Jump to content
Сања Т.

Захваљујем форумашима на ...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Guest - . . .-

Ја се захваљујем свима који знају да поштују ово место и труд оних који су уложили своје време, знање, љубав... да би помагали другима. Тиме испуњавају мисију постојања ЖРУ-а

Hvala Zvonku i Midrashu na muzici i Verumu na temi za muziku članova foruma,

i unapred hvala ostalima koji su voljni da podele s nama svoju umetnost  :)

i podrazumeva se da smo svi zahvalni vama koji omugućavate da ovaj sajt funkcioniše. thank_you777

Zahvaljujem se svim clanovima foruma, jer bez njih to ne bi bilo to  4869

Posebno se zahvaljujem  mojoj Dzasmin, Bilji, Drasku, Srdjanu, Jesenjinu, sto su me trpeli, slusali moje gluposti...

sto su imali razumevanja i imaju ga i dalje ...

Hvala vam sestre i braco  :group111:

Ја бих се, за почетак, захвалио самоме себи што сам потражио овај форум, па свима који су заслужни што форум постоји, па свима онима због којих сам остао.

А сад прецизније.

Мартирије ми је много помогао када сам почео да се правим паметан и кренуо да постављам разне теме, а ту је и Дејан, који ми је увек излазио у сусрет.

Захвалио бих се, заправо, свима. И онима који су остали и онима који су отишли, онима који су активни и онима који нису активни (постоји разлог зашто је све то баш тако).

Хвала Господу Богу што сви Ви постојите.

Па и ови хакери да се науче људскости преко наших леђа.

u-eshatonu .molitva.nasznak9877777777777777777 shuntavilo

Сви чинимо ову заједницу, и свако чини да она буде специфична. Неки се више труде, неки мање. По мом мишљењу, људи који су ми доста помогли, како мени тако и другима, својим темама, коментарима, по(р)укама, духовитости и духовности (који су невероватна комбинација), јесу Биљана, Игњатије, Мартије, БојанЋ, Жељко, w.a. mozart, Драшко, Мара, Јоана, Душка, Лидија М., Гордана М., Мирођија, Перса, Danijela,  и многи други, списак би био превелик, а ја не бих побројао све, јер сте сви специфични и сви доприносите нечим. Волим када има отворених тема, опуштених, шаљивих(али не претерано), лаганих, где се свако може укључити и од којих постоји икаква корист.

Омиљене теме: Православна слика дана, Духовна музика, волим да читам дневнике, Поучне приче, Слике форумаша, где се сем унутрашње лепоте форумаша може витети и спољашња :) и многе друге које ми тренутно не падају на памет...

.hvala. nasznak 0442_feel

algabacaju grouphug1 ekstra  (обожавам ове смајлиће :) )

HVALA SVIMA STO ZAJEDNICKIM SNAGAMA OBOGACUJEMO OVAJ PROSTOR

( NE VICEM    Just_Cuz_19 sHa_sarcasticlol  ) algabacaju algabacaju algabacaju мајкл мајкл мајкл

Захвалио би се мами и тати што су ме подржали све ове године и без њих не би успео у животу и постао познат. Наравно жени и детету који су разумели моја одсуствовања док сам био на сетовима и што ми пружају подршку сваке врсте.

Извините... сузе саме навиру. Наравно, хвала и вама колегама и колегиницама што сте ме изабрали за ову дивну награду и што сте видели у мени успешног глумца. :)

А сада озбиљно.

Захвалио би се женском делу форума које су освежење на форуму и које као старије сестре увек улете када се дечаци посвађају и које су као глас разума за наше дечачке лудорије.

Захвалност је исто на свима који су створили овај форум, који из љубави одржавају овај форум, као и сви који учествују у здравим и конструктивним разговорима, да ли то била шала или се прича озбиљно.

Мислим да је овај форум права кинонија, у којој постоји све, од љубави до љутње, јер би у супротном било монотоно.

На крају би се захвалио Срђану Ранђеловићу, који ми неуморно аминује постове, да би ме охрабрио да и даље пишем gringrin

Ова екипа је феноменална. Хвала свима од срца што сте нормални, то ми је велико охрабрење.

spasibo.jpg

Svakog dana reci hvala.

Upravo sam ispunila svoj kapacitet zahvaljivanja,jedna slika koja govori više od hiljadu reči i koja svakome pruža slobodu da sam doživi ovu  srdačnu zahvalnicu.

Preterano zahvaljivanje i izvinjavanje mi užasno smetaju.Nekako mi zvuči izveštačeno.

Necu da imenujem sve kojima bi se zahvalio ali prepoznace se znam sigurno.

Hvala svima na molitvi.

Hvala svima na savetima i pomoci o mnogo cemu.

Hvala svima koje citam i iscitavam i tako saznajem mnoge stvari.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...