Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Recommended Posts

пре 44 минута, Glas razuma рече

Praštajte i pomenite

А и статус си ми обрисао.

Шта ти је гордост

Накупи се доста тога шта треба да ти опростим, јесам ли ја баш толики хришћанин

А поменућу те: Бог је милостив нека ти бар он опрости ако ја не будем могао

@Задње Време 

praštajte, upravo suprotno, za brisanje statusa, isto praštajte, bio je u njemu link na tekst koji nije potpisan, a izgleda da lako može doći do nekih neželjenih nesporazuma, ali ne opterećujte se time, nema nikakve veze s Vama i nije nikakvo "otkačivanje". Svakako pomenite i hvala na razumijevanju.

Mir Hristov

пре 5 минута, Glas razuma рече

@Задње Време 

praštajte, upravo suprotno, za brisanje statusa, isto praštajte, bio je u njemu link na tekst koji nije potpisan, a izgleda da lako može doći do nekih neželjenih nesporazuma, ali ne opterećujte se time, nema nikakve veze s Vama i nije nikakvo "otkačivanje". Svakako pomenite i hvala na razumijevanju.

Mir Hristov

Тај текст је намерно без потписа и слободан је за дељење

пре 10 часа, Glas razuma рече

@Задње Време ako Vam nije problem, vjerujte mi na riječ da nema veze s Vama. Evo... svako dobro. :)

Неби било лоше да престанеш да ми персираш. Персирање је одраз недостатка љубави. Кад неко хоће да ти постави границу докле можеш да идеш онда ти он персира. Тако професори то траже од ученика, официри од подрежених, Снајка тако постави границу свекрви, (ви госпођо мама). А тамо где је граница ту нема слободе, а где нема слободе нема ни љубави. Па Богу се обраћамо са ТИ  јер је наш отац и воли нас, не поставља нам границу. Персирање је одраз лажних вредности овог света и недостатак хришћанске културе. 

Извини можда мало грубо све ово износим ал неволим кад ми се поставља граница.

пре 11 часа, Glas razuma рече

@Задње Време ako Vam nije problem, vjerujte mi na riječ da nema veze s Vama. Evo... svako dobro. :)

Само да додам пошто је тема о гордости

Персирање ја јасан знак гордости

пре 2 часа, Задње Време рече

Само да додам пошто је тема о гордости

Персирање ја јасан знак гордости

Hvala brate.

пре 14 часа, Задње Време рече

Ма није проблем:dobro:

Ni meni.

:) :dobro:

Nisam te bio "otkačio", sagledat ćeš ovdje u cjelini.

Kako reče jednom brat @Vladan :::. na jednoj drugoj temi, znam ja da svi čitaju Sveto Pismo.

I Svete Oce.

Nisam ja namjerno gord. Možda i jesam. Ako kažem da sam gord, onda sam i lažno skroman. A o tome se ne govori javno. Ako ne kažem ništa, onda sam lažno gord, što je znak lažne skromnosti :)

"Тим ћу се хвалити, а собом се нећу хвалити, већ ако слабостима својим. (2. Кор. 12,5)

Tako Božija blagodat u ljudskom životu nevidljivo djeluje, kao zraka Svjetlosti kroz šumu gordosti, znanja i samospašavanja, koju čovjek sadi, a ono drugo sjeme raste.

"И спава и устаје ноћу и дању; и семе ниче и расте, да не зна он. И говораше им: Тако је царство Божје као човек кад баци семе у земљу." (Марко 4,26-27)

Jer: "Svjetlost je znanje, a nije obrnuto", kako sveti Simeon Novi Bogoslov, koji neka mi oprosti i pomene me, što citiram izvan originalnoga konteksta.

:)

Ja isto imam problema sa gordošću...a kažu da je to najgori greh...a ja bih pukla kada mi neko udari po gordosti...i sve sam nešto lažno skromna...a kad stisne izlazi pravo lice... Zato i puštam da me skroz ponižavaju ljudi...ali šta vredi kad se svejedno ljutim u sebi.

@Glas razuma а ја таман хтео да вас питам где вам је овде @sanja84 кад ето ње исте секунде...

него не бих ти препоручио много да учиш од @Задње Време јер ја сам макар прочитао твоја општа места пре критике а овај се избрукао критикујући људе чија писања није ни сањао... али зато зна да дели поуке и савете о гордости...

удрите ви боље још по једну, неће да шкоди ;) 

Управо сада, Vladan :::. рече

@Glas razuma а ја таман хтео да вас питам где вам је овде @sanja84 кад ето ње исте секунде...

него не бих ти препоручио много да учиш од @Задње Време јер ја сам макар прочитао твоја општа места пре критике а овај се избрукао критикујући људе чија писања није ни сањао... али зато зна да дели поуке и савете о гордости...

удрите ви боље јо по једну, неће да шкоди ;) 

Vladane, šta sam ti sad ja napravila? 

пре 1 минут, sanja84 рече

Vladane, šta sam ti sad ja napravila? 

ништа сања него се вас троје упадљиво лепо слажете задњих дана на разним темама, па рекох како њих двојица да се овде дописују а тебе нема, кад оно док написах ето и тебе, ништа немам против, баш лепо дружите се форум за то и служи :) 

пре 4 минута, Vladan :::. рече

ништа сања него се вас троје упадљиво лепо слажете задњих дана на разним темама, па рекох како њих двојица да се овде дописују а тебе нема, кад оно док написах ето и тебе, ништа немам против, баш лепо дружите се форум за то и служи :) 

Pa da..to je ideja...

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах