Jump to content
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ
Јагода Наранџа Банана Лимета Лист Море Небо Боровница Грожђе Лубеница Чоколада Мермер WhatsApp Ubuntu Угаљ

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Recommended Posts

пре 4 часа, Bianca рече

Neša_ se vratio. 7896634

Možeš da promeniš latinicu u ćirilicu, pa čak i teme, ali tvoj ton pisanja i glumljenje žrtve se me menja.

Значи ја сам Неша који је некада писао латиницом а сада се прави Тоша и пише ћирилицом.

Колико је твој коефицијент интелигенције, 160-180, кад имаш овако оригинална размишљања?

Чуј ја жртва: ти се понашаш као жртва.

А ја сам тиранин који је дошао да уништи овај форум:i6d1r8:

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
пре 7 минута, Задње Време рече

Значи ја сам Неша који је некада писао латиницом а сада се прави Тоша и пише ћирилицом.

Колико је твој коефицијент интелигенције, 160-180, кад имаш овако оригинална размишљања?

Чуј ја жртва: ти се понашаш као жртва.

А ја сам тиранин који је дошао да уништи овај форум:i6d1r8:

Ona te je bas udarila po gordosti. 😉

пре 2 минута, Liga Džentlmena рече

Ona te je bas udarila po gordosti. 😉

Тешко је човеку да себе види да је се погордио, сви смо ми у тој игри, а она је успела да истресе из мене то:dobro:

А Бјанка која је на Поукама од 3.јануара  толико је напредно интелигентна  да од  3.јануара ове године већ зна какав је то Нешин стил...мислим да знам ко је БЈанко :D

Управо сада, Рапсоди рече

А Бјанка која је на Поукама од 3.јануара  толико је напредно интелигентна  да од  3.јануара ове године већ зна какав је то Нешин стил...мислим да знам ко је БЈанко :D

Hahaa. 😁😂😂

пре 2 минута, Рапсоди рече

А ко је тај Неша? Ја сам ту од скоро и нисам приметио тог лика. Имаш неки линк до неке његове теме да видим шта пише?

пре 2 минута, Задње Време рече

А ко је тај Неша? Ја сам ту од скоро и нисам приметио тог лика. Имаш неки линк до неке његове теме да видим шта пише?

Боље немој....ћеШ се убијеш у појам....:smeh1:

пре 3 часа, Рапсоди рече

Kako da ne znam, Neša je prvi sa kim sam razgovarala na ovom forumu, ako izuzmemo Nikolu i Ronina, iako su me svi živi upozoravali. ne_shvata Onda je nestao bez traga.

пре 6 часа, Рапсоди рече

Сад сам погледао: па и ја сам овде од 3.јануара. Судбина је чудо. Ми смо упућени једно на друго на неки начин.

За сад нам не иде баш најбоље али ко зна

пре 27 минута, Glas razuma рече

Занимљив интервју али не даје све одговоре. Говори се да добра дела ништа не значе и да се покајањем стиче права добит. 

Али шта је Покјање? Када човек увиди свој грех он онда почне да чини дела која су супротна греху, То је покајање. Покајање је нешто што долази после кајања. 

Значи кајемо се због злих дела и почињемо да чинимо добра дела, то је покајање. И ко не чини добра дела није се покајао од свог зла, он је се кајао али се није покајао. Говорник једноставно није свестан важности добрих дела и њиховог утицаја на нашу душу.

"Čovek je kao buba. Kad je topao dan i sunce sija, on leti, gordi se i zuji: «Sve šume su moje, sve livade su moje!» A samo što se sunce skrije, umire od zime, a vjetar briše – zaboravi svoju hrabrost, pripije se uz listić i samo pišti: «Ne otresi me!»" prepodobni Amvrosije Optinski

http://manastir-lepavina.org/vijest.php?id=238

U svezi traganja za odgovorima...

"Јер сваки који иште, прима; и који тражи, налази; и који куца, отвориће му се." (Матеј, глава 7,8)

A na ovoj temi, dosta se toga može korisnoga pročitati.

Praštajte i pomenite

Креирај налог или се пријави да даш коментар

Потребно је да будеш члан ЖРУ-а да би оставио коментар

Креирај налог

Пријавите се за нови налог на ЖРУ заједници. Једноставно је!

Региструј нови налог

Пријави се

Већ имаш налог? Пријави се овде

Пријави се одмах