Jump to content
Сања Т.

Захваљујем форумашима на ...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Драга моја сестро Александра или ти Сашка ! Толико си ме обрадовала позивом са вешћу коју смо ти и ја чекали дугих пола године и Богу хвала дочекасмо ! Када смо разговарали у почетку уливао сам ти наду да ће мо успети ! Верујем да је било код тебе много и премного суза али и наде ! Неизмерно сам срећан због , пре свега због брата Миће а и због тебе и целе твоје породице и родбине . Не могу ти описати колико сам био срећан после твог позива да сузе нисам могао зауставити дуго . Колеге су ме гледале и питале ШТА ЈЕ СТОБОМ ? Добрих сат времена нисам могао да проговорим и да им кажем о чему се ради ! Опрости ми молим те што сам ти слао поруке и цимао телефонмом нисам желео да којим случајем имаш некаквих проблема због тога али сам само желео да знам како се развија опоравак твога брата и ништа више ! Праштај ми молим те још једном и веруј да више нећу ти досађивати . Молићу се и даље за брата Мићу и целу твоју породицу и фамилију ! Бог вас све поживео !

5 hours ago, Драган Јашић рече

и Богу хвала дочекасмо !

Хвала Богу дочекасмо. Хвала Теби драги брате Драгане, ти си моја снага. Не знам да ли бих могла све ово без тебе. Драги Бог ми те је послао, као брата, за мог брата. Сваког дана овога живота бићеш у мојим молитвама. Нека Бог поживи твоје унучиће и твоју породицу, у здрављу и љубави и смирењу, а теби свако добро да, нека те својом Љубављу обгрли, као што си ти Мићу и мене.

Твоји позиви и поруке су ме некада држале живом. И враћале молитви када нисам имала више ни речи, ни суза. Не можеш да ме више не зовеш, па ми смо род. Драги брате, па ми смо тек почели да се смејемо заједно, зар не? 

8 hours ago, АлександраВ рече

Сами никада не бисмо успели. Сами, без људи, без Бога.

Хвала Ти брате мој.

И ти и брат Мића ће увек да будете у мојим мислима ! БОГУ ХВАЛА , а ја сам ту небитан . Волео бих да останемо у контакту до краја нашег кратког битисања у овом и оваквом животу на овом свету . Надам се да ћу упознати и брата Мирослава и да ће мо остати и на вези као , пре свега потпора једно другима за будућа искушења који нас чекају још у нашим животима ! 

Молим те Сашка да подржиш брата и да му сугеришеш али обавезно да и у наредном периоду макар једном у два-три месеца користи козлац зато што сам на Хиландару чуо да чисти организам од разних токсина . Моја супруга има неке миоме на штитној жлезди и она је почела да узима терапију ради превентиве . Бог вас благословио !

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...