Jump to content
Сања Т.

Захваљујем форумашима на ...

Оцени ову тему

Recommended Posts

I ja zelim da se zahvalim svim aktivnim clanovima ovog foruma,administratorima,tvorcima mnogih zanimljivih tema,a posebno zelim da se zahvalim Joani-Jessy koja mi je priblizila tematiku svetootackih knjiga koje prije nisam mnogo citala i uopste koja je bila strpljiva sa mnom kada sam bila klonula u svojoj vjeri.

Preterano zahvaljivanje i izvinjavanje mi užasno smetaju.Nekako mi zvuči izveštačeno.

Хвала Лари што на искрености ..... и...извињавам јој се што сам јој се захвалила......иии, овај.....извињавам се што сам се извинила....и...

188px-Izvinjavamo_se,_mnogo_se_izvinjava  ;) :cheesy:  :pivo: 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sr/thumb/3/33/Izvinjavamo_se,_mnogo_se_izvinjavamo....jpg/188px-Izvinjavamo_se,_mnogo_se_izvinjavamo....jpg

А, сад озбиљно. Извини и хвала су предивне и драгоцене речи, само ако су проистекле из искрених осећања које желимо да изразимо. У сваком другом смислу могу да буду испразне и бљутаве.

Ja se prvo svakog,ali svakog dana  zahvaljujem Gospodu sto me je uputio na vas :) volim vas do imbecilnosti :)

Posebno bih se zahvalila nekim osobama (znace one ko su :) ) s foruma koje su mi ulepsale ovih poslednjih par dana :)

sve vas volim blese moje :)

Evo ja prvi.

Hvala, Milojkovu, Obiju, o.Ivanu, Medenici, Aquiliusu na sve teolosko sto su me naucili.

Hvala Juanu,od njega sam pokupio dosta infromacija oko nauke.

Hvala i Aquilisu za isto.

Hvala Grizliju od njega sam pokupio dosta zivotnih filozofija

Hvala Baronu od njega sam pokupio par zivotnih principa. (ne politickih, zivotnih..;)

Hvala Rylanu na par saveta oko "odnosa" prema radu koje mi je dao nekad. (rekao mi je da pamet ne moze da menja rad, stoa je jedna od najgenijalnih izjava koju sam cuo, za mene onako, licno... )

Hvala Beeru isto neke sitnice oko "zivotnih saveta" koje je podelio.

A za isto hvala i Drasku.

Hvala Bicanicu sto me je naucio kako da primenjujem pravoslavnu duhovnost u svakodnevnom zivotu. 

Hvla Lidiji Milenkovic sto svaki dann pokzuje kako dobar roditelj treba da se ponasa. To jest dobra majka.

Hvala Tasi za isto.

Hvala avocadu sto me svaki dan uci vestinom umerenog i pristojnog debatovanja. 

Eto za pocetak. :) 

e da, hvala Deki992 sto me je naucio kako da zvrsavam neke rumunske steroide na crno, BFF bro! :D 

Evo i ja da napisem zahvalnicu :)

Da krenem od pocetka i zahvalim D.Bicanicu koji mi je objasnio moj neofitski problem i podelio neke klipove, koji su mi dosta pomogli u kasnijoj prici. Zorici Bubalo koje nema vise na forumu a koja mi je u pocetku posvetila ogromnu paznju.

Milojkovu, jer sam od njega naucio svasta, od teoloskih stvari. Ocu Zoranu takodje i Midrasu.

Svim ostalim teolozima na forumu da ih ne nabrajam redom.

Juanu, zato sto je duhovit i svestran, mada se nesto uozbiljio u poslednje vreme. Griziju, sveCki covek, postavlja lepe slike iz sveta i cini nas zivot ovde jos tezim :)

Za njim, kao i uvek Mladjoni, moj drugar, mason pripravnik, jako kompleksan lik, "borac protiv gluposti" ( a svi znamo koliko je ponekad tesko boriti se sa samim sobom :D :P )

Dzinius i Akvilio, zato sto ih i dalje mesam.

Trifketu, zato sto sam sa njim vodio vrlo zanimljive priv. razgovore.

Rilaha sam vec nahvalio. Milan Rakic, covek-spomenar. Zoske, kaze ono sto misli pa me na kratko podseti da ovo ipak nije realan svet.

Kordun, iskren lik. Zajron, izbaci nekoliko klipova o paganima koji trce preko vatre i par tekstova na Ceskom, sve nas otera kuci.

Drasko- Becka skola. N. Popovic- kultura, Srdjan S. kultura br.2.

Nasi kulturni i konstruktivni ateisti. Ignjatije i njegovi discovery tekstovi :)

Dzesi psiholog, Zeljko, zato sto je G.A. Bogdan- otisao izgleda a divan momak. Nikola Tormentor- ljubav, vera i nada.

Sve nase zene sa foruma, Goca, Tasha, Jelina, Taisa, Sasa od Moskve, Mini Mi, Dragana, Sanja T, Natasa M, jako vredan forumas.. Zbog nedostatka testosterona cesto ne dolaze do izrazaja od nas divljaka :)

Da ne zaboravim i Ivana Ivkovica Manga kao i Marina Savkovic, moje drage filmadzije. :)

VSB, zato sto je dobar ko hleb uzivo dosta razumljiviji nego na forumu. Orthodox srb, moj kolega medicinar, kad god moze koristi priliku da mi kaze da sam gej :) Srdjan R, dobar momak

I tako, nisam se svih setio sigurno ali, svi oni koji cine ovaj forum ovako zivim i konstruktivnim. Naravno, otac Ivan, svestenik ispred svog vremena, nada za Crkvu.

Hvala jos jednom. :)

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...