Jump to content
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr
Quora StumbleUpon Banana Lime Leaf vKontakte Sky Blueberry Slack Watermelon Chocolate Steam Black Facebook Tumblr

Придружите се нашој ВИБЕР ГРУПИ на ЛИНКУ

Оцени ову тему

Recommended Posts

Kreativnost je veoma važna u svakodnevnom životu.

Osmišljavamo prostor u kome živimo,razne modne detalje,igračke za decu,slatkiše,od starog pravimo novo i za sve nam je potrebna najpre ideja.

Treba izaći iz svakodnevnog toka misli i stvoriti nešto novo.

Često nam nedostaju ideje...ali dobra vest je da kreativnost može da se  uči čitavog života.Ako postoji iskustvo,čovek koji nije kreativan može mnogo da napreduje što potvrdjuje i priča o talentima.

Moja zamisao je da napravim malu riznicu ideja iz koje bi svako mogao da pokupi dragocene kreativne korene.

Pozivam sve koji imaju neku originalnu i u svakodnevnom životu lako primenljivu ideju da je spusti u ovu škrinju...

12ed3893a7a3822470855033d9676541.jpg

Slažem se.Da se spoje.

Ova fotka mi je vrlo simpatična,Pitam se da li je hrišćanski na ovakav način šaliti se?

41a1c08a1cd91aadc61ad7f987307691.jpg

Imam utisak da se na ovaj način ne poštuje svetinja.Kreativno je i vrlo je zalimljivo,može deci da se svidi,ali ipak me muči sumnja... .mislise.

Лара ,то сам се и ја питала када сам за Васкрс направила корпицу од теста и однела у њој јаја у цркву.Касније сам се постидела уместо да се поносим,јер сам имала утисак као да сам се играла са хлебом,док неко нема довољно за јело.Моја коначна одлука је да то више не радим.

Мада је ово твоје симпатично,наравно уз одређена објашњења деци :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...