Jump to content
Сања Т.

Захваљујем форумашима на ...

Оцени ову тему

Recommended Posts

Постављам ову тему где би свако могао да истакне зашто и да се захвали за тему која му пуно значи.

Ја захваљујем форумашу "florenntina"  за препоруку књиге "Лак начин да оставите

пушење".Помогла је страственом пушачу, кога ништа не би одвојило од дувана, да рашчисти са собом

и већ 7 дана не пуши, први пут после 20-ак година.Без нервозе, које је раније било у изобиљу, ако

само  на 1/2 сата остане без цигара.Свакоме ћу препоручити књигу.

Слава Богу,услишио ми је молитве. Florenntina теби свако добро од Господа желим.

Sanja super tema! Ja se zahvaljujem članovima Biljana, Mirodjija, Megi, Joana, Gordana Majkic, Danijela, Dragana Milosevic, ako sam koga izostvavila molim da se ne ljuti, mozak mi ne fercera sto bi rekli :) Takodje se zahvaljujem svima na ovom forumu za sve pomoci i za sva trpljenja :) Hvala i tebi SanjaT na ovoj temi :)

Ja se zahvaljujem svim forumašima (većini)...zato što me "teraju" da postanem bolji čovek...HVALA !!!

Mnoge sam zaboravila, ali ne namjerno :( Pa evo onda :

Ja se zahvaljujem svim forumašima (većini)...zato što me "teraju" da postanem bolji čovek...HVALA !!!

Zahvaljujem se svima koji mi ukazuju na mane i pomazu  mi kad pocnem da se "davim" od problema.

Hvala:

Joani,na temi o prokrastinaciji,jer sam naučila da moja lenjost ima stručno ime i kako se mogu boriti s njom ,)

I opet Joani na temi o ambivalentnosti jer sam naučila da moj odnos prema pomenutoj pojavi nije pogrešan :)

Ocu Ivanu što je podelio s nama predivno pojanje vladike Andreja 0442_feel

Aleksandru i Lazaru što nam pomažu da razjasnimo neke teološke nedoumice i ostalim teolozima koje ne mrzi da podele s nama malo znanja.

Ocu Aleksandru , na iskrenosti,iako sam sigurna da je pogrešno procenio i Anastasiju i mene,ipak mi je drago što je iskreno rekao šta misli.

Dablu :) na prelepoj temi o pokajanju starijeg sina.

I da ne nabrajam više ponaosob

Hvala vam svima na duhovnosti i duhovitosti.  thank_you777

Lepo je bitisati u okruženju koje voli Isusa,svako na svoj način :)

Постављам ову тему где би свако могао да истакне зашто и да се захвали за тему која му пуно значи.

Ја захваљујем форумашу "florenntina"  за препоруку књиге "Лак начин да оставите

пушење".Помогла је страственом пушачу, кога ништа не би одвојило од дувана, да рашчисти са собом

и већ 7 дана не пуши, први пут после 20-ак година.Без нервозе, које је раније било у изобиљу, ако

само  на 1/2 сата остане без цигара.Свакоме ћу препоручити књигу.

Слава Богу,услишио ми је молитве. Florenntina теби свако добро од Господа желим.

Хвала за овај пост и управо скидам књигу " ЛАК НАЧИН ДА ОСТАВИТЕ ПУШЕЊЕ " 

Zahvaljujem mojoj komšinici Lidiji Milenković i njenoj porodici, koja je bila tu kada je bilo potrebno i kada su me razne misli i dvoumljenja mučile. Takođe, zahvaljujem svim članovima foruma na zanimljivim temama i odgovorima. Inače, jako lepa tema, i nadam se da ćemo se i ubuduće još dugo družiti :)

Hvala puuunoooo   :D

Хехе,тема је патетична до бола...пази сад:  4chsmu1

Захваљујем се свима,који су ми помогли,да у очају и туги , депресији и доколици, мрзовољи и надрнданости, омогуће да блејимо заједно на форуму,и тиме смарање учине мање досадним...

Без ваше подршке ,са посебним акцентом на копи-пејст текстове, моја вера пре форума и сада после толико година,је готово била невера...

Кад се враћам са посла кући,улазим у стан,не палим светло,не идем у клоњу,већ  се прво пали комп и на форум, читајући нове теме ,статусе, и ко ме је лајковао...

Упс,пола два,морам на посао...ћаос 

Заиста не знам шта би са мном било да нисам толико сазнала на темама о нашој Православној цркви и вери.

Захваљујем се Мартирију на истрајности у темама које прате живот наше цркве и историјат празника,светитеља,икона наше вере.

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука.  Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано.  Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.

• Create New...