Jump to content
Odahviing

Oružani sukob Žandarmerije i Albanaca s Kosova: Pucalo se kao da je rat!

Recommended Posts

Не знам стварно која је друга опција? Оћемо да пробамо поново са тенковима?

Druga opcija je ono sto je forumaš Luctor napisao:

Поништавање Бриселског споразума као неуставног и нелегитимног, повлачење "официра за везу", поништавање "административних прелаза" ка северу Космета, захтев да се питање Космета врати у УН. Одржавање даље ситуације замрзнутом, док се не стекну повољни услови за повратак легитимитета Србије на целој територији (случај Кипра, Грузије, Молдавије итд).

Па капирам да је већи део ОВК прешао у што формалне, што неформалне "безбедносне" структуре тзв. Косова... 

Јесте можда једина опција, само мени се чини да они први нису за сарадњу. А и што би били, сви су на њиховој страни, не можемо им ништа, што да се задовоље док не узму све што могу... Шта ће им добри односи са Србијом? Не мислим на обичан народ, али и код њих одлучују ликови попут Тачија, Харадинаја и осталих људи који живе најдиректније од криминала, хаоса и безвлашћа...

Ко каже да неће? Па је л` отишао неко у Приштину да са њима разговара? Или их позвао у Београд?

Ми само `оћемо да "поништавамо" некакве "споразуме"... Нема бре од тога ништа. Историја не може да се "поништи". Планета се окреће и не може да се врати у рикверц. Њима сада треба и одговара исто што и нама - да се ствари среде, смире, да се путује, тргује, праве куће итд. Нису бре сви Албанци криминалци и терористи.

И после Слобе, Слоба...

Ко каже да неће? Па је л` отишао неко у Приштину да са њима разговара? Или их позвао у Београд?

Ми само `оћемо да "поништавамо" некакве "споразуме"... Нема бре од тога ништа. Историја не може да се "поништи". Планета се окреће и не може да се врати у рикверц. Њима сада треба и одговара исто што и нама - да се ствари среде, смире, да се путује, тргује, праве куће итд. Нису бре сви Албанци криминалци и терористи.

И после Слобе, Слоба...

Znači samo ponavljaš istu mantru i ignorišeš rješenja koja se ponude.

То је последица деценија ваше бољшевичке политике према Косову и не може Звонко да реши за два дана. Али требало би да се почне. Па да онда наша полиција сарађује са њиховом да се ти бандити похватају. Докле год се одржава безакоње биће оваквих ствари. Али безакоње је ваша "политика", то је "одбрана" нечега... Ни ви сами више не знате чега. L'art pour l'art...

Tи постајеш све мање озбиљан саговорник и то је постало јако видљиво свима... Али шта да ти радим .. навуко си неку маску испод које мислиш да је супер, и тераш .. Не пријатељу .. Није тако ..

Почињеш реченицу ... ''последица ВАШЕ бољшевичке политике''  пишеш даље ''ВАША'' политика...  Моја ?  Наша са форума? Црквена? или знаш да сам ја из Србије..? Можда сам ја Албанац?   Мошда сам из Босне. Можда из Македоније.. а у македонији су Албанци и министри, и доносе законе.. просто државотворан народ ..

Лепо ти кажем да уопште немаш одговорности кад нешто говориш.. и зато то називам лапрдање.. 

Једино што је остало од твог појављивања овде јесте то што показујеш право лице.. и неко ће бар, надам се, научити нешто на ''твом примеру'' .. 

То је последица деценија ваше бољшевичке политике према Косову и не може Звонко да реши за два дана. Али требало би да се почне. Па да онда наша полиција сарађује са њиховом да се ти бандити похватају. Докле год се одржава безакоње биће оваквих ствари. Али безакоње је ваша "политика", то је "одбрана" нечега... Ни ви сами више не знате чега. L'art pour l'art...

0110_hahaha   12:smeha: Не могу да верујем. Јао мајко моја, у ком свету ти живиш . Ма најбоље довести вилењаке из Лотлоријена да бране шуму, то ће решити ствар . 

А наша од чега је састављена? Од белих анђела?

Такви су какви су, нисмо ни ми много бољи. То је сада тамо власт и готово. Или ћемо да сарађујемо или ћемо да останемо задња рупа на планети поред које нико неће хтети да прође

Satavljena je od Obilica pravih patriota porodicnih ljudi. I zasto uvek imas takav pesimistican stav? Cuj molim te niko nece hteti da prodje.

Ajde ne lupaj gluposti, prvo ne sarađuju sa njihovom policijom već sa euleksom i kforom, a drugo njihova policija ili ti KPS tako nešto je sastavljena barem što se severa tiče skroz od naših ljudi, tj. Srba 

Ajde ti prvoj procitaj sta je Zvonko napisao i sta sam mu ja odgovorio.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...