемо као цвет  да нам буде украс да сви виде шта смо освојили.

А цвет вене на нашем реверу, и ускоро сво друго цвеће боље изгледа од нашег цвета јер жеља за успехом нас вуче даље.

Ја сам некада мислио да што човек више девојака освоји да је већи човек да је успешнији од других и то је покретало цео мој живот.

Док нисам схватио да само доброта чини да неко буде човек, зло чини да будемо нечовек

Својина се не види:

Купи жовек дијамантски прстен и стави га на руку. И диви му се месец дана, ужива у својој величини и успеху, А после тога престане да га примећује, сад су друге ствари мера успеха и он жуди за њима а прстен као и да нема више.

Зато су туђе жене увек занимљивије од своје жене; она је освојена и у њој више нема дражи.

Како је тешко разумети шта нас нагони да радимо тако како радимо

Пс.

Мудар човек не бере цвет да би га мирисао него клекне помирише га и настави даље.

Brate, cvetak koji uberem imam da mazim i pazim i uzivam dok zalivam. Nece sigurno uvenuti. Pa cak i da nije mnogo lep pored mene ce da procveta.

пре 12 часа, sanja84 рече

Jao nemoj samo cvetak zanovetak... 😔

Uh. Bolje kad cvetak ne zanovece mnogo, ce se umori covek od tolikog zanovetanja. Uh.

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах